Spyrek

 Woźny
 • Content count

  681
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  118

Posts posted by Spyrek


 1. Tak się zastanawiam czy informacje o zmianach punktowych w rankingu powinny być wyświetlane na czacie. Trochę sporo tych informacji się pojawia i czasami zasłaniają one sporo czatu. Według mnie można by ukryć wszystkie te informacje, ewentualnie zostawić tylko te z killstreaków albo innych ważnych wydarzeń. Co o tym sądzicie? Zapraszam do dyskusji i głosowania w ankiecie ;)

  Oczywiście zmiana dotyczy serwerów gdzie jest ranking rankme czyli FFA, AWP, RETAKES, DM FFA

  PS poprawiłem podwójne wyświetlanie się tekstu po zabójstwie na czacie ;)


 2. Pomysł bardzo dobry, ale zastanawiam się jak go zrealizować. Samo wyświetlanie informacji na czacie może być mało praktyczne i trudne do zauważenia. Niestety valve też zablokowało możliwość konfiguracji komend typu !serwery.
  Na ten moment nasuwa mi się jedynie takie rozwiązanie żeby na ekranie w różnych miejscach pojawiała się informacja o naszych innych serwerach, a w konsoli była dostępna lista ip serwerów do łatwego skopiowania.

  Jeśli macie jakieś sugestie jakby to miało wyglądać to dajcie znać, może widzieliście na innym serwerze ciekawsze rozwiązania.

  • Like 1
  • Upvote 1

 3. Jak niektórzy już zauważyli, na serwerze zostały wyłączone rundy AWP. Poniekąd jest to taki trochę eksperyment żeby sprawdzić jak zareagują na to gracze. Przyczyną tej decyzji jest to, że rundy awp na serwerze only HS nie należą do łatwych i szybkich, a często mogą się kończyć bez zwycięzcy. Najprostszym rozwiązaniem było wyłączenie takich rund, ale nie jest ono najlepsze.

  Temat powstał żeby przedyskutować wszelkie wątpliwości z tym związane, bo docierają do mnie różne opinie dotyczące tej zmiany. Chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat i ewentualne propozycje zmian dla rund AWP.


 4. Większość z tych map była już testowana na serwerze i zostały właśnie usunięte ze względu na błędy albo niską grywalność. Znalazłem jeszcze mapy, które miałem pobrane, ale jeszcze nie dodane na serwery także będziecie mieli co testować ;)

  Wprowadziłem też to co jest na pozostałych serwerach czyli osobne listy map w głosowaniach i do nominacji. Z reguły lista map dostępna w głosowaniach będzie mniejsza ze względu na to, że nie będzie tam map cieszących się niższą popularnością. Na liście map do nominacji będą wszystkie i to do tej listy będą teraz dodawane nowe mapy, a jak przypadną do gustu i nie będzie z nimi problemów to zostaną dodane do listy map pojawiających się w normalnych głosowaniach.

  Zgodnie z powyższym, nowe mapy dodane do listy nominacji:
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1420114667&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1642250749&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=252769284&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1266913368&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1447320427&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1103192648&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1148500726&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=667004726&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=511569824&searchtext=am
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=543952703&searchtext=am

  Edit: Zapomniałem dodać, że zmiana dotyczy obu serwerów arena 1v1.

  • Upvote 2

 5. 1 godzinę temu, shrek12354 napisał:

  Gram na serwerze od jakiegoś czasu i zauważyłem jedną rzecz która jednym może przeszkadzać drugim nie, otóż chodzi o to plantowanie bomby automatyczne. Gracz nie ma wpływu na to gdzie paka zostanie podłożona przez co nie zawsze jest możliwość ustawienie się pod nią, np. Na inferno gdzie paka leży za każdym razem tylko w jednym miejscu. Więc albo plantowanie paki zostanie na automacie ale żeby było jednak więcej tych miejsc w których ona leży albo powrócić do samodzielnego plantowania.

