Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Spyrek

Właściciel
 • Content Count

  763
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  149
 • System

  Windows
 • Time Online

  7h 38m 36s

Spyrek last won the day on January 6

Spyrek had the most liked content!

Community Reputation

434 Wybitna Jednostka

About Spyrek

 • Rank
  Legendary Eagle Master

Social Media

 • GG
  8592073

Recent Profile Visitors

8,426 profile views
 1. Jeśli jest choinka to muszą być i prezenty dlatego łapcie kilka kodów na darmowe vipy: [Hidden Content] Kody można wykorzystać w sklepie https://csgo.pompateam.pl/kup Kody się skończyły? Zajrzyj ponownie za jakiś czas, nasz Mikołaj uzupełnia zapasy
 2. Jakiego masz dostawcę internetu?
 3. Nie wchodząc zbytnio w szczegóły po co i dlaczego byliśmy zmuszeni zmienić adres IP naszych serwerów AWP i RETAKES. Wszystkie VIPy i adminy powinny działać bez zmian. W razie czego dajcie znać. Nowe adresy: AWP: 145.239.237.166:27015 RETAKES: 145.239.237.131:27015 IP powinno się zaktualizować automatycznie jeśli ktoś miał dodany serwer do listy ulubionych. Serwerów FFA, DM FFA i Arena nie będziemy na razie uruchamiać gdyż i tak nie cieszyły się wystarczającą popularnością.
 4. Kolejne pomysły na spadające fpsy na serwerze: https://eloboss.net/blog/faceit-fps-drop
 5. Wywaliłem jeszcze kilka niepotrzebnych pluginów i poprawiłem rozgrzewkę na te 30 sekund.
 6. Serwer już na nowej maszynie z prockiem ryzen 3900X, dajcie znać jak var
 7. Spyrek

  Coś nowego

  Wydłużyłem rozgrzewkę z 20 do 30 sekund.
 8. Spyrek

  Coś nowego

  Dobrze, że temat odświeżony to na próbę wprowadzimy kilka zmian: 1. Wyłączenie kratki nie jest takie proste i trzeba by kombinować z dodatkowym pluginem albo edytowaniem mapy. Może rozwiązanie z punktu drugiego coś pomoże. 2. Czas noblocka po starcie rundy wydłużony do 7 sekund. 3. Tag i kolor czatu admina będą od teraz takie sam jak pozostałych vipów. 4. Punkty za MVP są włączone, gracz dostaje 1 punkt. 5. Jeśli dobrze kojarzę to gra powinna zapisywać ilość kasy i przywracać po powrocie(o ile nie nastąpiła zamiana drużyn). Zmieniłem jedno ustawienie które mogło mieć na to wpływ. 6. Jedynym z rozwiązań może być wyłączenie tej niestandardowej rozgrzewki i powrót do domyślnej z gry - do przedyskutowania. 7. Punkty za bombę: 5 pkt za podłożenie, 5 pkt za rozbrojenie(1 pkt dla pozostałych graczy w drużynie), 1 pkt dla wszystkich TT jeśli bomba wybuchnie.
 9. Masz może płytę gigabyte z układem killer lub jakieś inne bajery "gamingowe" związane z siecią? Bo kiedyś były z tym takie problemy, że te bajery priorytetowały pakiety z gry i nie puszczały innych.
 10. W ostatnich dniach ta maszyna przyjmuje ddosy z połowy świata także ten sv i var może być tym spowodowany, a jak fpsy gry?
 11. Na serwerze only mirage zmieniłem plugin odpowiedzialny za wyświetlanie rang w tabeli wyników. Sprawdźcie czy coś się poprawiło w kwestii lagów i spadków fps. Progi punktowe dostosowałem do poprzedniego, ale gdyby coś było nie tak to dajcie znać. Podobno też niektórym pomogło wpisanie w konsoli komendy rcon_address 1 po wejściu na serwer. Samą komendą nie spamujcie, bo serwer może wlepić bana z automatu. Wpisanie tego raz po wejściu na serwer powinno wystarczyć.
 12. Badam ten temat, czy te skoki zdarzają się tylko w godzinach wieczornych?
 13. Spyrek

  Zasrane AWP

  Na próbę zostały zablokowane bronie: scar20 g3sg1 negev
 14. Dodałem na próbę anty team flasha dla vipów. Dajcie znać jak się sprawdza