Jump to content
Celuj wysoko z POMPATEAM i Dołącz do naszej społeczności
cs16 ARENA 1VS1 145.239.21.248:27210
cs16 DM FFA 145.239.21.248:27070
cs16 FFA 145.239.236.12:27050
cs16 HS ARENA 1VS1 91.224.117.19:27400
cs16 ONLY AWP 193.33.176.186:27015
cs16 RETAKES 212.91.26.61:27060
cs16 TEAMSPEAK 3 pompateamspeak.pl
cs16 DISCORD Discord

Nasi partnerzy

Ogłoszenia

Spyrek

 Woźny
 • Content Count

  692
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  122
 • System

  Windows

Posts posted by Spyrek


 1. @janczar CS.MONEY czy czasem nie było tak że to Ty wszedłeś specjalnie na serwer żeby kogoś kicknąć, bo się pokłóciłeś w wiadomości prywatnej? Także nie udzielaj komuś rad jeśli sam nie wiesz jak powinien się zachowywać administrator.
  Wrzuciłeś jednego screena, na którym w zasadzie nic nie widać, jeśli chcesz żebyśmy coś w tym temacie zrobili to wrzuć demka i daty tych sytuacji to sprawdzimy sobie logi.

  • Like 1

 2. Jako, że HS arena od dłuższego czasu stoi pusta to pojawiła się propozycja żeby zmienić mod na serwerze dlatego w poszukiwaniu nowego moda uruchomiłem testowy serwer danger zone:
  IP: 145.239.237.104:27070

  Jest to w zasadzie czysty serwer, bez żadnych dodatkowych modyfikacji. Dajcie znać co byście na takim serwerze widzieli i czy w ogóle ten mod ma sens ;)

  • Like 1
  • Upvote 2

 3. Witajcie, dzisiaj zaktualizowaliśmy forum do najnowszej wersji(4.4.4) co również wiązało się z aktualizacją php do wersji 7.1, ale obyło się bez większych problemów. Forum wróciło, działa i nawet powinno działać o wiele szybciej ;)

  Dzięki naszemu administratorowi @Toldi, w ciągu najbliższych dni zostanie również udostępniony nowy styl ;)

  Zapewne zmiany te wygenerowały również jakieś problemy dlatego jakbyście jakieś zauważyli to dajcie znać w tym temacie.

  Edit: Jak zapewne zauważyliście przywrócony został domyślny styl żeby forum dało się w ogóle używać.

  • Like 2

 4. Tak się zastanawiam czy informacje o zmianach punktowych w rankingu powinny być wyświetlane na czacie. Trochę sporo tych informacji się pojawia i czasami zasłaniają one sporo czatu. Według mnie można by ukryć wszystkie te informacje, ewentualnie zostawić tylko te z killstreaków albo innych ważnych wydarzeń. Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji i głosowania w ankiecie ;)

  Oczywiście zmiana dotyczy serwerów gdzie jest ranking rankme czyli FFA, AWP, RETAKES, DM FFA

  PS poprawiłem podwójne wyświetlanie się tekstu po zabójstwie na czacie ;)


 5. W sumie taką listę komend przydałoby się dodać, ale nie wiem czy będzie mi się chciało opisywać każdą komendę. Postaram się wyciągnąć wszystkie dostępne komendy na serwerach i wrzucę na forum.


 6. Pomysł bardzo dobry, ale zastanawiam się jak go zrealizować. Samo wyświetlanie informacji na czacie może być mało praktyczne i trudne do zauważenia. Niestety valve też zablokowało możliwość konfiguracji komend typu !serwery.
  Na ten moment nasuwa mi się jedynie takie rozwiązanie żeby na ekranie w różnych miejscach pojawiała się informacja o naszych innych serwerach, a w konsoli była dostępna lista ip serwerów do łatwego skopiowania.

  Jeśli macie jakieś sugestie jakby to miało wyglądać to dajcie znać, może widzieliście na innym serwerze ciekawsze rozwiązania.

  • Like 1
  • Upvote 1

 7. Zadawania obrażeń w ciało ze snajperek na pewno nie będzie na tym serwerze. Tutaj potrzeba jakiejś motywacji żeby gracze się chcieli zabijać jak najszybciej, żeby upływ czasu działał na ich niekorzyść. Może im dłuższy pojedynek tym większa utrata punktów?

  • Upvote 1

 8. Jak niektórzy już zauważyli, na serwerze zostały wyłączone rundy AWP. Poniekąd jest to taki trochę eksperyment żeby sprawdzić jak zareagują na to gracze. Przyczyną tej decyzji jest to, że rundy awp na serwerze only HS nie należą do łatwych i szybkich, a często mogą się kończyć bez zwycięzcy. Najprostszym rozwiązaniem było wyłączenie takich rund, ale nie jest ono najlepsze.

  Temat powstał żeby przedyskutować wszelkie wątpliwości z tym związane, bo docierają do mnie różne opinie dotyczące tej zmiany. Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat i ewentualne propozycje zmian dla rund AWP.


