Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Parslei

Zasłużony
 • Content Count

  225
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19
 • System

  Android
 • Time Online

  6d 7h 3m 40s

Everything posted by Parslei

 1. Ja bym był za wprowadzeniem limitu, psuje to gameplay, więcej osób wyjdzie z serwera po prostu ze złości i nie wróci niż vip'y, które na pewno nie grają tylko AWP'ami i nie sądzę, żeby była to główna przyczyna kupowania przez nich VIP'a Pozdrawiam, buziaczki
 2. Zdecydowanie na tak Kiedy tylko wchodzę na serwer to Kuba zawsze jest. Przydałby się Wam.
 3. Siemka Składam rezygnację z rangi Moderatora i Grafika. Fajnie było, ale ktoś czeka ewidentnie na powrót na swoją funkcje, także zwalniam miejsce Trzymajcie ją dalej to wszyscy odejdą. Pozdrawiam tych co zawsze byli życzliwi, szczególnie @Spyrek @Baku @Paul:* @czabson i wielu innych. Tym co byli życzliwi zawsze pomogę, o Was nie zapomnę Do zobaczenia na serwerach, bo na pewno będę zaglądać. Pozderki P.s. Nie będę tolerował jak mi się ktoś wpiepsza w funkcje nie mając właściwie żadnej konkretnej. Albo jest się moderatorem lub administratorem, albo się nie odzywa. Od upominania jest ktoś inny droga Karmelo. Nasza Królowo.
 4. Znacie kogoś, co nic nie robi, a wiecznie narzeka?
 5. Głośna muzyka czy bezgraniczna cisza?
 6. Ktoś z Was był harcerzem/harcerką?
 7. Twoja nazwa: Parslei Nazwa gracza / admina, na którego składamy skargę: ''POKŁADYESSY''YUBARI TRAITOR Data przewinienia: 14.05.2021 godz. ok 19:00 Mapa: de_mirage Link do demka/ss: https://w19.gotv.pro/srv21517/auto-20210514-1821-de_mirage.dem.zip Opis sytuacji: Ogólnie z moich informacji osób grających na serwerze, dzieciak wydziera pape i obraża innych od kilku dni, admini póki co nie reagują jak widzę, dlatego składam tutaj skargę. Jak dla mnie mute by póki co wystarczył Prosiłbym też o opinie innych grających na serwerze, którzy lepiej znają temat. Ja napisałem to co zaobserwowałem, a że mam gorszy dzień i już na prawdę dosyć takich sytuacji na serwerze, dlatego piszę tą skargę.
 8. Lubicie neony? Macie lub chcielibyście mieć jakiś w pokoju?
 9. Jakie dodatki do ubrań lubicie nosić? Jakieś kiety, noże, nerki?
 10. Co sądzicie o ostatnich "aferach" na konferencji Fame MMA? Brak możliwości sprostowania ich, zero konkluzji (chodzi głównie o Ferrariego i Kamiszke) Też irytuje Was głupota faworytki federacji?
 11. Aktywny w dziale "Zgłoś cheatera", na forum. Przede wszystkim aktywny na serwerze Dla mnie na tak
 12. Plany na wakacje już jakieś są?
 13. Wasz utwór na dziś?
 14. Chcielibyście powrotu Q&A lub Plebiscytu? Macie może pomysł na nowy dział?
 15. Drożdżówka czy pączek?
 16. Król Twitcha według Waszej opinii to...?
 17. Jaki mieliście limit czasowy na giereczki za dzieciaka? Mój: 0.5h do lat 10/11, potem całe 1-2h, odpuszczono mi dopiero w gimbazie
 18. Korzystacie często z social mediów? (siedzenie godzinami na FB, IG)