Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Sign in to follow this  
☆Masuj Dzika☆

[Zamknięty] Zmiana

Recommended Posts

Elo elo z tej strony to ja.

Chciałbym zaproponować dla niektórych małą, a dla niektórych dużą zmianę na serwerze only mirage. Jak wiadomo na serwerze gra dużo osób, niektórzy mniej, a niektórzy więcej. Chciałbym zaproponować zmianę, która by wprowadziła nowy system punktowania za zabijanie. Od dłuższego czasu widzę jak niektóre osoby wbijają na serwer tylko po to aby "ukraść" punkty na multikontach, ale są i tacy gracze którzy wbijają pod koniec miesiąca na 2/3 dni przed końcem i są w topce zarówno jak osoby, które starają się przez cały miesiąc o lepszą pozycję. Chodziło by tu o pewnego rodzaju sprawiedliwość, bo dlaczego osoba grająca 2/3 dni miała być wyżej w topce niż osoba starająca się o to miejsce od początku miesiąca.

Proponuję zmienić system punktowania na taki:

zabicie = 2pkt / dotyczyło by to każdej rangi np. g4 zabija le i dostaje 2pkt

zabicie z kosy = 4pkt 

zabicie w głowę 2pkt + 1pkt

przy takim systemie gracze, aby uzyskać lepszą pozycję w rankingu musiały by się przyłożyć do tego i spędzić trochę więcej czasu, a również nie byłoby już problemu z multikontami, bo po co robić nowe konto jak można "ukraść" tylko 2pkt.

Dziękuję za chwilę uwagi i proszę o jak największą ilość wypowiedzi na ten temat.

Pozdrawiam!

Edited by ☆Masuj Dzika☆
Chciałbym pozdrowić maciusia
  • Like 3
  • Haha 1
  • Upvote 6

Taki pomysł był już przeze mnie poruszany, podobnie jak pomysł z ograniczeniem maksymalnej ilości punktów jaką można zabrać do 10. 

Jestem za, nawet za wprowadzeniem tego na każdy serwer, a nie tylko na Only Mirage. Poczekam na opinię innych. 

• Like 2

Ja jestem za tym,aby przetestować taki system i sprawdzić czy zda egzamin,bo fakt cały trud miesiąca się traci w jeden lub 2 dni. 

• Like 1

Ja też jestem za przetestowaniem tego rozwiązania chodź mam taki pomysł by wyłączyć zabieranie punktów przez osoby które mają niższa range niż mge oraz te co wbija 100 fragów np w 2/3 tygodniu miesiąca. 

Edited by L1x
  • Like 1

Jestem za, ponieważ m.in. @banderas323 wchodzi na serwer pod koniec miesiąca by punkty kraść 😇

• Like 2
  • Haha 1
  • Downvote 1

Jestem za. (Zmusił mnie)

• Like 1
  • Haha 1

Dla mnie Ok. Sprawdzić jak to będzie przez 1 miesiąc, a potem wyciągnąć wnioski.

• Like 1

Dyskusje z punktami pojawiają się cały czas, ale to dobrze. Jako, że mirage jest dosyć świeżym serwerem to możemy tam wprowadzić coś takiego na próbę i jak się sprawdzi to zmiany zostaną zastosowane na pozostałych serwerach.

• Like 1
  • Upvote 2

Nie wiem czy "zabicie = 2pkt / dotyczyło by to każdej rangi np. g4 zabija le i dostaje 2pkt" jest dobrym pomysłem, w topce będą osoby najwięcej grające, niekoniecznie najlepsze, myślę również że dla kogoś kto rozpocznie grę 10 dni od resetu rankingu będzie miał nikłe szansę, żeby do tej topki wejść. Na moje(nie wiem czy da się coś takiego stworzyć) powinno się zmienić zabieranie pkt w taki sposób aby np:

Gold brał globalowi 2pkt, ale np LE globalowi już wartość normalną, jakie miałyby być przedziały rangowe zostawiam do ustalenia.

Edited by Sokół
  • Upvote 1

Co do tych pkt to może zrobić tak:
1 poziom (s1/s6-mge) normalnie zabierają pkt sobie w tym przedziale, ale powyzej dmg max 2 pkt,
2 poziom (dmg-ge) mogą zabierać wyższym rangom pkt jak jest obecnie, ale za to 1 poziom nie bedzię mógł brać powyżej 2pkt,
kosa max 5/10 pkt dla każdego,
headshot 2pkt tak jak aktualnie jest,
no i lvl można podniesc wtedy dla każdej rangi.

• Like 1
  • Upvote 3

no powiem tak, sam przegrałem może 20h w ubiegłym miesiącu i mimo wszystko nie odstawałem od osób z licznikiem godzin np. 50h.

Wiadomo, że godziny to nie wszystko, ale sam fakt był dość przykry.

Podsumowując, jestem za zmianą punktacji, ale niekoniecznie do 2 ptk za killa, mogłoby to spowodować spadek aktywności na serwerze.

Pomysł @Baku jest ciekawy, ale w 1 poziomie jest dość duży rozstrzał rang wiec taki S1 może zabrać MGE ok. 20ptk?Troszke modyfikacji w tym pomyśle i będzie cacy! 

Pozdrawiam! 

Według mnie taka zmiana powinna też nastąpić na Only AWP bo to co sie tam dzieje to też jakiś kabaret; jest paru "delikwentów" którzy specjalnie przechodzą do innych drużyn gdy widzą globala żeby mu zabrać punkty podczas kiedy sami mają często nawet silvera.
Osoba, która wejdzie 3 dni przed końcem miesiąca na serwer ma takie same szanse wbić topke jak osoba, która gra od początku.

Na ten moment, wprowadzony będzie system punktowy tak jak napisał autor tematu (którego oznaczyć nie mogę bo zachciało się gwiazdek w nicku 😅

Zabójstwo = 2pkt niezależnie od ilości posiadanych punktów

Zabójstwo z kosy = 4pkt 

Headshot = 2pkt za zabójstwo + dodatkowy 1pkt za zabójstwo w głowę

Z bonusów punktowych pozostawię też bonus za serię zabójstw. 

Zmiany zostaną wprowadzone testowo na serwer Only Mirage w najbliższym czasie. 

Zmiana wdrożona na serwer. Błędy/sugestie zgłaszajcie w osobnym temacie lub do mnie i @Karmela

• Like 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...