Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Spyrek

Właściciel
 • Content Count

  765
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  140
 • System

  Windows
 • Time Online

  1h 1m 30s

Everything posted by Spyrek

 1. Godziny spędzone w grze nie powinny mieć wpływu na ocenę przez admina. Gra na smurfach nie jest zabroniona i nie trzeba spowiadać z głównego konta. Co innego jeśli admin ma twarde dowody, że gracz dostał vac bana na innym koncie i jeśli było to nie dawniej niż 1000 dni temu to powinien nałożyć bana.
 2. Ban zostaje. Powód: vac na głównym koncie.
 3. Opcje do rozważenia: ilość punktów tracona za przegranie rundy - obecnie 0 ilość punktów tracona za przegranie meczu - obecnie 0 zabieranie/zdobywanie punktów w przypadku kiedy zabójca i/lub ofiara nie mają minimalnej liczby zabójstw - obecnie obaj gracze muszą mieć wbite 100 fragów wyłączenie punktów za zabójstwa, ale włączenie punktów za wygranie rundy/meczu W tym miesiącu są przeboje z tym rankingiem, ale pozwoli to nam wypracować jakieś rozwiązanie docelowe.
 4. Na serwerze został zaktualizowany plugin rankingu i przy okazji wprowadziłem kilka zmian w systemie przyznawania punktów: wyłączono informacje o zdobytych / utraconych punktach na czacie usunięto punkty za serie zabójstw(killstreaki) usunięto punkty za MVP usunięto bonusowe punkty za wygranie rundy i meczu przelicznik traconych punktów zmniejszono z 1.0 do 0.5 Zmiany są w zasadzie eksperymentalne i niewykluczone, że będzie to nadal modyfikowane.
 5. Podobno poprawia to trust konta także może się opłacić jak ktoś gra solo gierki
 6. Przede wszystkim będę chciał ograniczyć liczbę punktów na serwerze, co za tym idzie wbicie globala będzie też trudniejsze bo ma to być jakimś wyzwaniem. Killstreaki faktycznie mogą się nie sprawdzać na serwerze awp, była to próba dodania "rekompensaty" za tracone punkty jeśli zabije nas gracz z mniejszą ilością punktów. Obrażenia z noża są zmniejszone, ale ewentualnie można je trochę obniżyć jeśli z serwera zacznie się robić knife arena. Najważniejszą zmianą będzie ukrycie wszystkich informacji o zmianach punktów na czacie, przede wszystkim pozwoli to uniknąć wielu niepotrzebnych frustracji. Komendy rank i session zostaną bez zmian.
 7. @LEMonPL nie za długi ten mecz Ci się wydaje? Decyzja podjęta, wraca stary autobalans z pełnym immunitetem dla vipów i adminów także zapraszam do sklepu na https://csgo.pompateam.pl
 8. Spyrek

  vip

  Faktycznie był błąd z vipami i testvipami który już naprawiłem. Dodałem Ci też 30 dni vipa na serwerze, teraz już nie zniknie tak szybko
 9. Spyrek

  vip

  Podaj swoje steam id. Czy po ponownym dołączeniu na serwer vipa nadal nie było?
 10. Serwer wystartował niedawno dlatego też poszukujemy aktywnych administratorów do pilnowania porządku na serwerze. Jeśli ogarniasz w choć niewielkim stopniu komendy sourcemoda do banowania, kickowania, mutowania i co najważniejsze posiadasz konto steam ze statusem prime to spełniasz wymagania na tę funkcję. Jak aplikować? Wystarczy, że pod tym postem wyślesz swoje steam id oraz podasz swój wiek
 11. Spyrek

  Kille

  Od nowego miesiąca będzie nowa wersja pluginu na serwerze. Możesz sprawdzić czy na serwerze only mirage też masz takie problemy. W ramach rekompensaty dostaniesz vipa na 30 dni na serwerze, podeślij mi swoje steam id
 12. Dodane mapki: awp_arena_fm - mapka już była na serwerze w 2016 roku awp_peru_pt
 13. W jakich to było godzinach? Czy po reconnecie nadal vipa nie było?
 14. Odpal test programem winmtr do adresu ip serwera i zobacz czy tam się pojawiają jakieś lossy.
 15. awp_dev_pt awp_dust_pt awp_kox_pt awp_roost_pt Powyższe mapki zostały dodane na serwer do listy możliwych do nominowania. Jeśli któraś się sprawdzi to trafi na listę do głosowania. Mapy proponowane do usunięcia zostały usunięte z głosowań i nominacji.
 16. Można gdzieś odkopać temat z propozycjami map albo stworzyć nowy.
 17. Dokładnie tak, niektórzy twierdzą, że "event" mający na celu zachęcenie do gry na nowych mapach zniszczył serwer i gracze przez niego uciekli. Zestaw map w głosowaniu jest okrojony, ale do nominacji jest dopuszczone dużo więcej map, które można zobaczyć wpisując !nominate Oczywiście do nominacji możemy dodać nowe mapki i może się na tyle spodobają że trafią do głównego mapcyklu.
 18. Na próbę jest wrzucony inny plugin do balansu drużyn, zaczyna on reagować po 4 wygranych rundach z rzędu przez jedną drużynę.
 19. Zmieniłem by plugin od balansowania drużyn podejmował działania trochę rzadziej. Jest też opcja włączenia częściowego lub całkowitego immunitetu dla vipów lub adminów.
 20. Z tego co widzę to tutaj też tak jest, że rozdawana jest tylko obstawiona kasa przez graczy.
×
×
 • Create New...