Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Sign in to follow this  
Karmela

Noworoczny Turniej 1v1 PT - Drabinka i rozkład jazdy

Recommended Posts

*ID - identyfikator podczas losowania przeciwnika

SERWER FFA, LICZBA MIEJSC - 6: 


1. Vanskelig (3318) - ID: 1
2. tasku (3282) - ID: 7
3. 
✪★ BaNDerAS ★✪ (3079) - ID: 13
4. Baku (3022) - ID: 19
5. neysuBOT (2171) - ID: 25
6. THEBILL (1962) - ID: 31


SERWER ARENY 1vs1, LICZBA MIEJSC - 6:

1. Qender - (1953.56) - ID: 2
2. zing - (1862.89) - ID: 8 
3. k00badzoloolo (1784.85) - ID: 14

4. ✪ フィリプ (1757.67) - ID: 20 
5. Tyran (1672.94) - ID: 26
6. Płetwek (1647.58) - ID: 32


SERWER ONLY AWP, LICZBA MIEJSC - 5: 

1. ins (3891) - ID: 3 
2. sTELCI0 (3800) - ID: 9
3. majkcy (3717) - ID: 15

4. CHiLLiNiO (3460) - ID: 21
5. kapikox (3315) - ID: 27


SERWER DM FFA, LICZBA MIEJSC - 5:

1. Shark Rider (2705) - ID: 4
2. B0R3K (2554) - ID: 10
3. ZyX (2242) - ID: 16

4. Ragnu (1291) - ID: 22
5. mojito (1073) - ID: 28


SERWER RETAKES, LICZBA MIEJSC - 5:

1. poturr =] (3862) - ID: 5
2. Heisenberg (3685) - ID: 11
3. SureMo (3666) - ID: 17

4. limon2k (3397) - ID: 23
5. ASIST (3225) - ID: 29


SERWER ONLY MIRAGE, LICZBA MIEJSC - 5:

1. Sokół (4202) - ID: 6
2. Haxed (4185) - ID: 12
3. catastrophe (3990) - ID: 18

4. Masuj Dzika (3460) - ID: 24
5. nuky (3286) - ID: 30



POJEDYNKI WG WYLOSOWANYCH NUMERÓW:

PIERWSZY ETAP:

1. Tyran (26)           vs       majkcy (15) - 01.02, godz. 13:20 (u)
2. CHiLLiNiO (21)   vs       Masuj Dzika (24) - 01.02, godz. 14:00

3. ins (3)                  vs      Baku (19)         - 01.02, godz. 15:00
4. SureMo (17)       vs       Shark Rider (4)    - 01.02, godz. 16:00
5. catastrophe (18) vs       B0R3K (10)         -  01.02, godz. 17:00
6. zing (8)               vs       
✪★ BaNDerAS ★✪ (13) - 01.02, godz. 18:00
7. Qender (2)          vs       kapikox (27) - 01.02, godz. 19:00
8. Heisenberg (11)  vs      Płetwek (32) - 01.02, godz. 20:00
9. neysuBOT (25)    vs      nuky (30) - 01.02, godz. 21:00
10. mojito (28)          vs      limon2k (23) - 02.02, godz. 14:00
11.Vanskelig (1)       vs      k00badzoloolo (14) -
03.02, godz. 20:00*
12.ZyX (16)              vs      Sokół (6) - 02.02, godz. 17:00
13.tasku (7)              vs      Ragnu (22) - 02.02, godz. 18:00
14.Haxed (12)          vs      ASIST (29) -
03.02, godz. 16:15*
15.✪ フィリプ (20)      vs      sTELCI0 (9) - 02.02, godz. 20:00
16.poturr =] (5)       vs      THEBILL (31) - 02.02, godz. 21:00

DRABINKA:drabinka2.jpg


*W przypadku, gdyby któraś z narzuconych godzin komuś nie odpowiadała, proszę o kontakt na steam: https://steamcommunity.com/id/Karmelka/ 

**Ponadto, każdy z uczestników musi dodać mnie do listy znajomych (nie zaakceptowanie zaproszenia skutkuje dyskwalifikacją).

***Jeśli ktoś nie pojawi się o wyznaczonej porze a nie uda się wcześniej ustalić innej godziny, przegrywa walkowerem! 


**GRAMY NA DEFAULTOWYCH SKINACH DO POSTACI!

  • Like 7
  • Wow 1
  • Haha 2
  • Upvote 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

(post będzie na bieżąco edytowany)

RUNDA PIERWSZA

1. (10) Tyran vs majkcy (16) 
2. (16) Masuj Dzika vs CHiLLiNiO (2)
3. (7) Baku vs ins (16) 
4. (16) SureMo vs Shark Rider (10) 
5. (14) catastrophe vs B0R3K (16) 
6. [W/O] (0) zing vs Banderas (1)
7. (16) Qender vs kapikox (12)
8. [W/O] (1) Płetwek vs Heisenberg (0)
9. [W/O] (1) neysuBOT vs nuky (0) 
10. (16) limon2k vs mojito (7)
11. (16) k00badzoloolo vs Vanskelig (14)
12. (13) ZyX vs Sokół (16)
13. [W/O] (0) tasku vs Ragnu (1)
14. [W/O] (1) Haxed vs ASIST (0)
15. (7) sTELCI0 vs ✪ フィリプ (16)
16. (7) THEBILL vs poturr =] (16)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

(post będzie na bieżąco edytowany) 

RUNDA DRUGA - dni oraz godziny spotkań będę ustalać z każdym indywidualnie! 

1.  (OT:3)(15) Masuj Dzika vs majkcy (15) (OT:4)  - 07.02.2020, godz. 18:00
2.  (6) SureMo vs B0R3K (16)    - 07.02.2020, godz. 18:20
3.  (16) Banderas vs Qender (10)  - 03.02.2020, godz. 20:30
4.  (16) Płetwek vs neysuBOT (13)   - 05.02.2020, godz. 20:00
5.  (10) limon2k vs ins (16)   - 03.02.2020, godz. 21:00
6.  (16) k00badzoloolo vs Sokół (10)  - 06.02.2020, godz. 19:00
7.  (13) Ragnu vs Haxed (16)  - 05.02.2020, godz. 17:00
8.  (16) ✪ フィリプ vs poturr =] (7)     - 05.02.2020, godz. 21:30drabinka3.jpg

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

(post będzie na bieżąco edytowany)

ĆWIERĆFINAŁY - dni oraz godziny spotkań będę ustalać z każdym indywidualnie!

1. (OT: 1)(15)majkcy     vs        B0R3K (15)(OT: 4)              - 08.02.2020, godz. 18:00
2. (16) Banderas            vs        Płetwek (14)                         - 09.02.2020, godz. 16:30
3. (OT:2)(15) ins            vs        k00badzoloolo (15)(OT:4) - 08.02.2020, godz. 17:00

4. (16) Haxed                 vs       ✪ フィリプ (12)                   - 08.02.2020, godz. 17:30
drabinka3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

(post będzie na bieżąco edytowany)

PÓŁFINAŁY - dni oraz godziny spotkań będę ustalać z każdym indywidualnie!
 

1. (16) B0R3K              vs              Banderas (10)      - 09.02.2020, godz. 19:30
2. (OT: 4)(15) k00badzoloolo vs Haxed (15)(OT: 1) - 09.02.2020, godz. 20:00

drabinka3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

⭐⭐⭐⭐⭐ FINAŁ ⭐⭐⭐⭐⭐


B0R3K (16) vs k00badzoloolo (11) 


⭐⭐⭐⭐⭐FINAŁ⭐⭐⭐⭐⭐drabinka3.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...