Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Tomasz Jebiewdenko last won the day on December 25 2016

Tomasz Jebiewdenko had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

2 Followers

About Tomasz Jebiewdenko

 • Rank
  Słaby psychicznie człowiek.

Recent Profile Visitors

2,102 profile views
 1. Bannery pod stream - bardzo mi się podoba, czcionka mi znana. Konkurs na kartę graficzną - Z początku myślałem, że to radio samochodowe . Nie popisałeś się. Bannery serwerowe - niewidoczne napisy. Pomyślałbym nad inną czcionką. Przedstrona - nie mam zastrzeżeń.
 2. @_-_zochan_-_ Ocena pracy to nie tylko 0-10. Ogólnie nie mam zastrzeżeń. Mi się osobiście podoba, ale skoro już ta skala Cię interesuje dałbym 9,5/10. Ciekawa tapeta na pulpit by była
 3. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku 2017!

  1. Kacper

   Kacper

   Nie za wcześnie ten nowy rok? :/

  2. Tomasz Jebiewdenko
 4. Zakupując konto PREMIUM minimum na 2 miesiące, możesz jednorazowo pozbyć się 10 punktów ostrzeżeń! Inne możliwości, dla których możemy zdjąć od 1 do 5 pkt ostrzeżenia z konta: dodanie poradnika, który będzie opracowany i czytelny, wykonanie zlecenia graficznego, konkretna pomoc, wykonanie reklamy (grafika .png) naszego forum, którą wrzucimy na serwery, wrzucenie reklamy forum na inne strony z tego --> TEMATU <-- Oczywiście należy założyć temat z poniższym wzorem (brak wzoru - prośba nie będzie rozpatrywana) Powód ostrzeżenia: Link do poradnika/zlecenia/pomocy/grafiki:
 5. Wymagany wzór: (brak wzoru - nazwa nie zostanie zmieniona) Obecna nazwa: Nowa nazwa: Dlaczego chcesz zmienić nazwę użytkownika? (odpowiedź uzasadnij): Swoją prośbę napisz jako osobny temat!!
 6. "Święta, święta... i po świętach"