Jump to content

fenoFTW

UB Team
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • System

  Windows
 • Time Online

  14h 40m 19s

Community Reputation

10 Neutralny

About fenoFTW

 • Rank
  Silver II

Informacje Osobiste

 • Imię
  Mateusz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiony Serwer
  [CSGO] Only Mirage

Social Media

 • Steam
  fenoFTW

Recent Profile Visitors

131 profile views
 1. Ciekaw jestem jakim cudem Ty masz tego "globala" od 5 lat jak Twoje konto ma 2 lata. Było odwołać się od razu, a nie po roku. Ban zostaje.
 2. 1. Najlepszy członek zarządu ( Właściciel/ Technik/ Administrator Sieci/ Globalny Moderator) : @Spyrek 2. Najlepszy Opiekun serwera: - ***3. Najlepszy serwer: OM 4. Najlepszy Admin serwera: @Masuj Dzika 5. Najlepszy Strażnik: - 6. Najaktywniejszy użytkownik/gracz: @włodar 7. Najzabawniejszy użytkownik/gracz: @LaKukaracza #POLSKAGÓRĄ 8. Największa praca na forum: @Baku 9. Największa gaduła na serwerach: @LaKukaracza #POLSKAGÓRĄ 10. Najbardziej kulturalny użytkownik/gracz: @Fox1 11. Największe rozczarowanie miesiąca: - 12. Największy toxic: @Domin :D 13. Najbardziej pomocna osoba: @Spyrek 14. Największy leń: @Baku 15. Największa maruda: @Domin :D 16. Największy troll: @Hisajuki 17. Niedoceniana osoba:- 18. Zasługuje na awans: - 19. Najbardziej banujący: @Masuj Dzika 20. Farciarz miesiąca: - 21. Pechowiec miesiąca: - 22. Najlepszy sniper: @fenoFTW 23. Najlepszy rifler: @Haxed 24. Cheater miesiąca: - 25. Obiecujący świerzak: @smuggler 26. Mądra głowa:- 27. Zawsze wraca:-
 3. Skoro odwołujesz się do regulaminu - polecam przeczytać punkt 22 - Sytuacje nieujęte w powyższym regulaminie podlegają interpretacji administratora. Mamy niepisaną zasadę, że osoby, które mają blokadę VAC ( krótsze niż 1000 dni i nie ważne czy to main czy 5 konto) nie zostaną uniewinnieni. Po Twojej pięknej interpretacji trzeba będzie edytować i usprawnić regulamin. Ban to ban, nic nie zmienisz w tym temacie.
 4. Zapewne chodzi o to konto - https://steamcommunity.com/id/mediekore W tym przypadku nie sposób się domyśleć że to Twój main Ten sam awatar, podobny nick - na dodatek ostatni VAC 135 dni temu, gdzie na koncie głównym tych VAC'ów jest więcej niż jeden. Ban zostaje.
 5. Nie spełniasz podstawowych wymagań, nie całe 10 godzin przegranych na serwerze, do tego niska aktywność godzin na STEAM, póki co jestem na NIE.
 6. Skoro mamy nowego opiekuna to niech działa z tym co zostało ustalone lub odrzuci propozycję, trochę czasu minęło. @Plotkiern, ruszaj tyłek!
 7. Odbanowany, nie wystarczające dowody + widać że mało gra bo już ruchy nie te. // Zamykam.
 8. Ban już dawno minął, mamy dwie wersje zdarzeń. Jeśli nadal uważasz że masz rację, złóż skargę w odpowiednim dziale, pokaż więcej dowodów. Opiekun się tym zajmie. Zamykam.
 9. Nic ciekawego nie widać. Na przyszłość pamiętaj aby dać linka do mapy z GOTV.
 10. Twoje imię: Mateusz Twój wiek: 22 Link do profilu/profili Steam: https://steamcommunity.com/id/fenoFTW Twoje doświadczenie (ilość godzin w grze, staż): >3000h w 1.6, >5000h w GO, 9 lat
 11. Póki jeszcze pamiętam, wprowadzenie czasu na danie info po śmierci - przez czat lub mikrofon (10-15 sec). Gracze którzy żyją nie mogę słyszeć tych martwych. Dzięki temu rozwiązaniu każdy mógłby oglądać obie drużyny na raz (gracze częściej mogą zgłaszać przez [email protected]). Jak wiadomo ten plugin adminowski sie buguje i nie zawsze można oglądać obie drużyny. I pytanie odnośnie specta, dlaczego gracze nie mogą z niego korzystać?
×
×
 • Create New...