Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

Community Reputation

5 Neutralny

About Alone.

  • Rank
    Silver I

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Nowa praca zrobiona dla mojej mordeczki. <3
  2. Wedle życzenia, dodaje link do tuta z yt.
  3. Siedziałem i kminiłem przeszło 40 minut nad tym tagiem wraz z tutorialem na YT. Jak dla mnie wyszło bosko. <3
  4. Niestety, ale nie zbyt znam tą osobe. ;/ Wydaje sie być spoko.
  5. Skejcior moja mordeczka. Oczywiście cudeńka. ^^
  6. Witajcie Panie i Panowie, Przedstawiam Wam moją nędzną galerie samouka. (Oczywiście ktoś już mógł gdzieś widzieć te prace ze względu na to, iż umieszczałem je na wielu forach.) Jak znajdę inne ładne prace to zrobie edit i dodam. P.S Powtórze sie, że te prace umieszczałem już na innych forach, więc proszę mnie nie osądzać o kradzież, a jeśli będą osoby aż tak niedowierzające to zrobie ss folderów z grafikami oraz psd, aby było widać nazwy tych grafik. _____ Takie coś wyszturałem, ale przez to, że nie umiem zbytnio robić na stockach to poprostu same GM'ki pododawałem i napis. STOCK: Po obróbce:
×
×
  • Create New...