Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign In



Sign Up
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Paul:*

Admin CS:GOMIRAGE
  • Content Count

    23
  • Donations

    0.00 PLN 
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2
  • System

    Windows
  • Time Online

    11h 9m 1s

Paul:* last won the day on August 11

Paul:* had the most liked content!

Community Reputation

15 Neutralny

3 Followers

About Paul:*

  • Rank
    Silver II

Informacje Osobiste

  • Imię
    Paul
  • Płeć
    Mężczyzna
  • Miejscowość
    London
  • Ulubiony Serwer
    [CSGO] ONLY MIRAGE

Recent Profile Visitors

1,087 profile views

Profile Song

  1. LIGA MISTRZÓW LIGA EUROPY LIGA KONFERENCJI Grupa A: 1. PSG 2. City 3. Leipzig 4. Brugge Grupa A: 1. Lyon 2. Sparta 3. Rangers 4. Brondby Grupa A: 1. HJK 2. M.T-A 3. Lask 4. Alashkert Grupa B: 1. Liverpool 2. Atletico 3. Milan 4. Porto Grupa B: 1. Real Sociedad 2. Monaco 3. PSV 4. Sturm Grupa B: 1. Gent 2. Partizan 3. Anorthosis 4. Flora Grupa C : 1. Dortmund 2. Ajax 3. Sporting 4. Besiktas Grupa C : 1. Leicester 2. Napoli 3. Spartak 4. Legia Grupa C : 1. Roma 2. Bodo 3. Zorya Luhansk 4. CSKA-Sofia Grupa D: 1. Real 2. Inter 3. Shakhtar 4. Sheriff Grupa D : 1. Olympiacos 2. Fenerbahce 3. Frankfurs 4. Antwerp Grupa 1. CFR Cluj 2. Randers 3. AZ 4. Jablonec Grupa E: 1.Bayern 2. Barcelona 3. Benfica 4. Dynamo Grupa E: 1. Marsille 2. Lazio 3. Galatasaray 4. Lokomotiv Grupa E: 1. Slavia 2. Union 3. Feyenoord 4. M.Haifa Grupa F: 1. United 2. Villareal 3. Atalanta 4. Young Boys Grupa F: 1. Ludogorets 2. Braga 3. Crvena 4. Midtjylland Grupa F: 1. Copenhagen 2. Paok 3. Slovan 4.Lincoln Red Imps Grupa G: 1. Sevilla 2. Lille 3. Wolfsburg 4. Salzburg Grupa G: 1. Leverkusen 2. Celtic 3. Betis 4. Ferencaros Grupa G: 1. Tottenham 2. Rennes 3. Mura 4.Vitesse Grupa H: 1. Chelsea 2. Juventus 3. Malmo 4. Zenit Grupa H: 1. Dinamo 2. West Ham 3. Genk 4. Rapid Grupa H: 1. Basel 2. Qarabag 3. Omonoia 4. Kairat
  2. Witamy na pokładzie
  3. Paul:*

