Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Areczek

Admin CS:GORETAKES
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • System

  Windows
 • Time Online

  4h 31m 22s

Areczek last won the day on July 23 2020

Areczek had the most liked content!

Community Reputation

4 Neutralny

About Areczek

 • Rank
  Silver I

Informacje Osobiste

 • Imię
  Arek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Tarnów
 • Ulubiony Serwer
  [CSGO] RETAKES

Social Media

Recent Profile Visitors

726 profile views
 1. Propozycja obrażeń od molo, dla każdego gracza. Dosyć denerwujące jak ktos wbija w czyjeś molo i w nim czeka na fraga. Co myślicie?
 2. Jeśli chodzi o "dojazd" to może i słusznie. Zawsze się zwraca uwagę, przynajmniej ja tak robię jak ktoś przegina, a jak ta osoba nic sobie z tego nie robi to używam innych metod Punkt w Regulaminie: (18. Zakaz nadmiernego raszowania(dotyczy serwerów aim, arena 1v1 i retakes). Pojedyncze przypadki raszowania są dozwolone,) Co do zarzutów to myślę że konieczne było by demko żeby to sprawdzić. Osobiście rzadko się widuje z X1m3x'em na serwerze. Jeśli już się widzimy to jest grzeczny i nie zauważyłem nic niepokojącego.
 3. Ogólnie, to wierzę Ci że tak mogło być bo znam LUKIS'az serwera, i miewałem skargi że wyzywa graczy. Ale nie złapałem go na gorącym uczynku. Co do demka to najlepiej będzie jak je poszukasz i podasz rundę. Pomoże to zespołowi od UB
 4. Areczek

  Balans

  Byku, coś poszło nie tak przy 7 graczach jest ok. ale przy full serwie 6os w ct 4os w tt
 5. Areczek

  Balans

  Czy jest możliwość zmienić przy 7 graczach na serwerze retake, żeby po tt były 3 osoby, a po ct 4? W ostatnim czasie pojawiło się kilka "skarg" do mnie, że jest to źle zbalansowane i ciężko odbić dany BS.
 6. Dobrze znam tego gracza, spokojny, duże doświadczenie, stały gracz serwera JESTEM ZA!
 7. Ponowa próba o jakimś "anty-raszu" Jakiś czas temu o tym pisałem, i Wam się nie spodobało, że to zły pomysł. Po czym valve wprowadza coś takiego... Spędzam sporą ilość czasu na serwerze, i ciężko jest to nieraz ogarnąć w pojedynkę... Są gracze którzy to szanują jak im zwrócę uwagę, ale jest ich niewielu Może tym razem będzie rozpatrzone pozytywnie
 8. Dostałem skargę, zrobiłem co trzeba, Wybacz mi za Twoją nieznajomość z regulaminem
 9. Pograj jeszcze ze 2-3 miesiące i zrób tyle godzin co masz teraz to będę na TAK. Narazie kiepsko wygląda Twój gametracker więc jestem na NIE
 10. Ogólnie znam się z tym graczem, jeszcze przed pompą teamem, zawsze był spokojny, daje info jak gra, nie jest toxic. Znam go pod różnymi nickami i zawsze było git. Jestem na TAK, ograny człowiek wie na co zwracać uwagę ps. @Parslei co to przeszkadza że stare podanie dał??? Jak stare podanie było automatycznie zamknięte. Napisałeś 4 podania, w tym 2 skopiowanie i Ty masz jakieś pretęsje do Empublica @Parslei????
 11. Imię:Arek Wiek:23 Hobby:Motoryzacja, sport, drewno Doświadczenie:7k godz CS;GO, Global Elite, 10lvl faceit SourceMod:6/10 link do Game Trackera: https://www.gametracker.com/player/The Stig/212.91.26.61:27060/ https://www.gametracker.com/player/Areczek/212.91.26.61:27060/ Są 2 linki, wcześniej grałem pod innym nickiem Steam ID: STEAM_0:1:83742810 Coś na Twój temat: Wiele na mój temat nie ma co mówić Aktywność: Jeśli chodzi o forum, to jak jakiś temat mnie zainteresuje będę miał coś do powiedzenia to się wypowiem. Podsumowanie: Składam to podanie ze względu na to, że dużo czasu przebywam na tym serwerze i widzę co się tam dzieje. Chciałbym żeby był na nim porządek i kultura.
 12. Witam. Fajnie by było gdyby zostało dodane coś takiego jak: -Blokady przeciw "raszowaniu" bo to dosyć denerwuje -jakieś ograniczenie żeby gracze poniżej 1500h nie wchodzili na serwer, ponieważ niektórzy gracze rozpoczynający swoją gre robią sobie jaja i trollują lub jakieś haxy.