Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Qender

 Użytkownik
 • Content Count

  34
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • System

  Windows
 • Time Online

  3h 37m 23s

Everything posted by Qender

 1. Raz za zakłócanie ciszy nocnej na imprezie
 2. Zdecydowanie na tak.
 3. Podanie zaakceptowane. link do odbioru rangi: https://forum.pompateam.pl/index.php?/forum/322-odbierz-range/
 4. Podanie zaakceptowane. link do odbioru rangi: https://forum.pompateam.pl/index.php?/forum/322-odbierz-range/
 5. Popraw aktywność na serwerze i napisz jeszcze raz. Podanie odrzucone.
 6. Podanie wygląda solidnie, jednak aktywność pozostawia wiele do życzenia. Pograj przynajmniej ten pełny miesiąc na serwerze i napisz podanie ponownie, bo po takim krótkim czasie może ci się jeszcze odwidzieć. Podanie odrzucone
 7. Nie znam cię za dobrze, więc zostaniesz przyjęty na okres próbny. link do odbioru rangi: https://forum.pompateam.pl/index.php?/forum/322-odbierz-range/ Podanie Zaakceptowane
 8. Największy cheater na pompie @Haxedpotwierdzi
 9. W mojej opinii pisanie podania po 10 minutach gry na serwerze jest troszkę śmieszne. Pograj trochę na serwerze i się dobrze zastanów czy chcesz pełnić taką ważną funkcję.
 10. Twoje imię: Krystian Twój wiek: 19 Link do GameTrackera: https://www.gametracker.com/player/☁Qender☁/145.239.21.248:27210/ Link do profilu steam: https://steamcommunity.com/profiles/76561198152558623/ Twoje zainteresowania: Interesuje się esportem oraz szeroko pojętą tematyką siłowni. Twoje doświadczenie: Admin na wielu serwerach 1.6 oraz od ponad roku admin serwera pompa team 1vs1. Znajomość działania serwerów [9/10] Coś na Twój temat: Jestem osobą komunikatywną oraz konsekwentną, zawsze staram się załagodzić każdy konflikt w sposób sprawiedliwy, żeby nikt nie czuł się pokrzywdzony (chociaż nie zawsze się to udaję). Podsumowanie: Uważam, że nadaje się na stanowisko opiekuna, ponieważ znam wielu graczu oraz jestem bez konfliktowy i kulturalny.
 11. nick: ☁Qender☁ steam id: STEAM_0:1:96146447
 12. Hulajnoga zajebista Silnik: lewonozny skrzynia: automatyczna V-max (moje) 8 km/h (chyba ,ze dzien nog w srode robie to nawet 12km/h)