Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

kavosko

 Użytkownik
 • Content Count

  64
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  10
 • System

  Android

kavosko last won the day on May 14 2018

kavosko had the most liked content!

Community Reputation

17 Neutralny

About kavosko

 • Rank
  Silver IV

Informacje Osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Profile Song

 1. To niech się czepiają decyzja należy do admina :) Zgodzę się z Tomkiem że ludzie tych map nie ogarną i można dodać na informacje jaki jest bs wcześniej.
 2. Ode mnie za 1 raz kick za 2 raz ban na 10min za 3 raz na dzień
 3. Z tego co pamiętam te mapy były na serwerze i aktywność była taka że tylko GOTV było. 90% graczy ffa nie zna tych map i nie będą umieli na nich grać. Też był pograł na takich mapach ale to już myślę że bardziej osobny do tego serwer :) Kilka takich drobnych propozycji: Ograniczyć AWP po każdej stronie do max 3 oczywiście vip bez limitu. A teraz uzasadnienie (przykład z wczoraj) 6 na 8 osób u mnie w teamie kupiło awp po czym wszyscy 6 zgineli i stracili awp a trochę ciężko nawet jak dla mnie ugrać clutcha 1vs8 po czym jakiś "nuubek" wykampił i mnie zabił. Irytuje mnie(i nie tylko mnie) jak osoby wydają ostatnie pieniądze na awp a nawet nie zabiją z niej nikogo. Stanie na respie do 1:20 sprawa dosyć widoczna na dusicie 2 jak osoby cała rundę kampią wcelowane w longa i nie wykonują celów mapy. Widziałem na 1 serwerze że w tagu drużyny jak się ustani nazwę serwera "pompateam" to gracz by dostawał 100$ to by nie zmieniło nic ale więcej osób by było w grupie itd. itp. Dodać vip'owi deffa od początku.
 4. Losować 1 vipa a nie 2, i tak w pistolce ograniczyć granaty do 2
 5. Propozycja albo błąd w grze dosyć irytujący który dosyć bardzo psuje rozgrywkę jak jest mało osób na serwerze. Sprawa wygląda następująco otóż gdy jest mało graczy np 3vs3 to gra się na jeden site ale gdy ktoś dołączy do terro bądź ct i jest 4vs3 to gra się na 2 site, jeżeli jest 4 terrorystów i 3 ct'ów to jest to niesprawiedliwe by 3 osoby broniły 2 sitów skoro przeciwników jest 4. Moja propozycja by włączyć 2 site tylko wtedy jak będzie 4vs4 albo 5vs5. Kolejna sprawa to plantowanie paki w pierwszej rundzie gdy są włączone 2 bsy to nie można plantować na drugim bsie paki, na czacie nie wyświetla się informacja że gramy tylko na 1 site a nie można plantować paki na drugim bsie.
 6. Zgłaszam nieobecność do połowy kwietnia z powodów prywatnych albo zmniejszoną aktywność (może czasem się pojawię).
 7. Ode mnie jeszcze kilka propozycji 1. Max 2 awp po jednej stronie dla graczy tylko vipy mogą mieć więcej. 2. Stanie na respie do 1.20 (nie wiadomo czy afk czy co on tam robi...) 3.Wyłączyć adminom xray gdy grają i zginą bo pewne osoby info dają graczom. A i jeszcze @Spyrek wprowadź tamte propozycje te na które wszyscy przystali.
 8. Po to są admini by się zająć takimi graczami. A w gametacker masz Score/min więc po tym wnioskować można :)
 9. Mi chodzi o nie najlepsze tylko najaktywniejsze @Spyrek
 10. Mam swoją propozycje: 1. Ograniczyć skiny dla graczy np. nóż motylkowy, m9 i karambit dla vipów (na rękawiczki nikt nie poleci) 2. Dodać do vipa np po ct deffa a po tt 400$ oraz do obydwóch full granatów.( nie, nie jest to pay to win) 3. Restart rang co miesiąc. 4. Zwiększyć ilość rund do 16 po jednej stronie łącznie 30 tak jak w trybie turniejowym bo to wszystko za szybko się kończy. 5. 3 najlepszy osoby otrzymają vipa na 30 dni tylko że jest problem bo ze mną i z anvim to średnio ma kto konkurować i już mamy vipa dlatego proponuje 3 najaktywniejsze osoby (poza adminami) Do vipa pasowało by coś dodać mi to nie robi różnicy ale można coś zrobić żeby zarobić :)