Jump to content
Celuj wysoko z POMPATEAM i Dołącz do naszej społeczności
cs16 ARENA 1VS1 145.239.21.248:27210
cs16 DM FFA 145.239.21.248:27070
cs16 FFA 145.239.236.12:27050
cs16 HS ARENA 1VS1 91.224.117.19:27400
cs16 ONLY AWP 193.33.176.186:27015
cs16 RETAKES 212.91.26.61:27060
cs16 TEAMSPEAK 3 pompateamspeak.pl
cs16 DISCORD Discord

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

Sign in to follow this  
Sqrski

Troszku reklamy

Recommended Posts

Witam obecnych.
Już kiedyś pisałem przy okazji wywodu na temat AWP na HS Only że mam pomysł i że zrobię osobny post. Więc tym wszystkim którzy z niecierpliwością czekali na owy temat spieszę z wyjaśnieniami.
Pomyślałem że dobrym pomysłem byłoby żeby na naszych serwerach (HS Only zwłaszcza) od czasu do czasu wyskakiwały powiadomienia z ip naszych innych serwerów. Czasami ludzi pytają czy mamy "normalny serwer" areny,  więc jakieś zainteresowanie tematem jest, poza tym "marketing dźwignią handlu".

• Like 2

Good Idea! Nie raz spotykałem się z sytuacją kiedy inni gracze pytali o serwery z inną formą rozgrywki :D Jak dla mnie na duży +

• Like 1

Pomysł bardzo dobry, ale zastanawiam się jak go zrealizować. Samo wyświetlanie informacji na czacie może być mało praktyczne i trudne do zauważenia. Niestety valve też zablokowało możliwość konfiguracji komend typu !serwery.
Na ten moment nasuwa mi się jedynie takie rozwiązanie żeby na ekranie w różnych miejscach pojawiała się informacja o naszych innych serwerach, a w konsoli była dostępna lista ip serwerów do łatwego skopiowania.

Jeśli macie jakieś sugestie jakby to miało wyglądać to dajcie znać, może widzieliście na innym serwerze ciekawsze rozwiązania.

• Like 1
  • Upvote 1

Proponuję komendę podobną do !top, !rank, !admin itp. 

Pojawiałoby się:

Nasze serwery:
1. Arena 1v1
2. Arena 1v1 only HS
3. FFA
4. Only AWP
5. Retakes
6. DM FFA

9. Wyjście.

Po kliknięciu np. 1 na czacie pokazywałoby się IP Areny 1v1 - nie wiem... może jakimś kolorem? Żeby wyróżnić od reszty czatu.

Ocali nas to od zbędnych rzeczy na ekranie, które pojawiałyby się co chwile :D
Każdy zainteresowany będzie to widział a nie wszyscy.
No i wystarczy zrobić 'reklamę' tylko jednej komendy... Proponuję !serwery 

• Like 1
  • Upvote 2

Myślałem że po prostu będą się komunikaty pokazywać na czcie jak np" Na tym serwerze jest tryb HS Only" albo jak ten z rekrutacją (że otwarta). Każdy może sobie wtedy ip skopiować z czatu (wystarczy nacisnąć "Y")

Nie wiem jak to tu wrzucić więc macie tak https://ibb.co/7WZBqFF o to mi chodzi
7WZBqFF7WZBqFF

Pomysł @Sophie lepszy. Tylko pasowało by żeby informacja wyskakiwała co jakiś czas na czacie o tej komendzie. Chciaż jak tak teraz o tym myśle to wszystkie komendy mogły by się pojawiać, może nie uwierzycie ale czasami ludzie pytają jak zmienić broń.

Edited by Sqrski

W sumie taką listę komend przydałoby się dodać, ale nie wiem czy będzie mi się chciało opisywać każdą komendę. Postaram się wyciągnąć wszystkie dostępne komendy na serwerach i wrzucę na forum.