Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

czabson

 Strażnik
 • Content Count

  29
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • System

  Windows
 • Time Online

  14h 44m 51s

czabson last won the day on July 28

czabson had the most liked content!

Community Reputation

22 Neutralny

1 Follower

About czabson

 • Rank
  Silver II

Informacje Osobiste

 • Imię
  Mikołaj
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Białystok
 • Ulubiony Serwer
  [CSGO] ONLY AWP

Social Media

Recent Profile Visitors

1,382 profile views

Profile Song

 1. Jestem na TAK, ciekawe podanie, godziny masz znajomość sm słaba ale tego idzie się nauczyć. Powodzenia
 2. Nick: czabson Ranga: Strażnik Link do podania:
 3. Jest to raczej spowodowane tym że na serwerze w ostatnich dniach można spotkać max 2 osoby XD Wchodziłbym gdyby tam ktoś grał, co to za przyjemność grać na serwerze awp w 3 osoby na mapie .. a jak są już jacyś gracze to nie reprezentują raczej większego poziomu swoimi umiejętnościami jakieś non primy, Stąd moja słaba aktywność . Z doświadczenia wiem że aktywność graczy na tym serwerze jest jak sinusoida haha raz jest grywany raz nie. Karmela: Ostatnie dni to nie miesiąc, jak odpalisz na GT wykres z miesiąca to zauważysz, że przez pierwszą połowę miesiąca aktywność na serwerze była wyraźnie wyższa niż jest teraz, więc był on grywalny. Z tego też wynika, że twoja aktywność mogła być wyższa wtedy, kiedy na serwerze pojawiali się gracze. Ponadto, wzniosłe idee o odbudowaniu serwera wymagają tego, żeby pokazywać na nim swoją aktywność nawet wtedy, gdy graczy na nim brakuje - swoje zdanie więc nadal podtrzymuje.
 4. Twój wiek: 20 i pół Twoje doświadczenie: mam ponad 5k godzin w grze, byłem już tu adminem na only awp, przez 2 lata pełniłem funkcję multiadmina (odpowiednik tutejszego strażnika) na nieistniejącej już sieci serwerów GoServ.pl Znajomość konsoli SourceMod[0/10]: 9/10 Link do profilu z Game Trackera (jednego lub kilku naszych serwerów): https://www.gametracker.com/player/czabson/145.239.237.166:27015/ https://www.gametracker.com/player/czabson/91.224.117.19:27400/ STEAM_ID: STEAM_1:0:115842041 Przybliżone godziny aktywności: zdarza mi się grać rano i w ciągu dnia, wieczorami jestem często w grze:)) Dostęp do discorda[TAK/NIE]: tak Będziesz aktywny na forum?: poprawię aktywność Coś na Twój temat: Jestem Mikołaj, pochodzę z Białegostoku, tam też mieszkam i studiuję. Na wakacjach pracuję, a wolne chwilę spędzam na siłowni, imprezowaniu i graniu w counter strika. CS pomaga mi przeżyć kaca, a że często go mam to i często gram XD. Identyfikuję się jako biały, heteroseksualny mężczyzna. Podsumowanie: Postaram się wspomóc sieć serwerów w miarę moich możliwości. Moim marzeniem jest przywrócenie dawnej świetności serwerowi only awp:)) PS tak wiem że rekrutacja zamknięta Baku powiedział że mogę pisać podanko
 5. NA TAK, nie toksyczny a prawdziwy
 6. grałem zanim to było modne
 7. Jestem na NIE, link do gametrackera nie działa. Nie widać ile masz przegranych godzin na serwerze. Popraw aktywność na forum jak ci zależy.
 8. Aktywność na forum praktycznie zerowa - jeśli ci zależy to poudzielaj się trochę, bo twój jedyny post to podanie. Kolejną sprawą jest to, że konto w csgo nie posiada statusu prime, co jest wymogiem w regulaminie. Pogadałem z nim trochę na serwerze i wydaje się być w porządku. Jednak jestem na NIE zasady to zasady więc się ich trzymajmy. Jak spełnisz wymogi będę jak najbardziej za przyjęciem.
 9. Nie wiem jak sytuacja na om wygląda z adminami, ale i tak jestem na NIE. Masz zerową aktywność na forum. Jak ci zależy to postaraj się trochę i trochę poudzielaj. Poza tym wszystko git.
 10. Oczywiście że na TAK, niekonfliktowy, komunikatywny moim zdaniem najlepsza osoba na to stanowisko! Pozdrawiam chłopaki trzymajcie się
 11. Obecna nazwa : czaBBsu Nowa nazwa : czabson Dlaczego chcesz zmienic nick ? pod tym nickiem wszyscy mnie znają i chciałbym aby widniał on na forum:))