Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

svnny

 Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • System

  Windows
 • Time Online

  1h 4m 53s

Community Reputation

1 Neutralny

About svnny

 • Rank
  Silver I

Informacje Osobiste

 • Imię
  Oskar
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiony Serwer
  [CSGO] Only Mirage

Recent Profile Visitors

342 profile views

Profile Song

 1. Nick z gry: veen- Data blokady: 01:04 | 24.10.2020 Serwer: Only Mirage Nick admina: Hisayuki Powód blokady: "Cheating" Screeny/demko: http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20201024-0042-de_mirage.dem.zip Mapa(jeśli pamiętasz): Mirage Opis sytuacji: Wszedłem po długiej przerwie na mój ulubiony serwer. Zacząłem grać ... wiadomo człowiek do myszki musi się przyzwyczaić po takiej przerwie. Później zacząłem już lepiej strzelać. Sytuacja z momentem dostania bana wyglądała tak: Wszyscy uciekli z site'u. Bomba podłożona, pozostał jeden enemy. Jako że stałem na CT ponieważ wcześniej zabiłem przeciwnika który wychodził z kuchni zacząłem zerkać czy nikt nie przyjdzie z rampy lub pałaców A. Zostałem sam na site'cie i patrzę jednocześnie rampę i pałace. Przeciwnik wychodzi z pałaców zabijam go i dostaję bana.
 2. Nick z gry: /tpaccept (cały czas te same konto. Czyli veen.) Data blokady: 23:35 | 14.09.2020 Serwer: Only Mirage Nick admina: speedy gonzalez Powód blokady: "Cheating" Screeny/demko: http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200914-2328-de_mirage.dem.zip Mapa(jeśli pamiętasz): Mirage Opis sytuacji: Wszedłem na serwer sobie pograć i potestować nową rozdziałkę, Na początku mi nic nie siadało bo zszedłem z 1080x1080 na 960x1080. Wiadomo trzeba się przestawić. Siadły mi tam jakieś głowy. Na początku na speedy'm bo stał cały odkryty obok connecta a ja stałem w pałacach to dałem mu onetapa. Potem kolejny enemy był na drewnie u góry tam poleciało lekkie full auto ale udało mi się go zabić. Następny frag był na tick'ecie bo na mini mapie widziałem że tam się pojawił i zawsze patrze na tego boxa czy główka nigdzie nie wystaje, wystawała to strzeliłem onetapa lub 2 pociski nie pamiętam już i dostałem bana. W regulaminie jest napisane że nie moża korzystać z multikont w przypadku osiągnięcia przewagi (gdzie osięgnięcie przewagi jest kiedy na main koncie mam wysoką rangę a na drugim niską) a na main koncie mam s5 chyba. A na tym co jest cały czas banowane to mam g1 (prawie g2) więc gram na koncie które jest moim mainem na tym serwerze. I jeszcze nie mozna utrudniać na takich kontach rozgrywki czego oczywiście nie robiłem. Nie rozumiem czemu zostałem od razu zbanowany. Nie byłem nawet sprawdzany. Zmienię nick na serwerze na "veen." i chyba wtedy będzie wiadome że to jestem ja i nie będą mnie już banować. Zostało mi wcześniej napisane pod ostatnim odwołaniem "To już druga taka sytuacja, a regulamin mówi jasno - ((Bezwzględny zakaz wykorzystywania kilku kont)) - osiągnięci przewagi następuje już przy odblokowanym rankingu, co oczywiście bardzo irytuje jak ktoś na świeżym koncie ( lub takim kupionym na alledrogo ) zabiera po "milion" punktów. Następnym razem taryfy ulgowej nie będzie. Skracam bana do 4H. " ((Bezwzględny zakaz wykorzystywania kilku kont)) - chciałbym się do tego odnieść ponieważ w regulaminie jest napisane "bez względny zakaz wykorzystywania kilku kont, przez jednego gracza (multikonta), w celu osiągnięcia przewagi nad pozostałymi graczami lub w celu