Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

TOM GRUZ

Admin Serwera CS:GOFFA
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • System

  Linux
 • Time Online

  1h 13m 9s

Community Reputation

-4

About TOM GRUZ

 • Rank
  Silver I

Recent Profile Visitors

356 profile views
 1. Twoje imię: Kuba Twój wiek: 19 Twoje zainteresowania: Seriale/filmy, piłka nożna Twoje doświadczenie: Byłem już adminem, konkretnie na tym serwerze. Znajomość konsoli SourceMod: 7,5/10 Link do profilu z Game Trackera (na serwerze): https://www.gametracker.com/player/TOM GRUZ/145.239.236.12:27050/ STEAM_ID: STEAM_1:0:132118628 Coś na Twój temat: Nie jestem konfliktowy, na zaczepki/prowokacje w ogóle nie odpowiadam, mimo że co mecz ktoś próbuje mnie wytrącić z rytmu. Jestem oazą spokoju, co powinno pomóc w zapobieganiu toksyczności na serwerze. Będziesz aktywny na forum?: Postaram się Podsumowanie: Ogólnie to mam pewne pomysły na rozruszanie serwera i przywrócenie go do momentu jego świetności, ale o tym może trochę później.
 2. Może warto przywrócić starego Cobble'a? Chodzi o tego sprzed aktualizacji, gdzie BS A był ze tak powiem "normalny". Przydałoby się odświeżenie co do puli map, ciągle jest grane to samo. Wiadomo, że jedna mapa za wiele nie zmieni, ale myślę ze większość serwera chętnie powróciłaby do starego Cobblestone'a.
 3. Z tymi mapami to średnio, ludzie ledwo traina potrafią grać a co dopiero tuscana. Co do zmiany bsa, info o tym jest dopiero po starcie rundy, co trochę przeszkadza, jeśli ma być losowy bs za każdym razem to według mnie lepiej dać to info na freezetime.
×
×
 • Create New...