    Gary's wita

    Gary wary siemanko
  4. [Piłka Nożna, Ekstraklasa, trafiony wynik 5 pkt, trafiony rezultat 3 pkt] FKS Stal Mielec - Górnik Łęczna (0:0) Warta Poznań - Jagiellonia Białystok (0:1) Termalica Nieciecza - Cracovia (0:1) Lechia Gdańsk - Radomiak Radom (1:1) Lech Poznań - Pogoń Szczecin (2:1) Górnik Zabrze - Piast Gliwice (1:0) [CS:GO, ESL Pro League, format BO3, trafiony wynik 5 pkt, trafiony rezultat 3 pkt] G2 Esports - Virtus.Pro (2:1) forZe - Sinners (0:2) BIG - Evil Geniuses (1:2) Natus Vincere - Fnatic (2:1) FaZe Clan - mousesports (2:1)
  5. Witam witam, Zgłaszam urlopik od jutra 16.08 do jakoś 25.08 Powód vacation pozderki
  6. Jestem za. Czasem to już denerwuje jak stoją same awupy i się wyjść nie da bo 5 osób w ciebie wcelowanych z różnych miejsc.
  7. 1. Najlepszy członek zarządu: @Karmela 2. Najlepszy Opiekun serwera: @Majonezik 3. Najlepszy serwer: ONLY MIRAGE 4. Najlepszy Admin serwera: @Haxed 5. Najlepszy Strażnik: @insane 6. Najlepszy UB Team: @insane 7. Najaktywniejszy użytkownik/gracz: @speedy 8. Najzabawniejszy użytkownik/gracz: @Haxed 9. Największa praca na forum: @Karmela 10. Największa gaduła na serwerach: @speedy 11. Najbardziej kulturalny użytkownik/gracz: @włodar 12. Największe rozczarowanie miesiąca: 13. Najbardziej agresywna osoba: @kubovskyyy 14. Najbardziej pomocna osoba: @Haxed 15. Największy leń: @Paul:* 16. Największa maruda: @Paul:* 17. Największy troll: @kubovskyyy 18. Niedoceniana osoba: @Parslei 19. Zasługuje na awans: @speedy 20. Najsurowszy członek administracji: nie ma takiego 21. Farciarz miesiąca: 22. Pechowiec miesiąca: 23. Najlepszy sniper: @Paul:* 24. Najlepszy rifler: 25. Najlepszy pistolero: @Fox1 26. Obiecujący świerzak: @sajmon 27. Mądra głowa: @Baku 28. Zawsze wraca: @fenoFTW 29. Najbardziej wulgarna osoba: @speedy 30. Wieczny urlopowicz: @Plotkiern 31. Alkoholik miesiąca: @włodar 32. Osoba godna zaufania: @Haxed 33. Najmilszy użytkownik/gracz: @Majonezik
  8. [Piłka Nożna, Ekstraklasa, trafiony wynik 5 pkt, trafiony rezultat 3 pkt] Górnik Łęczna - Warta Poznań (Górnik Łęczna 2:0) Lech Poznań - Cracovia (Lech Poznań 2:1) Jagiellonia - Termalica (Jagiellonia 1:0) Górnik Zabrze - Stal Mielec (Górnik Zabrze 2:1) Legia Warszawa - Zagłębie Lublin (Legia Warszawa 3:1) [League of Legends, LEC, format BO5, trafiony wynik 5 pkt, trafiony rezultat 3 pkt] Rogue - Misfits (Misfits 3:2) MAD Lions - G2 Esports (G2 Esports 3:1) Fnatic - Team Vitality (Fnatic 3:1)
  9. [League of Legends, LEC, format BO1, trafiony wynik 3 pkt] Astralis - exceL eSports ( Astralis ) SK Gaming - Misfits ( Misfits ) Team Vitality - Rogue ( Rogue ) G2 Esports - Schalke 04 ( G2 Esports ) Fnatic - MAD Lions ( Fnatic ) [Koszykówka, Igrzyska Olimpijskie, trafiony dokładnie wynik 8 pkt, trafiony rezultat 3 pkt] Słowenia - Japonia ( Japonia 92:86 ) Hiszpania - Argentyna ( Hiszpania 80:74 ) Włochy - Nigeria ( Włochy 90:70 ) [Formuła 1, Grand Prix Węgier, poprawna odpowiedź 3 pkt] Zwycięzca: Verstappen / Hamilton / Bottas / Perez / Leclerc / Norris / Inny Zwycięzca: Hamilton Lando Norris zajmie miejsce w przedziale: 1-6 / 7-20 ( 7-20 ) Daniel Ricciardo zajmie miejsce w przedziale: 1-9 / 10-20 ( 10-20 ) Sebastian Vettel zajmie miejsce w przedziale: 1-10 / 11-20 ( 1-10 )
  10. [League of Legends, LEC, format BO1, trafiony wynik 3 pkt] Schalke 04 - exceL eSports ( exceL eSports ) Vitality - Misfits ( Misfits ) MAD Lions - Astralis ( Astralis ) SK Gaming - G2 Esports ( G2 Esports ) Fnatic - Rogue ( Fnatic ) [Piłka ręczna, Igrzyska Olimpijskie, trafiony dokładnie wynik 8 pkt, trafiony rezultat 3 pkt] Norwegia - Brazylia ( Norwegia 28:25 ) Niemcy - Hiszpania ( Hiszpania 25:20 ) Portugalia - Egipt ( Portugalia 29:26 ) [Piłka nożna, Liga Konferencji, trafiony dokładnie wynik 5 pkt, trafiony rezultat 3 pkt] FC Ararat - Śląsk Wrocław ( Śląsk Wrocław 1:0 ) Lokomotiv Plovdiv - FC Slovacko ( Lokomotiv Plovdiv 2:1 ) FC Spartak Trnawa - Sepsi OSK ( FC Spartak Trnawa 2:1 ) Pogoń Szczecin - NK Osijek ( Pogoń Szczecin 1:0 )
  11. [League of Legends, LEC, format BO1, trafiony wynik 3 pkt] Misfits - Excel (MISFITS) Schalke 04 - Rogue (ROGUE) SK Gaming - MAD Lions (SK GAMING) Fnatic - Astralis (FNATIC) Team Vitality - G2 Esports (G2 ESPORTS) [CS:GO, IEM Cologne, format BO3, trafiony wynik 3 pkt, trafiony rezultat 1 pkt] Virtus.pro - Astralis (ASTRALIS 2-1) Gambit Gaming - FaZe Clan (FAZE CLAN 2-0) [KSW 62, trafiony zwycięzca 3 pkt] Andrzej Grzebyk - Marius Zaromskis (GRZEBYK) Lemmy Krusic - David Martinik (MARTINIK) Paweł Politylo - Bruno Augusto dos Santos (POLITYLO) Tomasz Sarara - Vladimir Tokov (SARARA)
  12. Trzeba było nie czitować Nie no my bad proszę o unbana dla tego pana, a dla mnie kare za naganne zachowanie
  13. Troche toxic gamoń ale na tak maniaku