utrudniania gry," Fakt jest napisane że - nie mozna korzystać z multikont ale w celu osięgnięcia przewagi lub utrudniania rozgrywki. Żadnej z tych rzeczy nie robię. Ponieważ na tym koncie gram cały czas na waszym serwerze. A na main byłem u was 2 razy i mam dalej startową rangę. Czyli nie osiągam przewagi tylko gram normalnie. Jeżeli byłby ogólny zakaz używania "Multikont" według mnie powinno to zostać napisane - "bez względny zakaz wykorzystywania kilku kont, przez jednego gracza (multikonta)" I tyle. A jest dopisane "celu osiągnięcia przewagi nad pozostałymi graczami lub w celu utrudniania gry,"
 3. Nick z gry: wojownik body [w trakcie gry zmieniłem z veen. na wojownik body] Data blokady: 10;07 | 11.09.2020 Serwer: Only Mirage Nick admina: Hisayuki Powód blokady: "Cheating" Screeny/demko: http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200911-0930-de_mirage.dem.zip Mapa(jeśli pamiętasz): Mirage Opis sytuacji: Wszedłem na serwer z nickiem "veen." i od razu go zmieniłem na -miami. a następnie na wojownik body (4fun) Grałem sobie normalnie jakieś tam heady siadały. Był na serwerze M a l i n a w 0 w? i Hisayuki. Na początku M a l i n a w 0 w? wszedł na spect'a posiedział chwilę i wrócił do CT 2 rudny potem o ile dobrze pamiętam zabiłem Hisayuki onetapem wszedł on na Spect'a posiedział chwilę. Nie wiedziałem że to jest admin a podejrzewałem że mnie spectuje to zacząłem spamować guzik od zwiększenia sensa w myszce co daje taki efekt jakby ktoś miał aimbota bo tak laguje wtedy celownik (będzie to widać na demku). Zabiłem M a l i n a w 0 w? i dostałem bana. Po raz kolejny na tym samym koncie które zostało odbanowane 2 dni temu. W regulaminie jest napisane "Bezwzględny zakaz wykorzystywania kilku kont, przez jednego gracza (multikonta), w celu osiągnięcia przewagi nad pozostałymi graczami lub w celu utrudniania gry" Nie chciałem osiągnąć przewagi tylko poprostu odpaliłem cs'a bo akurat byłem na tym koncie to zagrałem na tym. A rozgrywki nie utrudniałem.
 4. Nick z gry: veen. Data blokady: 23:45 | 08.09.2020 Serwer: Only Mirage Nick admina: M a l i n a w 0 w? Powód blokady: "Cheating" Screeny/demko: http://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20200908-2338-de_mirage.dem.zip Mapa(jeśli pamiętasz): Mirage Opis sytuacji: Wszedłem na serwer i zacząłem grać staty miałem do (za przeproszeniem) do dupy. Mam na myśli 3/4 coś w tym stylu. Wybiegłem rampy z awp mój teammate rzucił flesha i oślepił kushi'ego oraz mnie (ja nie miałem całego białego ekranu tylko troszkę było mleko) ale kushi'ego już tak szybko zauważyłem go ze wskakuje na standard po to aby pushować Pałac A. Miałem ze sobą AWP i szybko go trafiłem w głowę i chciałem uciec z rampy ale dostałem 2 granaty i zginąłem. Kushi napisał zeby M a l i n a w 0 w? mnie od razu banował napisałem "czemu zawsze muszę dostawać 2 granaty za -100 ..." następnie Kushi coś mi tam napisał wiem że z wulgaryzmem bo mi to za gwiazdkowało. M a l i n o w 0 w? wszedł następnie na spect. I po 10s dostałem bana z powodem "cheating". Fakt grałem na innym koncie bo dostałem bana na 24h na main koncie. A chciałem zagrać MM'a na nowym koncie. W regulaminie jest napisane "Bezwzględny zakaz wykorzystywania kilku kont, przez jednego gracza (multikonta), w celu osiągnięcia przewagi nad pozostałymi graczami lub w celu utrudniania gry" tak się składa że nie chciałem osiągnąć przewagi na innych graczach ponieważ sam miałem gorsze staty od innych, oraz nie utrudniałem gry.