Recommended Posts

Tytuł: [Skarga] [Nazwa gracza/admina] [Nazwa Serwera] damszi 1v1

Twoja nazwa: vini / ivp
Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: damszi
Data przewinienia: 15.06
Mapa: am_texutre
Link do demka/ss: http://563871.node26.pukawka.pl/dem-am_texture2_pt-1560607844-1560608615.zip
Opis sytuacji: Ogolnie to samo co pisalem w sprawie ub, dodawanie osoby która ma znikomą wiedzę na temat cheat'ow, administracji oraz gry nie powinna bawic sie w administratora. Zacytuje administratora L1x "kolejne odwołanie od bana tego administratora''. Teraz prosiłbym o wytlumacznie, jaki jest sens a raczej jaki wizerunek przynosi taka osoba dla danej serwerowni. To że banuje z dupy? To że nie można go zabić bo dostanie sie bana? Sprawdzałem sobie tak sb i z tego co widze 10 banow do tylu wh. Jesli chcecie takie osoby trzymac na takich stanowiskach, zrobcie zrzutke co miesiac 10zl i sie mu kupi sluchawki. Wspomne nadal ze gosc siedzi w smiesznym kalachu i jest okazem polaka ktory w kazdym mm'ie pisze ''hahah vac coming cheater kurwo jebana''. Tak samo zachowal sie w odpowiedzi na moje odwolanie, jak totalny idiota i nie nie bede sie powstrzymywal w wyrazeniu mojejgo zdania na temat polskiego administratora [to jest norma na kazdym serwerze]. I mówie to ja jako były administrator serwerow vac security i non vac [z czego mialem pod opieka cala serwerownie, niestety padla juz jak wiekszasc na non vacu]. Dla takich wlasnie osob powinno robić sie przeszkolenie z rodzajów cheatow, albo wlasnie wsadzenie ich na serwery non vac i niech sie uczy 2 tyg na temat kazdego cheata. Ja wiem ze ta osoba zaraz mi napisze w odpowiedzi ze jestem nikim nie mam racji itd itp, ale naprawde zastanowcie sie nad takimi osobami. Jako serwerownia poniekat pochodzaca od calego PT powinna jakosc bardziej sie przykladac do rekrutacji. To jest tylko moje zdanie, i próba naprowadzenia, nie wiem kogo, spyrka? kogo przyjmuje. Jesli to polega na tym ze gosc napisze ze ma sm ogarniety 9/10 i na chat jakos bardziej nie szczekal to dostaje admina a po tym sa odowlania od banow ktore sa przyznawane to xDD. Ja nie pisze tego bo mam jakis personalny problem do tej osoby tylko o jej zachowanie na pv, odpowiedzi na odowalnie. Jesli trzeba moze ogarne mu posade na non vacu jakis modzik i niech sie uczy tam, mlody jest to sie szybko nauczy chlop. Ogolnie konczac juz to dzieki za ub, ale i tak tam wejde to dostane teraz za aima pewnie xd.                               

W składanych sk

czlowieku co ty wogole piszesz za farmazony grales na nowym koncie twoje argumenty sa takie zeby mi ublizyc i pier*** jakies kociopoly noz ludzie wbiles na serwer udajesz kozaka ublizasz mi caly czas jak nie na ub to tutaj i pisze chyba ze takie cos jest nie prawidlowe i niestosowne  wsprawie pv masz farta ze nie mam ss zrobionych bo pieprzysz farmazony od poczatku placzesz jaki to ja nie jestem zly etc w cs mam ponad 5k godzin i dla twojej siwadomosci istnieje takie cos jak derank nwm czy panie przemadrzaly slyszales o takim czyms aktualnie wracam do ge i nie osmieszaj sie bo demko widzialy jeszcze 3 inne osoby z poza serweroni sprawdzalem cie 2 mapy pod zad i nie wciskaj kitu bo to juz jest smieszne unbana nie wiem jakim prawem dostales za chyba maslane oczy bede mial wiecej czasu to rozpisze dokladnie demka bo aktualnie nie mam az tyle czasu.  na dodatek probujesz mnie upokozyc jakas smieszna skladka na sluchawki jestes po prostu az brak slow dla twojej swiadomosci NIE JESTEM POLAKIEM :o wiec twoj tekst " Wspomne nadal ze gosc siedzi w smiesznym kalachu i jest okazem polaka ktory w kazdym mm'ie pisze ''hahah vac coming cheater kurwo jebana'' " jest nie na miejscu plus jest to obrazliwe  " W składanych skargach proszę zadbać o kulturę i estetykę wypowiedzi. Za wulgaryzmy oraz zwroty powszechnie uważane za obraźliwe będą nakładane ostrzeżenia."  i jakos nadal nie widze ostrzezenia wiec niezla faworka leci z kogos strony albo niedopatrzenie ;)  z gory sorka za pisownie but u know guys english keyboard i troszke slaby z polaka (pisowni) .

