Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Sokół

 Użytkownik
 • Content Count

  12
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • System

  Android
 • Time Online

  12m 39s

Everything posted by Sokół

 1. Lato bo dużo serwerów metinka startuje i mam za co żyć.
 2. Generalnie chujnia, bo wszystko sie zamyka, przez co wiekszosc firm ma straty lub bankrutuje, wszystkie indeksy wypierdala w poziom piwnicy a złoto do góry leci. Na moje przygotowania najwiekszych panstw do wojny. Sieja panike na calym swiecie, ludzie sie boja, a jak sie boja to robia nienaturalne rzeczy i sa bardziej podatni na manipulacje. No w skrocie na moje wojna bedzie.
 3. Tazosy w podstawówce były rzucane na stół
 4. Jak zawsze, ch*j w dupę i kotwica w plecy
 5. Pyłki, głupota i gold po 25 dniach rankingu
 6. Nie wiem czy "zabicie = 2pkt / dotyczyło by to każdej rangi np. g4 zabija le i dostaje 2pkt" jest dobrym pomysłem, w topce będą osoby najwięcej grające, niekoniecznie najlepsze, myślę również że dla kogoś kto rozpocznie grę 10 dni od resetu rankingu będzie miał nikłe szansę, żeby do tej topki wejść. Na moje(nie wiem czy da się coś takiego stworzyć) powinno się zmienić zabieranie pkt w taki sposób aby np: Gold brał globalowi 2pkt, ale np LE globalowi już wartość normalną, jakie miałyby być przedziały rangowe zostawiam do ustalenia.
 7. Nick: Sokół Steam ID: STEAM_0:0:120677165
×
×
 • Create New...