Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spyrek

Właściciel
 • Content Count

  775
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  153
 • System

  Windows
 • Time Online

  8h 12m 23s

Everything posted by Spyrek

 1. Spyrek

  Balans

  Zmieniłem trochę wartość autobalansu. Trzeba to przetestować dlatego dajcie znać jak to obecnie będzie wyglądać i ewentualnie będziemy na bieżąco korygować.
 2. Zdjąłem blokadę, może być konieczny restart serwera.
 3. Wygląda na to, że Twój vip się już skończył: https://csgo.pompateam.pl/lista Podeślij mi kody sms na priv to sprawdzę czy wszystkie zostały wykorzystane.
 4. Antyrasz jest ściśle związany ze spawnami, scenariuszami i ten natywny z gry nie będzie działać na naszym serwerze.
 5. Jakiego masz dostawcę internetu?
 6. Nie wchodząc zbytnio w szczegóły po co i dlaczego byliśmy zmuszeni zmienić adres IP naszych serwerów AWP i RETAKES. Wszystkie VIPy i adminy powinny działać bez zmian. W razie czego dajcie znać. Nowe adresy: AWP: 145.239.237.166:27015 RETAKES: 145.239.237.131:27015 IP powinno się zaktualizować automatycznie jeśli ktoś miał dodany serwer do listy ulubionych. Serwerów FFA, DM FFA i Arena nie będziemy na razie uruchamiać gdyż i tak nie cieszyły się wystarczającą popularnością.
 7. Kolejne pomysły na spadające fpsy na serwerze: https://eloboss.net/blog/faceit-fps-drop
 8. Wywaliłem jeszcze kilka niepotrzebnych pluginów i poprawiłem rozgrzewkę na te 30 sekund.
 9. Serwer już na nowej maszynie z prockiem ryzen 3900X, dajcie znać jak var
 10. Spyrek

  Coś nowego

  Wydłużyłem rozgrzewkę z 20 do 30 sekund.
 11. Spyrek

  Coś nowego

  Dobrze, że temat odświeżony to na próbę wprowadzimy kilka zmian: 1. Wyłączenie kratki nie jest takie proste i trzeba by kombinować z dodatkowym pluginem albo edytowaniem mapy. Może rozwiązanie z punktu drugiego coś pomoże. 2. Czas noblocka po starcie rundy wydłużony do 7 sekund. 3. Tag i kolor czatu admina będą od teraz takie sam jak pozostałych vipów. 4. Punkty za MVP są włączone, gracz dostaje 1 punkt. 5. Jeśli dobrze kojarzę to gra powinna zapisywać ilość kasy i przywracać po powrocie(o ile nie nastąpiła zamiana drużyn). Zmieniłem jedno ustawienie które mogło mieć na to wpływ. 6. Jedynym z rozwiązań może być wyłączenie tej niestandardowej rozgrzewki i powrót do domyślnej z gry - do przedyskutowania. 7. Punkty za bombę: 5 pkt za podłożenie, 5 pkt za rozbrojenie(1 pkt dla pozostałych graczy w drużynie), 1 pkt dla wszystkich TT jeśli bomba wybuchnie.
 12. Masz może płytę gigabyte z układem killer lub jakieś inne bajery "gamingowe" związane z siecią? Bo kiedyś były z tym takie problemy, że te bajery priorytetowały pakiety z gry i nie puszczały innych.
 13. W ostatnich dniach ta maszyna przyjmuje ddosy z połowy świata także ten sv i var może być tym spowodowany, a jak fpsy gry?
 14. Na serwerze only mirage zmieniłem plugin odpowiedzialny za wyświetlanie rang w tabeli wyników. Sprawdźcie czy coś się poprawiło w kwestii lagów i spadków fps. Progi punktowe dostosowałem do poprzedniego, ale gdyby coś było nie tak to dajcie znać. Podobno też niektórym pomogło wpisanie w konsoli komendy rcon_address 1 po wejściu na serwer. Samą komendą nie spamujcie, bo serwer może wlepić bana z automatu. Wpisanie tego raz po wejściu na serwer powinno wystarczyć.
 15. Badam ten temat, czy te skoki zdarzają się tylko w godzinach wieczornych?
 16. Spyrek

  Zasrane AWP

  Na próbę zostały zablokowane bronie: scar20 g3sg1 negev
 17. Dodałem na próbę anty team flasha dla vipów. Dajcie znać jak się sprawdza
 18. To nie blokada a problemy z forum, wygląda na jakieś chwilowe ataki
 19. Jeśli jego zachowanie się powtórzy to oczywiście należy się ban za łamanie regulaminu.
 20. Vac był ponad 1000 dni temu także masz unbana.
 21. Zgłoś to do valve, używamy ich ustawienia by wpuszczało tylko graczy prime. Niestety nic innego na to nie poradzę.