Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ryewhere

 Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • System

  Windows
 • Time Online

  2h 26m 14s

Everything posted by ryewhere

 1. Twoja nazwa: ryewzz Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: hehe Data przewinienia: 14.09.2021 godzina 00:55 Mapa: train Link do demka/ss: https://imgur.com/L6se9lj Opis sytuacji: W rundzie numer 29 gracz "hehe" zginął od któregoś z moich teammateów i zwyzywał go od "pedałów" jak widać na zdjęciu. Nie jest to pierwszy raz, gdy widze że wyzywa innych od p-wordów czy n-wordów(w polskim języku).
 2. Czy wraz z tym, że mnie znasz i grywaliśmy już mogę liczyć na UB czy już raczej nie?
 3. Nick z gry: ryewzz (w trakcie meczu "grandma in the carpet") Data blokady: 11.09.2021 godzina 23:05 Serwer: RETAKE Nick admina: Areczek Powód blokady: Oszukiwanie Screeny/demko: http://568.gotv.pro/68262 Mapa(jeśli pamiętasz): Mirage Opis sytuacji: Grałem sobie normalnie na serwerze Retake, jak co jakiś czas, by być w rytmie grania i zwyczajnie sobie pograć, postrzelać. Wszystko było ok, żadnych dziwnych akcji. Potem nadeszła ta runda, za którą najprawdopodobniej zostałem zbanowany. Przebieg rundy: Runda grana była na A, byłem po stronie TT posiadając AWP. Stwierdziłem że ustawie się agresywnie pod schodami patrząc galę. Potem jak zobaczyłem że na gali jest czysto, spojrzałem w dżunglę, z której wybiegł przeciwnik przez mołotowa. Po killu uciekłem do pałacu, wcelowując się pod schody. Zauważyłem przeciwnika, lecz pierwszy strzał chybił. Wcelowałem się ponownie i strzeliłem licząc na szczęście, i akurat podczas strzału przeciwnik wybiegł, przez co dostał w ramie, które dopiero zaczynało wybiegać zza ściany. Prawdopodobnie strzał został uznany za TriggerBota, gdyż oddany był zbyt szybko, ale nie strzelałem nawet z myślą o tym by zabić, tylko licząc na szczęście, że przeciwnik będzie baitował na łokieć. Nie wiem czy opisałem dokładny przebieg jak doszło do bana, napisałem jak ja to pamiętam, na demku nie mogę obejrzeć bo nie chce mi go załadować.
 4. Kiedy bierzesz gorącą kąpiel, spalasz tyle kalorii, ile byś spalił na 30-minutowym spacerze.
 5. ryewhere

  Witam

  Siemano, jestem Remek, mam 16lat i w wolnych chwilach lubię sobie popsuć psychę na retaku przyszedłem na ten retake bo zawsze multum ludzi gra, i znam paru kumpli, u których podejrzałem ten serwer