Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fl0w.

 Użytkownik
 • Content Count

  285
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Days Won

  54
 • System

  Android
 • Time Online

  1d 7h 10m 40s

fl0w. last won the day on March 12

fl0w. had the most liked content!

Community Reputation

183 Myśliciel

About fl0w.

 • Rank
  Gold Nova III

Informacje Osobiste

 • Imię
  Dominik
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Tarnów

Recent Profile Visitors

3,801 profile views
 1. 60 Cię zajęła czymś xDD
 2. Nie znam Cię, nie słyszałem nigdy jak coś mówisz czy jesteś w jakiś sposób aktywny na serwerze . Jestem NIE.
 3. Można dać szansę. Jestem za okresem próbnym dla Pana. Tylko więcej komunikacji przez mikro i będzie bajo
 4. Tak jak podejście niektórych osób
 5. Twoje imię: Dominik Twój wiek: kwiecień stuknie 26 Twoje zainteresowania: mechanika samochodowa i różne pierdoly Twoje doświadczenie: Byłem modem na forum przez jakiś czas i nawet mi to szło. Kwestia ogarnięcia ,A skoro mam dużo czasu to czemu nie spróbować sił.w czymś nowych (trochę znanym ) Kategoria, którą chcesz moderować:Obojętnie. Głównie chce się przyczynić do pobudzenia forum ,sprowadzenia nowych ludzi bo zieje nudą i nic się nie dzieje Coś na Twój temat: Jestem miły i konsekwentny. Jeśli się czegoś podejmuje to staram się robić to z głową żeby każdy był zadowolony . Jestem na tej sieci od prawie samego początku. Dużo osób mnie zna i wiedzą że znam się na rzeczy . Jestem strażnikiem serwerów i myślę że bardzo dobrze wywiązuje się z swojej roli .Moje bany są w 100% trafne co przekłada się na spokojną grę na serwerze . Podsumowanie:Liczę na pozywtyne rozpatrzenie mojego podania. Trzeba dodać trochę energi tutaj bo od długiego czasu nic się nje dzieje. Moderator Pasrlei świetnie wykonuje swoje obowiązki i chciałbym razem z nimcoś zadziałać. Wezmę sprawy w swoje ręce i postaram się jak najlepiej ożywić forum i sprowadzić nowych graczy/forumowiczów .Będę organizował różnego typu konkursy jeśli będzie tylko okazja i chętne osoby .Po uzgodnieniuz odpowiednimi osobami ogarniemy sprawy z samym wyglądem lub czymś więcej. pozdrawiam .
 6. Jest takie coś co blokuje widoczność na jednym graczy lub w jednym miejscu.
 7. Można dodać plugin co przenosi po 10 sekundach na specta A dopiero z specta po 5-10 kickuje całkiem z serwera . OM jest obleganym serwerem i ciężko jest wbić zwykłemu "kowalskiemu". Co do Prime jest tj dobry pomysł ale jest tez dużo nowych graczy których np nie jest stać na Prime. Dużo graczy "znanych" też go nie posiada co przyczyni się do utraty graczy na serwerze ? Dobrze myślę chyba co ? Może jakiś inny wyznacznik znajdziemy niż konta z 1lvl i bez Prime? Jeśli nie ma nic innego to zróbmy tak jak pisze Persil bo innej opcji nie ma . Ja jako strażnik prosze o dodanie komendy sm_swap bo gracze robią sobie już samowolke na serwerze lo dostaniu przysłowiowego "wpier..." . Kick przeważnie kończy się tym że dany gracz nie wróci na serwer,a komenda pozwoli na przeniesienie gracza bez innych konsekwencji Odnośnie beta to trzeba naprawić jako chyba pierwsza kwestię . Betowanie po wybuchu bomby przy czym jedna i druga strona przeżyła,daje nam ogromne pieniądze i można zdecydowanie wpłynąć na przebieg meczu .
 8. 2 Kaczorów na jednym samolocie to byłoby to
 9. fl0w.

  Witam :)

  Siema. Kojarzę Cię z innej sieci Pozdro Fl0w.
 10. A ja takie małe tak daje . Pogadałem pograłem i nawet ogarnięty. Godzinki ewidentnie do poprawy Ale to kwestia czasu .