Jump to content
Sign in to follow this  
L1x

Przywrócić życie na serwerach...

Recommended Posts

Cześć w związku za dramatyczna frekwencją na serwerach ostatnio zauważyłem  na serwerze awp ,że jeżeli ktoś wbija na to pyta o skiny i po wiadomości że to dla vipów ,ale może skorzystać z !testvip  mówi "łee" i wychodzi. Może by tak wprowadzić darmowe !ws  bądź częściowo darmowe ,wiem że jak byłyby całkowicie darmowe to vip stałby się bezużyteczny ,ale można też zmienić kilka opcji które były by dla osób z vipem ,a mianowicie przywrócić !model była to komenda dla której większość vipów była kupowana ,oraz dodać kilka pierdół takich jak np. wyświetlający się komunikat na czasie po wejściu ,że wbił "vip taki i taki zawitał na serwer (czy coś w tym stylu) " kilka dodatkowych punktów HP , nieskończony magazynek (wiem bekowe trochę w awp ale zdarzało się xd ) ,reszta pomysłów chwilowo wywiała mi z głowy dopisze jak coś sobie przypomnę xD  . A co myślicie o dodaniu scout rundy  na tej zasadzie co !noscope ?

  • Like 2
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skiny dla wszystkich to teraz norma na każdym serwerze, który ma graczy - więc też uważam że powinno to zostać dodane. Nieskończony magazynek można jeszcze zaakceptować, bo nie jest to jakaś wielka przeszkoda, jednak kilka dodatkowych HP to już kwestia sporna.  @Spyrek zawsze  dążył do tego aby serwery były jak najmniej pay2win, co mi osobiście się podoba - równe szanse dla każdego, nieważne czy ma vipa czy nie. To już zależy od tego, jak zapatrują się na to inne osoby. 

Edited by Karmela
  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

Skiny dla wszystkich 

Możliwość oglądania gracza z ct jak i tt 

Darmowy vip i tak nic nie daje a dzieci i ludzie grajacy na serwerze sie ucieszą 

Różnego typu konkursy troche bogatsze niz vip na miesiac jak serwer ruszy moge od czasu do czasu kupic jakiegos skina dla wygranego ;)

Można dodac odrazu plugin czy co to tam jest widzialem na serwerze teraz gdy dany gracz kampi to wyświetla sie naa chatboxie i pokazuje w ktorym miejscu jest dany gracz.

A pierwsza i najważneijsza kwestia to jest dobry opiekun ..po Ereku nie było nikogo godnego XD

 

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odnośnie propozycji to na razie włączyłem skiny dla wszystkich, a co do pozostałych zmian:
- możliwość oglądania ct i tt - czy to nie będzie prowokować kłótni że ktoś podaje info?
- skoro skiny będą dostępne dla wszystkich to po co dodatkowo każdemu dawać vipa?
- konkursy takie już były, całkowity niewypał, oszustwa, kłótnie, stanowcze nie, społeczność csowa nie jest na to jeszcze gotowa
- plugin na kampienie - zobaczę czy jest coś sensownego nie lagującego serwera
- opiekun na pustym serwerze to raczej coś niemożliwego, na to przyjdzie czas po zapełnieniu serwera
- komenda !model -  były z nią problemy po aktualizacjach gry, muszę do tego dopiero usiąść

Co do dodatkowych hp, obrażeń i różnych bonusów dających przewagę to faktycznie zawsze dążyłem do tego żeby gra była sprawiedliwa, ale jak widać nie zawsze jest to klucz do popularności serwera.

  • Like 2
  • Wow 1
  • Upvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opcja z CT i TT jest do przetestowania .Nie dowiemy się jak nie spróbujemy czegoś nowego 🙄 VIP ma też slota a jeśli serwer ruszy to bardziej to wypromuje go jeśli większość nowych osób będzie miało vipa na jakiś dłuższy okres czasu , nie oszukujmy się w czasach gdy serwer odziwrdzalo 100 osób na 20 wolnych miejsc to była bitwa kto będzie pierwszy a teraz gdzie się to podziało? Zaczekajmy na początek szkoły i wtedy będzie widać a jeśli nie mam pewien pomysł ale wolałbym na priv w weekend omówić . To też trzeba było by usiąść i przemyśleć co można dodać . Co do pluginu to postaram się jutro dowiedzieć jak się nazywał dokładnie i podeślę na priv .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...