  Z samodzielnym plantowaniem były problemy, że gracze nie zawsze plantowali. Ewentualnie jakieś kary za brak plantowania, chyba, że uda mi się zrobić plantowanie w losowych miejscach.


 6. Spadki fps to może powodować, raczej trochę mniejsze niż w przeglądarce steamowej, ale osoby z bardzo słabymi komputerami mogą odczuć różnicę. Ping raczej zbytnio nie wzrośnie, chyba, że ktoś ma bardzo słabe łącze. Raczej będzie niewiele osób, którym to będzie sprawiało problemy.
  Ilość przesyłanych danych może martwić tylko osoby, które mają limity czyli internet mobilny, pozostałych to raczej nie będzie denerwować :D

  Dodam jakieś wideo na próbę żeby sprawdzić ping i fpsy.


 7. Po wielu miesiącach oczekiwań prośby niektórych osób  nareszcie mogą się spełnić ;) Mowa tutaj konkretnie o radiu na serwerze, niektórzy grają z wyłączonym czatem głosowym i chcieliby w czasie gry mieć możliwość słuchania muzyki bez uruchamiania dodatkowych aplikacji. Wprowadzałem kilka zmian w sposobie otwierania stron na serwerze komendami !vip, !regulamin, !kontakt itp. co umożliwiło również odtwarzanie muzyki z youtube w tle. Soundclound oraz inne serwisy nie zostały jeszcze przetestowane.

  W związku z tymi zmianami zwracam się do Was z prośbą o przygotowanie playlist na youtube, które zostaną dodane na serwery. Mogą to być też kanały, na których muzyka jest nadawana na żywo.
  Na serwery zostanie dodana komenda !radio otwierająca menu wyboru playlisty lub radia. Muzyka będzie odtwarzana w tle, nie będą wyświetlane żadne okna przeszkadzające w grze.
  Linki do list wraz z ich nazwą wrzucajcie w tym temacie.

  Może z czasem pojawią się jakieś nagrody dla autorów najlepszych list ;)

  Zostaje jeszcze kwestia ominięcia reklam pomiędzy kolejnymi filmami, ale może uda się znaleźć jakieś rozwiązanie. Jestem również otwarty na wszelkie propozycje odnośnie tej funkcjonalności.

  • Upvote 4

 8. Komendę na serwer spróbuję dodać, ale muszę sprawdzić czy głosowanie będzie działać w tym oknie csowym.

  Co do bonusów za głosowanie to faktycznie gracz ma z tego jedynie satysfakcję, ale może mi się uda wprowadzić vipy za głosowanie - vip na 3 dni i możliwość głosowania raz na 2 tygodnie lub punkty za głosowanie, a później wymiana punktów na vipa.

  • Like 4
  • Upvote 2

 9. Głównie promocję serwerów. Konkretnie zwiększa pozycję serwera na liście gosetti.pl, a coraz więcej graczy korzysta z ich dodatku - "globalserverify" czyli zmodyfikowanej listy serwerów, która wyświetla serwery tylko dodane do ich listy. Ten dodatek ma swoje zalety, bo np. ukrywa serwery z hasłem, dodaje ikonki modów itp. Mają też skinchangera, niby bezpieczny, ale to już nigdy nie wiadomo :D


  • Like 8
  • Upvote 2

 10. W tym temacie będą pojawiać się zmiany wprowadzane na serwerach CSGO.

  06.07.2018:

  1. [Wszystkie] Naprawiono wyświetlanie linków po użyciu komend !vip, !regulamin, !kontakt itd.
   *Mogą występować problemy jeśli ktoś korzysta z klienta steam w wersji beta, trzeba czekać na aktualizację valve.

  27.04.2018:

  1. [Retakes] Bomba jest teraz podkładana automatycznie.
  2. [FFA] Lista zmian:
   1. Gra na dwa bsy aktywna od 8 graczy, a nie 9.
   2. Darmowy defuser kit dla vipów.
   3. Ograniczono maksymalną liczbę awp w drużynie do 3, ograniczenie nie dotyczy vipów.
   4. Dodano nowe mapy możliwe do nominowania: de_canals, de_season, de_subzero, de_tuscan,
   5. Każdy kto ustawi tag grupy PompaTeam dostanie na starcie rundy dodatkowe 100$.

