Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

L1x

UB Team
 • Content Count

  292
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  42
 • System

  Android

Everything posted by L1x

 1. Gdyby nie to że na tym świecie żyją ludzie i podludzie to byłbym za globalizacja ,ale no niestety tak nie jest dlatego uważam że wszystko z umiarem .
 2. Komiksy z lola czasem a poza tym umowy ,faktury itp
 3. No niestety nie umiem ,ale zawsze chciałem się nauczyć grać na perkusji i może kiedyś w końcu spróbuję.
 4. Ulubiony serwer pt ? Skąd pochodzisz ? Najbliższa Ci osoba? (nie wliczając osób poznanych w internecie) Jaka ranga w lolu ? Kogo najbardziej nie lubisz ?
 5. Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej , czyli nigdzie bym się nie wybierał.
 6. Rano ,chodź nie wiem czemu najlepiej pracuje mi się tak jakby a drugą zmianę , czas szybciej leci i wgl
 7. Czasem coś tam w cs'ie odpalę ale nie mam z tego żadnego fanu z gry ,poza tym nie używałem wspomagaczy w żadnej grze.
 8. LoL ze względu na emocje jakie towarzyszą mi gdy oglądam G2 w akcji na turniejach no i dlatego ,że same te wydarzenia w tej grze są dużo lepiej zorganizowane i poprowadzone niż np w cs'sie.
 9. Marzę o spokojnym życiu bez zmartwień i problemów ,a rozmyślam o tym jak ciężko jest lekko żyć xd
 10. Aktor - Jason Statham , Dolph Lundgren Piosenkarz - Calvin Harris , Miyagi
 11. Wybieram portal ,kto wie może tam jest coś o wiele lepszego niż gar złota.
 12. L1x

  [Q&A #2_2] KARMELA

  1. Jak chciałabyś zarabiać w przyszłości? 2. Kogo i za co najbardziej cenisz w życiu prywatnym? 3. Z kim masz najlepsze relacje na pompie? 4. Jak siebie widzisz za naście lat? 5. Dlaczego jesteś tak skryta? 6. Co najbardziej Cię uszczęśliwia? 7. Co chciałabyś zmienić w swoim życiu najbardziej?
 13. Ja też jestem za przetestowaniem tego rozwiązania chodź mam taki pomysł by wyłączyć zabieranie punktów przez osoby które mają niższa range niż mge oraz te co wbija 100 fragów np w 2/3 tygodniu miesiąca.
 14. Hmm... Nie wiem czy można to zaliczyć ,ale mam coś takiego ze jak jem za dużo słodyczy lub też mocno pikantnych potraw to zdarza się że wysypie mnie trądzik ,bo jako takich innych alergii aktualnie nie posiadam. Dodam też przykład ,że za dzieciaka miałem zaczerwienione i opuchnięte oczy w okresie pylenia drzew brzozowych (wiosna) ,ale z wiekiem to minęło
 15. Ciężko powiedzieć, ale wykorzystałbym ten czas jak najlepiej by się dało
 16. Myślę że olimpiada to nie jest miejsce na rywalizację esportową dlatego że nie oszukujemy się ale grania na komputerze/konsoli nie należy porównywać ze sportami tradycyjnymi. Uważam też że w powinna powstać olimpiada esportowa skupiająca rywalizację w najpopularniejszych grach ,by rywalizować mogły drużyny z danej reprezentacji , a nie mixy różnych krajów.
 17. Fałszywość tak jak @LEMonPL napisał
×
×
 • Create New...