Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

korchon

 Użytkownik
 • Content Count

  39
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1
 • System

  Windows

korchon last won the day on January 4 2017

korchon had the most liked content!

Community Reputation

5 Neutralny

About korchon

 • Rank
  Silver II

Informacje Osobiste

 • Imię
  Dawid
 • Płeć
  Mężczyzna

Social Media

Recent Profile Visitors

2,522 profile views

Profile Song

 1. until
  Pompa Team 22.01.17r. wygrało kwalifikacje do lana w Toruniu, biorąc tym samym trzy mecze BO3(2:0). Kwalifikacje były transmitowanie na kanale twitch.tv/copernicup. Od 4-5 lutego będzie można ich zobaczyć w Toruniu na turnieju on-line. Wystąpią w składzie: (Pevor, Bienuss, xokey, P1xa, Mono), Rezerwowy - Tokar. Tylko trzymać za nich kciuki !
 2. until

  Wyżej załączyłem post, w którym możecie oddawać głosy na mecz Pompa Teamu, jeśli będzie miał największą ilość Like zostanie wytransmitowany na kanale twitch Ecenter Copernicup, który podałem w opisie wydarzenia.
 3. until
  Pompa Team 22.01.17r. o godzinie 10:00 rozpocznie eliminacje do turnieju Ecenter Copernicup w Toruniu. 3 mecze kwalifikacyjne BO3(pod warunkiem, że 2 pierwsze będą wygrane). 1 mecz: 10:00, 2 mecz: 13:00, 3 mecz: 16:00 Mecze nie będą streamowane przez nikogo z graczy. Mecze będą nadawane na kanale twitch Ecenter Copernicup(https://www.twitch.tv/copernicup), pod warunkiem że spotkania Pompa Teamu zostaną wybrane w komentarzach na stronie fb organizatora imprezy(https://www.facebook.com/copernicup). Post dotyczący wyboru spotkań zostanie najprawdopodobniej niedługo dodany. Więc wszystko zależy od was :) Drabinka do jutrzejszych spotkań: http://allplay.pl/pl/tournament/ecenter-copernicup-eliminacje-11%2C546/
 4. Mało energii... Ehh:(

 5. To zgodnie z tematem. Zaczynamy Oceny w skali 1-10/10
 6. Zabawa polega na tym, że ktoś pisze np. masz fife 17 ? A druga osoba pisze, mam albo nie mam i pisze pytanie np. masz dziewczyne/chłopaka? Mam/Nie mam i zadajesz pytanie i tak w kółko. To zaczynamy Masz dziewczyne/chłopaka?
 7. W zasadzie dokładnie tak było, obrazek na tło był tylko wycięty i wklejony, ponieważ youtube na innych platformach przeglądania ma inne rozdziaŁki, cała praca jest tylko w tym jednym pasku w środku. Dzięki za opinię, sądzę że przyszłości wezmę ją pod uwagę.
 8. Dzięki za taką konstruktywną opinie ;). Na pewno w następnych pracach skupię się bardziej na poszczególnym stylu i pozostałych dodatkach w pracy. Jestem początkującym jak na razie, ale zawsze dobrze wysłuchać opinię gościa, który trochę się na tym zna. Pozdrawiam :)
 9. Choinka prawdziwa horrory czy komedie ?
 10. Szukam jakiejś fajnej gry z kategorii wyścigówek na telefon. Czasami dla zabicia czasu chętnie by się pograło ale nie ma w co. Ma ktoś jakiś fajny tytuł ?
 11. Siemanko chciałbym żebyście ocenili mój baner na kanał yt W przyszłości pewnie też podeślę inne prace do oceny