Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

LEMonPL

BIG ZMIANA

Recommended Posts

Siema, tu wasz ulubiony gracz. Pisze z małą, ale jak wielka propozycja, mianowicie od wejścia skórek modeli zbanowano je już na różnych rozgrywkach typy ESL, gracze narzekają na modele ponieważ są one niewidoczne w niektórych miejscach, zgrzyty i jęki słychać praktycznie co mapę ale niestety jak wiadomo gracze serwerów PT panicznie boją się forum 😜 dlatego postanowiłem ze napiszę to ja, bo ja już się nie boję, a co :D, proponuję na próbę wyłączyć modele na serwerze FFA (Proponuję FFA z takiej racji ze na mirage nie ma wielu miejsc gdzie model mógłby się zlać, a na mapach typu overpass nie trudno o niewypatrzenie skina).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jestem odmiennego zdania. Fakt, modele się zlewają - ale jeśli są one dostępne na oficjalnych serwerach Valve to nie widzę powodu, żeby miały być one wyłączone u nas. Serwer społeczności to nie jakiś faceit czy ESEA, tylko gra czysto 4fun. 

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Obecnie funkcjonalność ta jest dostępna tylko a vipów także nie każdy może się tak "kamuflować" na mapach, a tak jak zostało już zauważone na naszych serwerach najważniejsza jest zabawa i dobra atmosfera :D

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się ze można dodać każde zabawne, ciekawe zmiany ale dopóki graczy do nie irytuje ale może to tylko moje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...