Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Baku

Administrator Sieci
 • Content Count

  393
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  69
 • System

  iPhone
 • Time Online

  10h 36m 22s

Baku last won the day on May 31

Baku had the most liked content!

Community Reputation

331 Wybitna Jednostka

About Baku

 • Rank
  Master Guardian I

Informacje Osobiste

 • Imię
  Radek
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Żary
 • Ulubiony Serwer
  [CSGO] FFA

Social Media

Recent Profile Visitors

6,374 profile views

Mood

 • Istny Diabeł!
 • Currently Feeling Istny Diabeł!

Profile Song

 1. https://steamcommunity.com/profiles/76561198361167454 i te komentarze na profilu xDDD
 2. Postanowiliśmy zorganizować konkurs dla naszej społeczności, w którym do wygrania jest duża żółta poduszka Pompateam! ---> PODUSZKA <--- Zwycięzca zostanie wylosowany spośród najlepszych 5 osób w rankingu oraz 5 najbardziej aktywnych użytkowników forum, nie wliczając administracji forum i serwerów. Poprzez aktywność na forum rozumie się ilość dodanych postów w ciągu tego miesiąca oraz czas spędzony. W przypadku celowego nabijania postów osoba zostanie zdyskwalifikowana. Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest zgłoszenie się do konkursu poprzez podanie w tym temacie Swojego STEAM ID. Oczywiście przewidziane są też nagrody za miejsca (2-5) w postaci Premium i Vip'a na forum i serwerze. 1 miejsce - PODUSZKA POMPATEAM + Premium na forum (okres 3 miesięcy) + Vip na dowolnym serwerze (30 dni) 2 miejsce - Premium na forum (okres miesiąca) + Vip na dowolnym serwerze (25 dni) 3 miejsce - Premium na forum (okres 10 dni) + Vip na dowolnym serwerze (20 dni) 4 miejsce - Vip na dowolnym serwerze (15 dni) 5 miejsce - Vip na dowolnym serwerze (15 dni) CZAS TRWANIA KONKURSU - OD 01.06 DO 20.06 POWODZENIA!
 3. Nie widzę powodów, aby banować ludzi, którzy maja blokadę, ale na inną grę niż csgo.
 4. Podanie zawieszone na czas nieokreślony.
 5. Przyjęty na okres próbny. @FoKuSK1ng częściej odwiedzaj forum i ogarniaj takie tematy.
 6. Taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Następnym razem adminowi @czareczek zostaną zmniejszone uprawnienia lub degradacja.
 7. Wzór jest zachowany, więc nie wiem, po co się czepiasz. @Karmela demka już nie będzie, trochę czasu minęło od bana. @KróLsK miałeś już kilka swoich szans i ich nie wykorzystałeś, ban zostaje. Mogłeś normalnie się zachowywać i nie trollować gry. (Twoje bany wszystko wyjaśniają jaki jesteś) Przypomnę jeszcze o dwóch zasadach. W składanych odwołaniach od blokad wypowiedzieć może się TYLKO właściciel, administrator sieci, ub team, admin banujący oraz sam zbanowany. Odwołanie należy napisać maksymalnie 5/6 dni od momentu otrzymania blokady!
 8. Odbanowany. Admin nie użył cudzysłowiu dlatego dostałeś perma Dla przypomnienia: sm_ban „nick ze spacja” „czas” „powód” Co do wh, to słyszę takie wiadomości od dwóch lat.
 9. Twoja ranga została zaktualizowana.
 10. Twoja ranga została zaktualizowana. Grupa podstawowa - Only Dust 2 Grupa podrzędna - Arena 1v1
 11. Baku

  TOP RIFFS

  Aż się łezka w oku kręci.
 12. Pluje na takich, zbanowany! Dzięki za info.
 13. Ban zostaje - powód: vac na innym Twoim koncie. Nie tolerujemy osób z vac-banem.
 14. Podanie zaakceptowane. Powodzenia!
×
×
 • Create New...