Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Sign in to follow this  
SzymonKoxownik

[Zamknięty] Pytanie na dziś #51

Recommended Posts

Hmm... Nie wiem czy można to zaliczyć ,ale mam coś takiego ze jak jem za dużo słodyczy lub też mocno pikantnych potraw to zdarza się że wysypie mnie trądzik ,bo jako takich innych alergii aktualnie nie posiadam. Dodam też przykład ,że za dzieciaka miałem zaczerwienione i opuchnięte oczy w okresie pylenia drzew brzozowych (wiosna) ,ale z wiekiem to minęło ;)

Nigdy nie mialem ale moja siostra ma na pyłki O.o

mam uczulenie na moherki 😡

ja to niestety mam uczulenie na pyłki i roztocza oraz na głupotę ludzką, ale sam jestem głupi więc uczulenie cały rok XD

Mam uczulenie na jakieś tam pylki i jeszcze do tego wywołuje alergię u @Masuj Dzika to dlatego zawsze kicha jak wchodzę na kanał 125 🤔

Niee, nigdy nie miałem na nic uczulenia chyba że na typiarę z matmy kiedyś 

Jeżeli można doliczyć nietolerancje laktozy to tak XD 

(*) <- znicz dla tych co mają podobny problem!

Pyłki, mój movement. 

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...