Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Karmela

Globalny Moderator
 • Content Count

  173
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  51
 • System

  Android

Karmela last won the day on February 17

Karmela had the most liked content!

Community Reputation

275 Wybitna Jednostka

9 Followers

About Karmela

 • Rank
  Master Guardian I

Informacje Osobiste

 • Imię
  Kamila
 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

7,039 profile views
 1. Myślenie stereotypami jest błędne i najczęściej nie odnosi się do ogółu, a do jednostek. Globalizację jednak uważam za zjawisko negatywne. Fajnie jest poznawać obce kultury i dzielić się poglądami na różne tematy - wszystko ma jednak swoje granice, co pokazuje "multikulti" u naszych zachodnich kolegów Niektóre kultury po prostu ciężko połączyć, a jednolicenie ich na siłę mija się z celem.
 2. Odbanowany Powód: Razem z @L1x jesteśmy jednogłośnego zdania - gracz cheatów nie ma. Admin banujący @ASIST po obejrzeniu demka również przyznaje, że gracz jest czysty.
 3. 4:40 - Trochę "fishy" 11:55 - Kolejna akcja, można się przyczepić do "dziwnych" ruchów celownika i namierzania przez ściany. 13:50 - Wychodzi wcelowany w ticket. Fakt - wcześniej było słychać strzały z CT, jednak wychylając się w taki sposób jesteś otwarty z każdej strony w BS'ie. Przeciwnik mógł też przebiec na drugą stronę, to trochę nietypowe zachowanie. 28:24 - Nad tym można się już chwilę zastanowić. Podsumowując, jedna wyjątkowa dziwna akcja i trzy delikatne i nieoczywiste przez 30 minut grania to zdecydowanie za mało. Cały gameplay zwykły, nie pokazuje nic nadzwyczajnego. W sytuacjach stresowych 1 vs x zachowuje się naturalnie. Oglądając demko z xrayem jak i bez xraya nie widzę podstaw do pozostawienia bana. Dowody nie są wystarczające, tyle ode mnie. Proszę @ASIST o rozpisanie demka, później wspólnie z @L1x podejmiemy decyzje. Czas 24h.
 4. Odbanowany Powód: Brak wystarczających dowodów. Demo czyste.
 5. Oprócz tego, są w kilku miejscach nawet na stronie głównej - nie trzeba długo szukać
 6. Bardzo dziękuję za nagranie, ale jako dowód służy demko - uzupełnij więc odwołanie o demko .
 7. Oprócz tego że na nerwach, to kiedyś na kółku muzycznym grałam solówki na flecie.
 8. Zapraszam do składania propozycji na RS'y. Czas do 27.02. Proszę o wklejanie linków z timerem ustawionym w momencie ucięcia piosenki. Tym razem, ten jeden temat dotyczy wszystkich serwerów!
 9. 1. Podasz mi swój instagram? Jeśli nie, to dlaczego? 2. Kogo na sieci lubisz najbardziej? 3. Radek to dobry opiekun? 4. Jaka jest geneza Twojego nicku?
 10. Jakbym miała wybierać to USA, im bliżej Nevady tym lepiej.
 11. Zapomniałam dodać, a to równie ważne - dziękuję naszemu profesjonalnemu grafikowi @anvi za piękną drabinkę
 12. Turniej dobiegł końca! Dziękuję wszystkim za wzięcie udziału w zabawie, gratuluję zwycięzcom i zachęcam do aktywnego uczestniczenia w życiu forum. W przyszłości pojawi się więcej konkursów . Do turnieju zakwalifikowały się 32 osoby. Przebieg turnieju, drabinkę oraz wyniki możecie zobaczyć tutaj: Tak jak zapowiadałam, w turnieju do wygrania były VIP'y oraz skiny. Miejsca 16-9 otrzymają VIP'y na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy. Są to: - Masuj Dzika - SureMo - Qender - neysuBOT - limon2k - Sokół - Ragnu - Poturr =] Miejsca 8-5 otrzymają VIP'y na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy oraz skina o wartości 10zł. Są to: - majkcy - Płetwek - ins - Keep Calm Za zajęcie 4 i 3 miejsca @banderas323 oraz @Haxed otzymają VIP'y na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy oraz skina o wartości 20zł. Za zajęcie 2 miejsca @kubaYOLO otrzyma VIP'a na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy oraz skina o wartości 30zł. Za zwycięstwo w całym turnieju, gracz @B0R3K otzyma VIP'a na wybranym serwerze na okres 2 miesięcy oraz skina o wartości 50zł. ***Nagrody będą rozdawane w przeciągu tego tygodnia. Jeśli ktoś nie otrzyma swojej nagrody, proszę zgłosić się do mnie w wiadomości prywatnej na steam - https://steamcommunity.com/id/Karmelka/ Tematu tymczasowo nie zamykam. Jestem otwarta na propozycje, sugestie i krytykę odnośnie turnieju. Był to właściwie pierwszy turniej, który organizowałam więc sama do końca nie wiedziałam czy będę w stanie to zrobić. Mam nadzieję, że ostatecznie wyszło w porządku. Jeśli coś komuś nie odpowiadało lub ktoś chce zasugerować jakieś zmiany - śmiało piszcie o tym poniżej, z pewnością wezmę je pod uwagę przy organizacji kolejnych dla Was konkursów!
×
×
 • Create New...