  25.04.2018:

  1. [Wszystkie] Na wszystkie serwery został wprowadzony darmowy VIP w godzinach nocnych. "Happy hours" jest aktywne od poniedziałku do piątku w godzinach 23 - 13 oraz w sobotę i niedzielę w godzinach 1 - 11. Darmowy vip nie otrzymuje rezerwacji slotów dlatego taki graczy może zostać wyrzucony z serwera jeśli wejdzie ktoś z wykupioną rezerwacją slota lub wykupionym vipem.
  2. [FFA, Only AWP] Poprawiona została regulacja głośności roundsoundów poprzez menu !res

   

  Błędy prosiłbym zgłaszać w tym temacie lub bezpośrednio do mnie.


 11. Po wielu miesiącach oczekiwania zamierzam rozszerzyć system comiesięcznych nagród za top 3 w rankingu serwera. Obecnie na serwerze AWP sprawdza się to bardzo dobrze i uważam, że można to wprowadzić na pozostałe serwery.
  W związku z tym pomyślałem, że można by dodać specjalną rangę dla tych osób z przywilejami podobnymi do obecnego vipa. Nad dodatkowymi przywilejami nadal się zastanawiam, ale obecnie proponuję coś takiego:
  -wszystkie dotychczasowe bonusy vipa
  -tag *Champion* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie
  -odznaka esl champion lub jakaś podobna w tabeli wyników - czekam na propozycje jaka by to mogła być
  -ewentualne powiadomienie(głosowe/tekstowe) po wejściu na serwer
  -ewentualnie inne kolory nicku/wiadomości na czacie

  Dodatkowo oprócz nagród dla najlepszych osób w rankingu planuję dodać kolejną rangę, jako nagrodę dla najaktywniejszych graczy na serwerach w poprzednim miesiącu. Byłoby to 6 osób czyli tyle ile mamy serwerów csgo, wybierane na podstawie czasu spędzonego na naszych serwerach. Proponowane przywileje:
  -rezerwacja slota na jednym lub wszystkich serwerach - nad tym pomyślę
  -tag *Maniak* na czacie i w tabeli wyników(nie dotyczy serwerów arena) - co do nazwy czekam na sugestie
  -jakaś odznaka spośród aktualnie dostępnych w grze - czekam na propozycje jaka by to mogła być

   

  Statystyki i czas spędzony na serwerach byłby resetowany co miesiąc, pierwszego dnia miesiąca. Nagrody nie dotyczyłyby administracji czyli w przypadku gdyby administrator znajdował się w topce to byłby on pomijany i wybierana byłaby następna osoba.

  Zapraszam do dyskusji co o tym sądzicie i zachęcam do dzielenia się własnymi pomysłami :)

   

  Edit:
  Lista dostępnych żetonów w grze:
  https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=470081696
  Moje propozycje:
  VIP -
  Map Contributor Coin
  Champion - Cologne 2014 Finalist Trophy
  Maniak - Aces High
  Admin - Brigadier General

  • Upvote 2

 12. 1. Resetscore dodane.
  2. Losowe rundy pistoletowe mogą mieć znaczący wpływ na rozgrywkę. Ewentualnie można zacząć od zmniejszenia liczby rund pistoletowych, a w przyszłości można pomyśleć nad rozdzieleniem tego na 2 serwery, jeden only pistol, drugi tylko z karabinami.
  3. Faktycznie był błąd i admin nie mógł oglądać przeciwnego teamu, zostało to już naprawione. Co do słuchania czatu przeciwnika to muszę to przemyśleć żeby też nie było nadużyć od strony administracji ;) Opcja wyciszania graczy jest dostępna dla każdego także w najgorszy wypadku każdy może sobie indywidualnie wyciszyć delikwenta.
  4. Już nie powinno przenosić afków do specta tylko od razu wyrzucać.

  • Upvote 1

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: