Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

anvi

[FFA] Propozycje zmian

Recommended Posts

Okej, zmiany zmiany...
-Darmowe granaty dla vipa ograniczone do flesza i wybuchowego
-BSlimiter poprawiony, bug z działaniem pluginu w pierwszej rundzie naprawiony, bombsite jest teraz losowany, a nie zawsze ten sam. Oprócz wiadomości na czacie będą się wyświetlać duże literki bsów na ekranie, tak jak na naszym retake.

• Like 2

+season
+subzero
+tuscan/toscan(?)
+canals(?)

Dodałbym coś fajnego do tego map poola. Te mi się podobają. Wiem, że trzeba ściągać, a to są duże mapy, ale no...
Ja bym chętnie subzero i season pograł, bo FMPONE
i nikt nigdy jeszcze nie nominował/grał map typu: westwood, agency, wiocha, westwood2 to już w ogóle, nikt pewnie tego na oczy nie widział, a rats grałem ze dwa razy

ciekaw jestem, co myślicie :)

• Upvote 1

Z tego co pamiętam te mapy były na serwerze i aktywność była taka że tylko GOTV było. 90% graczy ffa nie zna tych map i nie będą umieli na nich grać.  Też był pograł na takich mapach ale to już myślę że bardziej osobny do tego serwer :)

Kilka takich drobnych propozycji:

Ograniczyć AWP po każdej stronie do max 3 oczywiście vip bez limitu. A teraz uzasadnienie (przykład z wczoraj) 6 na 8 osób u mnie w teamie kupiło awp po czym wszyscy 6 zgineli i stracili awp a trochę ciężko nawet jak dla mnie ugrać clutcha 1vs8 po czym jakiś "nuubek" wykampił i mnie zabił. Irytuje mnie(i nie tylko mnie) jak osoby wydają ostatnie pieniądze na awp a nawet nie zabiją z niej nikogo.

Stanie na respie do 1:20 sprawa dosyć widoczna na dusicie 2 jak osoby cała rundę kampią wcelowane w longa i nie wykonują celów mapy.

Widziałem na 1 serwerze że w tagu drużyny jak się ustani nazwę serwera "pompateam" to gracz by dostawał 100$ to by nie zmieniło nic ale więcej osób by było w grupie itd. itp. 

Dodać vip'owi deffa od początku.

• Upvote 1
  • Downvote 1

Nie były grane, bo nie było ludzi (był tylko tuscan). W czym problem, żeby dodać je tylko jako możliwość do nominacji? Może komuś się spodoba.

Ograniczenie AWP wg mnie niepotrzebne, ale róbcie co tam chcecie, jestem obojętny.

Resp do określonego czasu już kiedyś był. Ludzie się czepiali o pare sekund. Dodatkowe zakazy wnoszą więcej zamętu, niż pożytku.

def może być

te tagi - dla mnie obojętnie

Z tymi mapami to średnio, ludzie ledwo traina potrafią grać a co dopiero tuscana. Co do zmiany bsa, info o  tym jest dopiero po starcie rundy, co trochę przeszkadza, jeśli ma być losowy bs za każdym razem to według mnie lepiej dać to info na freezetime. 

To niech się czepiają decyzja należy do admina :)

Zgodzę się z Tomkiem że ludzie tych map nie ogarną i można dodać na informacje jaki jest bs wcześniej. 

• Upvote 1
  • Downvote 1

Dodam coś od siebie:

• można dodać canalsy bo jest to fajna mapa, 
  • ograniczenie awp nie ma sensu (to tylko moja opinia),
  • można ustawić informacje od bs'ie 5 sekund przed rozpoczęciem rundy,
  • ten def pasuje dla vip'ów,
  • dodać te mapy co wymienił @anvi do nominacji.

Edited by Baku
  • Upvote 1

Lista zmian w temacie:

Co do ograniczenia awp to widzę, że zdania są podzielone, ale postanowiłem dodać na próbę. Limity zawsze można zwiększyć albo całkowicie usunąć.

Proponuję usunięcie nożówek na serwerze. Większość graczy tylko wkurzają, chcąc grać np. w terro nie wiemy czy zaraz nas nie przerzuci do ct. Na żadnym innym serwerze nie spotkałem się z nożówkami i raczej nie jest to przypadkiem

• Przykro mi 1
  • Upvote 2

Na chwilę obecną zostały one wyłączone.

• Thanks 1

Proponuję zmienienie auto balansu tak aby osoba która zostanie przeniesiona do przeciwnej drużyny nie zmieniała się przed końcem rundy bo ludzie zamiast szukać lepszych broni itd strzelają do siebie i liczą ze kogoś przeniesie, albo zmienić ten czas do jak najmniejszego się da. 

• Upvote 2

Jak kiedyś pisałem trzeba zmienić czas "noblocka" z początku rundy, np. na cacheu nie da się szybko zboostowac :v

• Upvote 2

6 godzin temu, Egzy napisał:

Jak kiedyś pisałem trzeba zmienić czas "noblocka" z początku rundy, np. na cacheu nie da się szybko zboostowac :v

Skróciłem domyślny czas noblocka z 5 do 3 sekund. Natomiast po wpisaniu komendy !noblock lub !nb czas ten wynosi 5 sekund.

• Thanks 1