Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Skejcior

 Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • System

  Windows

Community Reputation

5 Neutralny

About Skejcior

 • Rank
  Silver II

Recent Profile Visitors

732 profile views
 1. Tutaj nowa praca z okazji walentynek. Organizując konkurs forumowy serwera metin2 postanowiłem przygotować do niego grafikę od razu. Możecie zostawić komentarz czy się podoba i co mógłbym w niej zmienić.
 2. Bo wyszło, ale pokaż jeszcze ten tutorial
 3. Czy oryginalne to pewnie jeszcze nie bo jest sporo pomysłów ale brak sprzętu. Za to styl prowadzenia może się spodobać. http://youtube.com/c/Skejcior :)
 4. Dzięki, jeśli chcesz jakąś sygnaturkę czy coś to gg albo steam to najlepsza forma kontaktu, może znajdziesz dzięki temu ulubioną pracę
 5. No i to jest sztosik, spróbuj robić jeszcze tapety wypełniające więcej miejsca to może nawet jakiejś użyje
 6. Napisy jeszcze do poprawy i to czasami nawet bardzo. Druga plakietka mi się podoba, oprócz niej to praca dla Shiyomi i Kikki bo strasznie proste ale przyjemne dla oka.
 7. Ciekawe, czekam na kolejne prace jak bardzo się rozwiniesz, do tej pory niezłe. Korzystasz z jakiegoś wzoru podczas tworzenia?
 8. Pojęcie jakieś o grafice masz, prace wyglądają też w miarę estetycznie ale czasami wydaje mi się jakbyś jedynie napisy wstawił.
 9. Ta ostatnia bardzo fajna ale jak dla mnie to zbyt jaskrawa ale są tacy którzy takie kolory lubią najbardziej ;p
 10. Fajne grafiki, w tej pracy z konkursem na kartę graficzna może napisy mogłyby by być inne lub inaczej umiejscowione ale jest git :) Rozwijaj się, masz potencjał ;)
 11. Nie ma problemu, czekam na efekty bo w pomniejszeniu zajefajne ale no jak się ustawi to chyba sam powinieneś wiedzieć o co chodzi. Możliwe, że wina monitora bo widziałem grafika co robił straszne ciemne prace przez monitor.