Jump to content
Egzy

Jeden z najlepszych seriali jakie widziałem

Recommended Posts

Witam, chciałbym podzielić się swoim zdaniem na temat serialu Sherlock, jako że mogę nazwać się małym "maniakiem filmowym i serialowym "  może zachęcę parę osób do zapoznania się z tytułem :P 

Tytuł: Sherlock

Rok produkcji: 2010

Gatunek: Kryminał/ komedia 

Krótki opis + opinia: Serial jest uwspółcześnioną interpretacją opowiadań Arthura Conana Doyle’a o detektywie Sherlocku Holmesie. Tytułową rolę odtwarza Benedict Cumberbatch, którego fani wytwórni Marvel mogą kojarzyć z filmu Dr. Strange czy też najnowszych części Avengers czyli Infinity War i Endgame.

Nie ma co dużo mówić, stary dobry kryminał na najwyższym poziomie inteligencji, we współczesnej wersji otaczającego nas świata. Przedstawia nie tylko zbrodnie ale opowiada o przyjaźni która łączy naszych dwóch głównych bohaterów, otaczając to wszystko wspaniałym humorem który nie jest przesadny a zrównoważony. Ci którzy lubią tematy łamigłówkowe na pewno odnajdą się w tej produkcji i nie raz "połamią" sobie mózg podczas ciągłej intrygi  i zwrotach akcji próbując przewidzieć rozwiązania zagadki . (jak dla mnie mega i serdecznie polecam )

Moja ocena: 9/10

Trailer (sezon 1): https://www.youtube.com/watch?v=Nj7ZSUkTTVI

Edited by Egzy
  • Like 2
  • Upvote 1

nie wiem czy jest na "najwyższym poziomie inteligencji", ale tez polecam. Bandersnatch Cucumber swietnie sie wpasowal w role Sherlocka, podobnie z resztą jak bilbo baggins jako Watson. Ogólnie świetny serial, odcinki trochę dłuższe niż zazwyczaj, bo chyba po 1:30. Ode mnie to nawet 9-9.5/10, takie 9.25. duże polecanko. aż sobie chyba nawet znowu obejrzę

• Like 1

2 minuty temu, anvi napisał:

Ode mnie to nawet 9-9.5/10, takie 9.25. 

W sumie, chyba się z tobą zgodzę i też ocenię  na 9 :)