Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

fenoFTW

Zasłużony
 • Content Count

  143
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • System

  Windows
 • Time Online

  4d 6h 1m 35s

Everything posted by fenoFTW

 1. Mordo zapisz się bo nam do kompletu brakuje. Turniej AWP 1v1 - Konkursy / Turnieje - PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
 2. Obejrzałem całą mapę, jedna akcja to za mało na bana, a miał więcej okazji żeby mógł się czymś pochwalić. Temat zamykam ale będę miał na niego oko.
 3. Nie wiem kto go odbanował, nałożyłem bany na oba konta.
 4. Został zbanowany na serwerze, dodatkowo nałożyłem bana na IP.
 5. Daj mi konkretny link do HLTV z którejś godziny albo link do profilu STEAM.
 6. Daję Ci UB - postaraj się następnym razem tak nie śmieszkować z innych graczy, no chyba że się bardziej znacie. Admin powinien zareagować trochę wcześniej, a na pewno nie jednostronnie, wtedy obeszło by się bez banowania.
 7. [zbanowany] odwołanie od bana za cheaty - Odwołania od blokady - PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji Wcześniej decyzja była że ban zostaje, było to rok temu. Swoje odczekałeś a konto nadal funkcjonuje, Sprawdziłem dogłębnie Twoje konto STEAM i nic ciekawego nie widzę. W drodze wyjątku otrzymujesz UB, ale pamiętaj o terminie kolejnych odwołań, następnej szansy nie będzie.
 8. Jak byłeś na BL to na pewno wiesz, że pomyłki się zdarzają, forum służy po to żeby się odwołać, a wylewanie złości w niczym nie pomoże. Z dniem dzisiejszym otrzymujesz UB.
 9. Może podanie nie wygląda zbyt estetycznie, brakuje kilku podstawowych rzeczy, ale rekompensuje to czasem spędzonym na serwerze. Spokojny, komunikatywny, co do forum to zawsze można nadrobić a doświadczenia nabyć. Jestem za daniem szansy.
 10. Polecam nie bawić się już czułością myszy, sprawdziłem gametracker i konto, nic podejrzanego nie widzę.
 11. Na następnej mapie powinno już przywrócić statystyki, czasami tak się dzieje.