Jump to content
[[Template core/front/profile/profileHeader is throwing an error. This theme may be out of date. Run the support tool in the AdminCP to restore the default theme.]]

TeoHD last won the day on December 27 2016

TeoHD had the most liked content!

Community Reputation

3 Neutralny

About TeoHD

  • Rank
    Silver I

Recent Profile Visitors

547 profile views
  1. Chciałbym Wam dzisiaj doradzić jak nie zostać oszukanym W CS:GO, czyli na steam. No więc pamiętajcie, że osoby które próbują oszukiwać zazwyczaj są biedne i dlatego zrobią wszystko, żeby te pieniądze zdobyć. 1. Uważaj na to kogo dodajesz do znajomych. 2. Zawsze zobacz profil i zwróć uwagę na: poziom na Steam, awatar, komentarze, Ilość gier, opis, publiczny profil. Osoby podejrzane to: poziom na Steam: 0,1,2, brak awataru, zablokowana możliwość dodawania i wyświetlania komentarzy, posiadający 1-5 gier (większość darmowych), brak opisu. 3. Uwaga na podejrzane linki, które wysyłają Ci znajomi: jeden z takich wiadomości: Niby wszystko w porządku tylko zwróć uwagę na treść linku nie pisz tam steamcommunity.com tylko steamoemmunity.com. Mogą to być różne kombinacje, więc na to zachowaj szczególna ostrożność. Podobne screeny prób oszustw: Komu ufać jeżeli chce dokonać transakcji na Steam? Jest sporo osób, które sprzedają, np. itemy, coinsy i nie są to oszuści. Kto na pewno mnie nie oszuka? Nie oszuka Cie osoba która posiada min. 50 poziom, posiada ten item w ekwipunku, ma sporo dobrych opinii w komentarzach i w opisie zazwyczaj jest informacja o tym jak przebiega transakcja cennik i oferta sprzedaży. Spotkałeś się z jakimś innym sposobem na SCAM? Podziel się w komentarzu! Pamiętaj, że itemów które zostaną skradzione raczej nie odzyskasz dlatego uważaj na transakcje dokonywane na STEAM itp. Najbezpieczniej jak skiny kupujesz na zaufanych stronach tj. allegro.pl, opskins.com itp. Screeny użyte w temacie pochodzą z Google Grafika.
  2. Bid Wars - gra typu program Wojny magazynowe Subway surfers - leta sobie ziomkiem pomiędzy pociągami Pawn Stars - gra typu programu Gwiazdy loombardu Polecam te 3 i ciekawe akurat na zabicie czasu.
×
×
  • Create New...