Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In

Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Headmachine

[Odrzucony][ADMIN][SERWER] Headmachine

Recommended Posts

Twoje imię:Bartosz
Twój wiek:16 (31.01.2020)
Twoje zainteresowania: Gry komputerowe, motocykle, sport.
Twoje doświadczenie: Byłem na posadzie admina na nie istniejącym już serwerze 1vs1. (Około 2 lat) nikt nie narzekał na moją prace.

Znajomość konsoli SourceMod: [0/10] 6 

Link do profilu z Game Trackera (na serwerze): https://www.gametracker.com/player/headmachine ((i'm joking))/145.239.21.248:27210/

STEAM_ID:STEAM_1:0:457419234
Coś na Twój temat: Mam na imię Bartosz i mam 15 lat. Mieszkam w województwie Śląskim blisko Katowic. Lubię pomagać ludziom. Mam słabe nerwy, i jestem dosyć leniwy. Jestem osobą aktywną na steam oraz komputerze.
 Mój charakter jest dosyć w porządku jestem osoba uczciwą, która nigdy nikogo nie oszuka. Interesuje się jak wspomniałem u góry grami i motocyklami.
Podsumowanie: Gram sporo na arence przez ostatni czas i napotkałem się na nie jednego oszusta. Więc pomyślałem że czemu nie pomóc serwerowi.

• Haha 2

Trochę średnio reklamujesz siebie jako administratora, pisząc że masz słabe nerwy i jesteś dosyć leniwy. Pomijając to, mówisz że grasz sporo na arence ostatnio, ale na tym gametrackerze zagrałeś 10 minut dzisiaj, co jakoś mnie nie przekonuje. Grałeś pod innym nickiem? Jeśli tak, dodaj też link do GT powiązany z poprzednim nickiem. 

• Like 1
  • Upvote 1

45 minut temu, R1XIE napisał:

Trochę średnio reklamujesz siebie jako administratora, pisząc że masz słabe nerwy i jesteś dosyć leniwy. Pomijając to, mówisz że grasz sporo na arence ostatnio, ale na tym gametrackerze zagrałeś 10 minut dzisiaj, co jakoś mnie nie przekonuje. Grałeś pod innym nickiem? Jeśli tak, dodaj też link do GT powiązany z poprzednim nickiem. 

Chodzilo mi o to ze zaczynam grac duzo na serwereze 🙂

No to na chwile obecną szansa na dołączenie do grona administracji jest mała, skoro dopiero zaczynasz grać. Pokaż się z dobrej strony i napisz podanie za jakiś czas.

• Upvote 1

W mojej opinii pisanie podania po 10 minutach gry na serwerze jest troszkę śmieszne. Pograj trochę na serwerze i się dobrze zastanów czy chcesz pełnić taką ważną funkcję. 

• Upvote 1

https://www.gametracker.com/player/dewiant/145.239.21.248:27210/

tutaj jeszcze 40 minut mamy.

Myślałem nad tym i myślę że po tych 220 minutach na grze stwierdziłem że chce pełnić funkcję administratora. Jak ktoś czegoś nie wie to odrazu mu odpowiadam.

Jak dla mnie masz za mało godzin spędzonych na serwerze. Pograj trochę dłużej i napisz jescze raz podanie za jakiś czas. 

• Upvote 1

Guest
This topic is now closed to further replies.