Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Ragnuar

Admin Serwera CS:GOONLY MIRAGE
 • Content Count

  74
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4
 • System

  Windows

Everything posted by Ragnuar

 1. reportuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
 2. Co prawda takowy system punktacji był testowy i według mnie spisał się dobrze, był uzależniony od czasu spędzonego na serwerze, ale sprawiedliwy. Sam dużo nie gram, a i tak zabierają mi sporo punktów. Sporo osób wolało "nowy-stary" (2 za 2).
 3. uświadamia sobie co zrobiła
 4. dasz mi swoje ig? Jak tak, to dlaczego nie? jaki masz rodzaj humoru ? bedziesz na IEMie? zostajesz na przyszlosc w Polszy?
 5. Jeżeli można doliczyć nietolerancje laktozy to tak XD (*) <- znicz dla tych co mają podobny problem!
 6. no powiem tak, sam przegrałem może 20h w ubiegłym miesiącu i mimo wszystko nie odstawałem od osób z licznikiem godzin np. 50h. Wiadomo, że godziny to nie wszystko, ale sam fakt był dość przykry. Podsumowując, jestem za zmianą punktacji, ale niekoniecznie do 2 ptk za killa, mogłoby to spowodować spadek aktywności na serwerze. Pomysł @Baku jest ciekawy, ale w 1 poziomie jest dość duży rozstrzał rang wiec taki S1 może zabrać MGE ok. 20ptk?Troszke modyfikacji w tym pomyśle i będzie cacy! Pozdrawiam!
 7. co prawda, to prawda... Ludziom szkoda czasu, zapominają o tym. I tu rodzi się pytanie do @Spyrek jest możliwość żeby po wpisaniu komendy wyskoczyła strona jak z rankingiem na HS? (co do tworzenia serwera to się słabo znam)
 8. [^] No, co do niektórych sie zdziwiłem.
×
×
 • Create New...