Edited by Damszi

Tym właśnie postem udowodniłeś że nie nadajesz się na administratora i jestem skłonny dać - do degradacji ,ale to już nie ode mnie zależy. Ivp grał na serwerze HS przez dłuższy czas i poza kilkoma niezbyt kulturalnymi wypowiedziami nie wzbudził zainteresowania żadnego administratora czy też gracza swoim graniem.

Zapraszam też na serwer Awp tam dosyć często zdarza się że ludzie celują do siebie przez ścianę i wcale nie oznacza to że maja wh , po prostu grają na tyle długo że wiedzą gdzie ktoś może się znajdować. ( Może to pomoże Ci zrozumieć ,że na reszcie serwerów też to tak działa.)

Edited by L1x
  • Like 2

Bożżżżż. Dzieci... o.O

Czytając to oczy do tyłka uciekają! 

Proszę... Pisząc na forum trzymajcie chociaż poziom podstawówki! Błagam!!! <--- "Ala ma kota. Kot ma Alę. " - to nie jest trudne. 

+ trzymajcie jakieś swoje nerwy czy żale czy chęć połechtania sobie ego na wodzy... Wyzwiskami nic nie zdziałacie o.O 

Co do całej sprawy... Nie da się tego czytać o.O 
Nawet nie chce wiedzieć... Ale po wypowiedziach myślę sobie: " Gdzie ci nasi modelatorzy się podziali? " 

Ogólnie czytając to 'coś' jestem zdania takiego jak napisał @L1x 

+ osoba @ivp powinna chociaż jakieś upomnienie dostać w nagrodę za tak piękne wypowiadanie się :) 

• Like 1
  • Upvote 2

@ivp za twoje piękne słownictwo wypowiedź nie będzie brana pod uwagę, została ukryta.
Widzę, że zachowujesz się tak samo, jak kiedyś na serwerze HS m.in. wulgarne słownictwo. 

@Damszi napisałeś post na poziomie dziecka z 1-3 podstawówki, nawet gorzej. Skoro jesteś słaby z pisowni, nie wiesz gdzie stawiać znaki interpunkcyjne lub jesteś "geniuszem" z ortografii to zawsze na internecie możesz znaleźć stronę, która pomoże Ci wskazać błędy, jakie zrobiłeś, pisząc coś. (https://www.ortograf.pl/) może kiedyś się Tobie przyda.

Co do demka, skoro widziały je trzy inne osoby to ja proszę, a wręcz nakazuje ich i CIEBIE o rozpisanie demka, runda po rundzie. Nadal nie wiem czym się kierowałeś banując go.
5kh godzin w cs'ie i nie potrafić rozróżnić uczciwego gracza od cheatera. Ranga GLOBAL ELITE nic nie znaczy, to tylko obrazek. Ranga nie zawsze jest równa poziomowi umiejętności
Podsumowując, nie nadajesz się na funkcję administratora! 

@Spyrek najlepiej jak od dziś w wymaganiach na admina zostanie dodany pkt z oceną 5 demek i będzie trzeba rozpoznać, na którym z nich jest cheater. 

• Like 1
  • Upvote 5