Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ceCe

 Użytkownik
 • Content Count

  108
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  24
 • System

  Windows
 • Time Online

  2h 25m 26s

ceCe last won the day on January 15

ceCe had the most liked content!

Community Reputation

67 Bywalec

1 Follower

About ceCe

 • Rank
  Silver Elite Master

Informacje Osobiste

 • Miejscowość
  Świebodzin

Recent Profile Visitors

1,617 profile views

Profile Song

 1. Brzęczyszczykiewicz, Grzegorz. Chrząszczyżewoszyce, powiat Łękołody
 2. Trafiło się zdarzenie losowe.
 3. ceCe

  [Q&A #16_2] asdielkin

  1. Jak na awp_pro doszło do tego, że powstała kampa o nazwa "na ketrabie"? 2. Raków czy Włókniarz? 3. Dlaczego Raków? 4. Lubisz scouta? 5. Czy Marcin Najman to największy fighter w Twoim mieście?
 4. Zamówienie opasek silikonowych (klub), złożenie oferty w przetargu nieograniczonym (firma). (zrobione) Odwiedzić fryzjera (ja ), spotkać się z potencjalnym sponsorem, spotkać się z potencjalnymi nowymi piłkarzami w rundzie wiosennej, podpisać umowę z operatorem sieci telefonicznej (klub), przygotować ofertę na kolejny przetarg (firma). (do zrobienia)
 5. Byłoby znacznie łatwiej, gdyby gracze mieli ten sam nick na serwerze, co na forum. 1. Najlepszy członek zarządu ( Właściciel/ Technik/ Administrator Sieci/ Globalny Moderator) : @Spyrek 2. Najlepszy Opiekun serwera: 3. Najlepszy serwer: ONLY AWP 4. Najlepszy Admin serwera: @CHiLLu 5. Najlepszy Strażnik: 6. Najlepszy UB Team: 7. Najaktywniejszy użytkownik/gracz: @Michu @Michu123467 (to chyba ta sama osoba?) 8. Najzabawniejszy użytkownik/gracz: 9. Największa praca na forum: 10. Największa gaduła na serwerach: @Michu @Michu123467 11. Najbardziej kulturalny użytkownik/gracz: @CorWin 12. Największe rozczarowanie miesiąca: 13. Najbardziej agresywna osoba: 14. Najbardziej pomocna osoba: @Spyrek 15. Największy leń: 16. Największa maruda: 17. Największy troll: 18. Niedoceniana osoba: @asdielkin 19. Zasługuje na awans: 20. Najsurowszy członek administracji: 21. Farciarz miesiąca: 22. Pechowiec miesiąca: 23. Najlepszy sniper: @Jackiii 24. Najlepszy rifler: 25. Najlepszy pistolero: 26. Obiecujący świeżak: @Majonezik 27. Mądra głowa: 28. Zawsze wraca: 29. Najbardziej wulgarna osoba: 30. Wieczny urlopowicz: 31. Alkoholik miesiąca: @czaBBsu 32. Osoba godna zaufania: @CorWin 33. Najmilszy użytkownik/gracz: @KewalS
 6. Praworęczny, prawonożny i lewoskrętny (z uwagi na miłość do żużla).
 7. Jeszcze chociaż tak z 5 minut...
 8. Coraz więcej ludzi na serverze się pojawia. KewalS to sympatyczna osoba, z którą nie ma moim zdaniem żadnych najmniejszych problemów. Skill na dobrym poziomie. Z mojej strony jest TAK.
 9. Cuba Libre i Jaggermeister (solo lub z Red bullem/oranżadą Heleną/Frugo czarnym). Oczywiście w niedużych ilościach. No i Jack Daniel's na miodzie (z 2 kostkami lodu).
 10. Niektórzy, których przyjmujecie, to się nie nadają zupełnie. Mówiłem kiedyś o tym, ale mniejsza o to. Trochę mniej zaufania do ludzi, więcej przezorności. Nawet nie wiedziałem, że taki kwiatek jak solitario został administratorem. Pomyłka totalna.
 11. Zgłaszam nieobecność (lub ograniczoną aktywność) na serwerze w dniach 18.02-28.02. Ma to związek z końcówką sesji i potrzebą przeznaczenia większej ilości czasu na projekty. EDIT. Nieobecność się nieco wydłuża, gdyż rozciąłem sobie palec u dłoni, co niestety uniemożliwia mi grę w CS. Jestem jednak często online na steam, więc przy zgłoszeniu nieodpowiedniego zachowania zaraz się pojawię