Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spyrek

Właściciel
 • Content Count

  763
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  149
 • System

  Windows
 • Time Online

  7h 38m 36s

Everything posted by Spyrek

 1. Jeśli jest choinka to muszą być i prezenty dlatego łapcie kilka kodów na darmowe vipy: [Hidden Content] Kody można wykorzystać w sklepie https://csgo.pompateam.pl/kup Kody się skończyły? Zajrzyj ponownie za jakiś czas, nasz Mikołaj uzupełnia zapasy
 2. Jakiego masz dostawcę internetu?
 3. Nie wchodząc zbytnio w szczegóły po co i dlaczego byliśmy zmuszeni zmienić adres IP naszych serwerów AWP i RETAKES. Wszystkie VIPy i adminy powinny działać bez zmian. W razie czego dajcie znać. Nowe adresy: AWP: 145.239.237.166:27015 RETAKES: 145.239.237.131:27015 IP powinno się zaktualizować automatycznie jeśli ktoś miał dodany serwer do listy ulubionych. Serwerów FFA, DM FFA i Arena nie będziemy na razie uruchamiać gdyż i tak nie cieszyły się wystarczającą popularnością.
 4. Kolejne pomysły na spadające fpsy na serwerze: https://eloboss.net/blog/faceit-fps-drop
 5. Wywaliłem jeszcze kilka niepotrzebnych pluginów i poprawiłem rozgrzewkę na te 30 sekund.
 6. Serwer już na nowej maszynie z prockiem ryzen 3900X, dajcie znać jak var
 7. Spyrek

  Coś nowego

  Wydłużyłem rozgrzewkę z 20 do 30 sekund.
 8. Spyrek

  Coś nowego

  Dobrze, że temat odświeżony to na próbę wprowadzimy kilka zmian: 1. Wyłączenie kratki nie jest takie proste i trzeba by kombinować z dodatkowym pluginem albo edytowaniem mapy. Może rozwiązanie z punktu drugiego coś pomoże. 2. Czas noblocka po starcie rundy wydłużony do 7 sekund. 3. Tag i kolor czatu admina będą od teraz takie sam jak pozostałych vipów. 4. Punkty za MVP są włączone, gracz dostaje 1 punkt. 5. Jeśli dobrze kojarzę to gra powinna zapisywać ilość kasy i przywracać po powrocie(o ile nie nastąpiła zamiana drużyn). Zmieniłem jedno ustawienie które mogło mieć na to wpływ. 6. Jedynym z rozwiązań może być wyłączenie tej niestandardowej rozgrzewki i powrót do domyślnej z gry - do przedyskutowania. 7. Punkty za bombę: 5 pkt za podłożenie, 5 pkt za rozbrojenie(1 pkt dla pozostałych graczy w drużynie), 1 pkt dla wszystkich TT jeśli bomba wybuchnie.
 9. Masz może płytę gigabyte z układem killer lub jakieś inne bajery "gamingowe" związane z siecią? Bo kiedyś były z tym takie problemy, że te bajery priorytetowały pakiety z gry i nie puszczały innych.
 10. W ostatnich dniach ta maszyna przyjmuje ddosy z połowy świata także ten sv i var może być tym spowodowany, a jak fpsy gry?
 11. Na serwerze only mirage zmieniłem plugin odpowiedzialny za wyświetlanie rang w tabeli wyników. Sprawdźcie czy coś się poprawiło w kwestii lagów i spadków fps. Progi punktowe dostosowałem do poprzedniego, ale gdyby coś było nie tak to dajcie znać. Podobno też niektórym pomogło wpisanie w konsoli komendy rcon_address 1 po wejściu na serwer. Samą komendą nie spamujcie, bo serwer może wlepić bana z automatu. Wpisanie tego raz po wejściu na serwer powinno wystarczyć.
 12. Badam ten temat, czy te skoki zdarzają się tylko w godzinach wieczornych?
 13. Spyrek

  Zasrane AWP

  Na próbę zostały zablokowane bronie: scar20 g3sg1 negev
 14. Dodałem na próbę anty team flasha dla vipów. Dajcie znać jak się sprawdza
 15. To nie blokada a problemy z forum, wygląda na jakieś chwilowe ataki
 16. Jeśli jego zachowanie się powtórzy to oczywiście należy się ban za łamanie regulaminu.
 17. Vac był ponad 1000 dni temu także masz unbana.
 18. Zgłoś to do valve, używamy ich ustawienia by wpuszczało tylko graczy prime. Niestety nic innego na to nie poradzę.
 19. Brakuje adminów na awp także przyda się dodatkowa pomoc. Podanie zaakceptowane.
 20. Może i się sprawdza, ale powoduje niepotrzebne obciążenie serwera dlatego tez u nas jest wyłączona.
 21. Opcje do rozważenia: ilość punktów tracona za przegranie rundy - obecnie 0 ilość punktów tracona za przegranie meczu - obecnie 0 zabieranie/zdobywanie punktów w przypadku kiedy zabójca i/lub ofiara nie mają minimalnej liczby zabójstw - obecnie obaj gracze muszą mieć wbite 100 fragów wyłączenie punktów za zabójstwa, ale włączenie punktów za wygranie rundy/meczu W tym miesiącu są przeboje z tym rankingiem, ale pozwoli to nam wypracować jakieś rozwiązanie docelowe.