Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Areczek

Admin CS:GORETAKES
 • Content Count

  17
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3
 • System

  Windows
 • Time Online

  4h 52m 26s

Areczek last won the day on October 12

Areczek had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

About Areczek

 • Rank
  Silver I

Informacje Osobiste

 • Imię
  Arek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Tarnów
 • Ulubiony Serwer
  [CSGO] RETAKES

Social Media

Recent Profile Visitors

792 profile views
 1. Potwierdzam to ta runda. Chciałem Cię jeszcze obserwować na next mapie ale nie wszedłeś. Więc wolałem dać bana, wiedząc że zawsze możesz się odwołać. Gdybyś nie zmienił nicku, to raczej nic bym nie podejrzewał bo znam Cię długo i graliśmy czasami.
 2. Ogólnie, to odkąd była zmiana w regulaminie to może ze 3 osoby miały jakieś tam "wonty" do mnie za co. Ale szybko zostało im to wytłumaczone. A co do respów, to zjednaj strony spoko jakby coś pozmieniał, ale zeby tego nie zepsuć
 3. Nic??? 0 odzewu? @s4dness moze się coś wypowiesz opiekunie
 4. Propozycja obrażeń od molo, dla każdego gracza. Dosyć denerwujące jak ktos wbija w czyjeś molo i w nim czeka na fraga. Co myślicie?
 5. Jeśli chodzi o "dojazd" to może i słusznie. Zawsze się zwraca uwagę, przynajmniej ja tak robię jak ktoś przegina, a jak ta osoba nic sobie z tego nie robi to używam innych metod Punkt w Regulaminie: (18. Zakaz nadmiernego raszowania(dotyczy serwerów aim, arena 1v1 i retakes). Pojedyncze przypadki raszowania są dozwolone,) Co do zarzutów to myślę że konieczne było by demko żeby to sprawdzić. Osobiście rzadko się widuje z X1m3x'em na serwerze. Jeśli już się widzimy to jest grzeczny i nie zauważyłem nic niepokojącego.
 6. Ogólnie, to wierzę Ci że tak mogło być bo znam LUKIS'az serwera, i miewałem skargi że wyzywa graczy. Ale nie złapałem go na gorącym uczynku. Co do demka to najlepiej będzie jak je poszukasz i podasz rundę. Pomoże to zespołowi od UB
 7. Areczek

  Balans

  Byku, coś poszło nie tak przy 7 graczach jest ok. ale przy full serwie 6os w ct 4os w tt
 8. Areczek

  Balans

  Czy jest możliwość zmienić przy 7 graczach na serwerze retake, żeby po tt były 3 osoby, a po ct 4? W ostatnim czasie pojawiło się kilka "skarg" do mnie, że jest to źle zbalansowane i ciężko odbić dany BS.
 9. Dobrze znam tego gracza, spokojny, duże doświadczenie, stały gracz serwera JESTEM ZA!
 10. Ponowa próba o jakimś "anty-raszu" Jakiś czas temu o tym pisałem, i Wam się nie spodobało, że to zły pomysł. Po czym valve wprowadza coś takiego... Spędzam sporą ilość czasu na serwerze, i ciężko jest to nieraz ogarnąć w pojedynkę... Są gracze którzy to szanują jak im zwrócę uwagę, ale jest ich niewielu Może tym razem będzie rozpatrzone pozytywnie
 11. Dostałem skargę, zrobiłem co trzeba, Wybacz mi za Twoją nieznajomość z regulaminem
 12. Pograj jeszcze ze 2-3 miesiące i zrób tyle godzin co masz teraz to będę na TAK. Narazie kiepsko wygląda Twój gametracker więc jestem na NIE
 13. Ogólnie znam się z tym graczem, jeszcze przed pompą teamem, zawsze był spokojny, daje info jak gra, nie jest toxic. Znam go pod różnymi nickami i zawsze było git. Jestem na TAK, ograny człowiek wie na co zwracać uwagę ps. @Parslei co to przeszkadza że stare podanie dał??? Jak stare podanie było automatycznie zamknięte. Napisałeś 4 podania, w tym 2 skopiowanie i Ty masz jakieś pretęsje do Empublica @Parslei????
 14. Imię:Arek Wiek:23 Hobby:Motoryzacja, sport, drewno Doświadczenie:7k godz CS;GO, Global Elite, 10lvl faceit SourceMod:6/10 link do Game Trackera: https://www.gametracker.com/player/The Stig/212.91.26.61:27060/ https://www.gametracker.com/player/Areczek/212.91.26.61:27060/ Są 2 linki, wcześniej grałem pod innym nickiem Steam ID: STEAM_0:1:83742810 Coś na Twój temat: Wiele na mój temat nie ma co mówić Aktywność: Jeśli chodzi o forum, to jak jakiś temat mnie zainteresuje będę miał coś do powiedzenia to się wypowiem. Podsumowanie: Składam to podanie ze względu na to, że dużo czasu przebywam na tym serwerze i widzę co się tam dzieje. Chciałbym żeby był na nim porządek i kultura.