Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Karmelka

[Zamknięty] [Przyjęty]Szybka rekrutacja na redaktora

Recommended Posts

p2zhG1L.jpg

Szybka rekrutacja polega na tym, że pod tym tematem wypełniamy wzór podany poniżej. Użytkownicy nie mogą wypowiadać się odnośnie podań składanych w tym temacie - stanowisko może wydawać jedynie Moderator lub Globalny Moderator (przyjęty/odrzucony). Do aktualnych prac redaktora należy:
-Seria pytanie na dziś (raz dziennie)
-Seria Q&A (raz w miesiącu)

Rzeczy zawarte powyżej są oczywiście jedynie częścią pracy redaktora, która musi być wykonana. Ponadto, redaktor może nieobowiązkowo przeprowadzać wywiady z użytkownikami sieci oraz pisać różnego rodzaju artykuły w różnych działach do tego przeznaczonych. 

AKTUALNY STATUS REDAKTORÓW: 1/2

WZÓR:

Twoje imię: 
Twój wiek: 
Twoje zainteresowania: 
Twoje doświadczenie: 
Interpunkcja(0-10):
Poprawna pisownia(0-10):
Coś na Twój temat: 

• Upvote 1

Twoje imię: Szymon
Twój wiek: 21
Twoje zainteresowania: Biologia, gospodarka, kosmos, film, psychologia społeczna, przyszłość
Twoje doświadczenie: Gazetka szkolna (?), ankietowanie
Interpunkcja(0-10): 8/10
Poprawna pisownia(0-10): 9/10

Coś na Twój temat:  Cześć jestem Szymon, już jakiś czas jestem związany z serwerem, ostatnio jako admin Only AWP - degradowany, ze względu na brak aktywności -co rozumiem.
Aktualnie jestem studentem dziennym na Uniwersytecie Gdańskim - kierunek Ochrona środowiska. Jest świetnie, ale muszę się dużo uczyć, idzie mi całkiem dobrze, prawie łapię się na stypendium, ale w tym semestrze mam sporo chemii, a to nie jest lekka sprawa. W ciągu miesiąca skończę sesje i będzie luźniej (jak zdam tę chemie).  
Podoba mi się taka posada, bo lubię wymyślać ciekawe pytania na różne tematy. 
Liczę także na dobre odpowiedzi z waszej strony.

😉

Na ten czas nie dam rady utrzymać regularności godziny dziennych pytanek, ale będę dążył do takiej wybranej godziny (jak dobranocka, co każdy wie, że jest o 19.30).

• Like 3
  • Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this