 9. Większość z tych map była już testowana na serwerze i zostały właśnie usunięte ze względu na błędy albo niską grywalność. Znalazłem jeszcze mapy, które miałem pobrane, ale jeszcze nie dodane na serwery także będziecie mieli co testować ;)

  Wprowadziłem też to co jest na pozostałych serwerach czyli osobne listy map w głosowaniach i do nominacji. Z reguły lista map dostępna w głosowaniach będzie mniejsza ze względu na to, że nie będzie tam map cieszących się niższą popularnością. Na liście map do nominacji będą wszystkie i to do tej listy będą teraz dodawane nowe mapy, a jak przypadną do gustu i nie będzie z nimi problemów to zostaną dodane do listy map pojawiających się w normalnych głosowaniach.

  Zgodnie z powyższym, nowe mapy dodane do listy nominacji:
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1420114667&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1642250749&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=252769284&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1266913368&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1447320427&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1103192648&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1148500726&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=667004726&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=511569824&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=543952703&searchtext=am

  Edit: Zapomniałem dodać, że zmiana dotyczy obu serwerów arena 1v1.

  • Upvote 2

 10. Niestety ani jedna z zaproponowanych map nie nadaje się na serwer arenkowy. Mapy na areny muszą mieć przynajmniej 11 aren czyli tak jakby 11 małych map w jednej. Z reguły nazwy tych map rozpoczynają się od am_  nie aim_


 11. 1 godzinę temu, shrek12354 napisał:

  Gram na serwerze od jakiegoś czasu i zauważyłem jedną rzecz która jednym może przeszkadzać drugim nie, otóż chodzi o to plantowanie bomby automatyczne. Gracz nie ma wpływu na to gdzie paka zostanie podłożona przez co nie zawsze jest możliwość ustawienie się pod nią, np. Na inferno gdzie paka leży za każdym razem tylko w jednym miejscu. Więc albo plantowanie paki zostanie na automacie ale żeby było jednak więcej tych miejsc w których ona leży albo powrócić do samodzielnego plantowania.

  Z samodzielnym plantowaniem były problemy, że gracze nie zawsze plantowali. Ewentualnie jakieś kary za brak plantowania, chyba, że uda mi się zrobić plantowanie w losowych miejscach.


 12. Spadki fps to może powodować, raczej trochę mniejsze niż w przeglądarce steamowej, ale osoby z bardzo słabymi komputerami mogą odczuć różnicę. Ping raczej zbytnio nie wzrośnie, chyba, że ktoś ma bardzo słabe łącze. Raczej będzie niewiele osób, którym to będzie sprawiało problemy.
  Ilość przesyłanych danych może martwić tylko osoby, które mają limity czyli internet mobilny, pozostałych to raczej nie będzie denerwować :D

  Dodam jakieś wideo na próbę żeby sprawdzić ping i fpsy.


 13. Po wielu miesiącach oczekiwań prośby niektórych osób  nareszcie mogą się spełnić ;) Mowa tutaj konkretnie o radiu na serwerze, niektórzy grają z wyłączonym czatem głosowym i chcieliby w czasie gry mieć możliwość słuchania muzyki bez uruchamiania dodatkowych aplikacji. Wprowadzałem kilka zmian w sposobie otwierania stron na serwerze komendami !vip, !regulamin, !kontakt itp. co umożliwiło również odtwarzanie muzyki z youtube w tle. Soundclound oraz inne serwisy nie zostały jeszcze przetestowane.

  W związku z tymi zmianami zwracam się do Was z prośbą o przygotowanie playlist na youtube, które zostaną dodane na serwery. Mogą to być też kanały, na których muzyka jest nadawana na żywo.
  Na serwery zostanie dodana komenda !radio otwierająca menu wyboru playlisty lub radia. Muzyka będzie odtwarzana w tle, nie będą wyświetlane żadne okna przeszkadzające w grze.
  Linki do list wraz z ich nazwą wrzucajcie w tym temacie.

  Może z czasem pojawią się jakieś nagrody dla autorów najlepszych list ;)

  Zostaje jeszcze kwestia ominięcia reklam pomiędzy kolejnymi filmami, ale może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Jestem również otwarty na wszelkie propozycje odnośnie tej funkcjonalności.

  • Upvote 4

 14. Komendę na serwer spróbuję dodać, ale muszę sprawdzić czy głosowanie będzie działać w tym oknie csowym.

  Co do bonusów za głosowanie to faktycznie gracz ma z tego jedynie satysfakcję, ale może mi się uda wprowadzić vipy za głosowanie - vip na 3 dni i możliwość głosowania raz na 2 tygodnie lub punkty za głosowanie, a później wymiana punktów na vipa.

  • Like 4
  • Upvote 2

 15. Głównie promocję serwerów. Konkretnie zwiększa pozycję serwera na liście gosetti.pl, a coraz więcej graczy korzysta z ich dodatku - "globalserverify" czyli zmodyfikowanej listy serwerów, która wyświetla serwery tylko dodane do ich listy. Ten dodatek ma swoje zalety, bo np. ukrywa serwery z hasłem, dodaje ikonki modów itp. Mają też skinchangera, niby bezpieczny, ale to już nigdy nie wiadomo :D


  • Like 8
  • Upvote 2
×
×
 • Create New...