Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

GOLDEN

 Użytkownik
 • Content Count

  178
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • System

  Windows

Everything posted by GOLDEN

 1. TAK Masz szczęście w życiu?
 2. ZŁY! NIE DENERWOWAĆ BARDZIEJ

  1. Jula`

   Jula`

   A czo to sie stalo Kejdż:(

 3. Nic ciekawego Roberts

 4. Wariatka ;) Troszkę pomęczy ale dobra z niej kobitka. Polecam

 5. Admin @Iks de ma urlop do +/- 20 sierpnia bo poleciał do Polski i nie ma dostępu do komputera.
 6. Czepiasz się, większość forów/blogów związanych z e-sportem bierze takie wypracowania właśnie z esportnow inaczej większość blogów e-sportowych byłaby pusta.
 7. Skończcie może już spam robić? Super jest zabawa liczymy do 1000 ale nie co 5 min ta sama osoba napisze znów post... Nawet nie widać czy jest coś ważnego do zobaczenia bo wielka trójca musi spamować.
 8. Pozyskanie steam_id na dwa sposoby. 1. Wystarczy wpisać „status” w konsoli i zapisać sobie to co znajduje się w czerwonym prostokącie. 2. Wchodzimy na stronę https://steamid.io/ (bądź jakąś inna jak macie) w wyznaczone miejsce wklejamy linka do swojego profilu klikamy przycisk „lookup” i kopiujemy podświetlony napis na niebiesko. Teraz pokażę wam jak znaleźć swój profil na gametracker. GAMETRACKER serwera ARENA 1v1 GAMETRACKER serwera DM FFA GAMETRACKER serwera FFA GAMETRACKER serwera ONLY MIRAGE GAMETRACKER serwera ONLY AWP GAMETRACKER serwera RETAKES Przechodzimy na stronę http://www.gametracker.com/server_info/145.239.21.248:27210/ (to jest gametracker serwera Arena 1 vs1) Zjeżdżamy na sam dół i klikamy przycisk „VIEW ALL PLAYERS & STARS”. Wpisujemy swój nick w polu „Search for a player”. Znajdujemy swój profil. Kopiujemy link do profilu. Gotowe teraz wystarczy wszystkie potrzebne informacje zamieścić w podaniu i czekać na odpowiedź.
 9. Kilka prac związanych z League Of Legends 1. 2.
 10. Taka tam karykatura Szymona.
 11. Hej aktualnie wstawię swoją pierwszą pracę, która także powędruje na konkurs Pompa Team. Z czasem będzie ich coraz więcej.
 12. GOLDEN

  Akcje z gry

  Zasługa ADC A taka jakaś stara.
 13. To jest GIMP jeżeli dobrze pamiętam, prawda?
 14. Chyba jest jakiś problem z obrazkami.
×
×
 • Create New...