Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SzymonKoxownik

 Użytkownik
 • Content Count

  121
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  39
 • System

  Windows
 • Time Online

  1d 15h 8m 51s

Everything posted by SzymonKoxownik

 1. kebab czy pizza ,a może makaron
 2. Czy pytanie ma podtekst polityczny ? Boję się odpowiadać
 3. umiejętność manipulowania własną linią czasu w wielu wymiarach, co pozwoliłoby przewijać i cofać życie jak film na yt.
 4. oh, dlaczego mi się tak nie chce...
 5. Nie będę się rozpisywać na kilka stron, więc po jednym zdaniu na pozycje. Gambit Królowej - serial o narkomance szachistce, niby powinien być nudny, ale jest zaskakująco wciągający. Seans na kilka godzin. Snowpiercer - serial o dyskryminacji ze względu na pozycje społeczną, biedni nie mają co jeść, a bogaci na nich plują. To tak na dwa dni oglądania. The Outsider - Detektyw 200iq robi śledztwo w sprawie morderstwa. Wciąga i wbija w fotel trochę horror. Tak na dwa dni. Frontier - serial opiera się na konkurencji w handlu skórami, wszyscy tu walczą o monopol w sprzedaży skór i są gotowi zabijać. To na 3 dni. See - ludzie stracili zmysł wzroku, świat radzi sobie bez tego, a tu nagle rodzą się dzieci widzące. To na jeden dzień. No i nie macie się o co martwić, tak uratowałem wasze ferie. Ps; jak ktoś nie ma hajsu na Netflixa, to mg podać magiczną stronkę, gdzie można te wszystkie tytuły obejrzeć.
 6. 1. jesteś spięty poza komputerem, czy pewnie stawiasz kroki ? 2. Czy masz piwo w lodówce, jakie ? 3. Jaka kategoria filmów jest tą ulubioną ? 4. czy to życie czy tylko istnienie ? 5. czy twój ulubiony energetyk to Tiger Mojito ? 6. Wiesz, że 100% ludzi grających w cs'a umiera ? 7. Masz jakiś autorytet, mentora, mistrza ?
 7. ostatnio widziałem i można obejrzeć takie seriale : Snowpiercer - 7/10 Queen's Gambit - 8/10 Ku Jezioru - 7/10
 8. tościk z serem i majonezem na ciepło
 9. fajnie jak wszystko idzie zgodnie z planem, ale często te spontaniczne akcje tworzą najlepsze wspomnienia
 10. pisałem dziennik matchupów na yasuo
 11. uczyłbym się, albo rozmawiał z ekipą
 12. Jeżeli jest to jakiś wyczekiwany przeze mnie film to w kinie, jak np. ostatnio Joker, ale ogólnie to oglądam seriale w domu.
 13. z dobrą ekipą to nawet tydzień mg imprezować
 14. oK, no to moje subiektywne top5 seriali i filmów (kolejność przypadkowa) seriale: 1. Dark 2.Vikings 3.Peaky Blinders 4.Prison Break 5.Fringe filmy: 1.Intelstellar 2.Marsjanin 3.Sędzia 4.Jestem legendą 5.Trener