Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

GOLDEN

 Użytkownik
 • Content Count

  166
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • System

  Windows

Everything posted by GOLDEN

 1. TAK Masz szczęście w życiu?
 2. ZŁY! NIE DENERWOWAĆ BARDZIEJ

  1. Jula`

   Jula`

   A czo to sie stalo Kejdż:(

 3. Nic ciekawego Roberts

 4. Wariatka ;) Troszkę pomęczy ale dobra z niej kobitka. Polecam

 5. Admin @Iks de ma urlop do +/- 20 sierpnia bo poleciał do Polski i nie ma dostępu do komputera.
 6. Czepiasz się, większość forów/blogów związanych z e-sportem bierze takie wypracowania właśnie z esportnow inaczej większość blogów e-sportowych byłaby pusta.
 7. Skończcie może już spam robić? Super jest zabawa liczymy do 1000 ale nie co 5 min ta sama osoba napisze znów post... Nawet nie widać czy jest coś ważnego do zobaczenia bo wielka trójca musi spamować.
 8. Pozyskanie steam_id na dwa sposoby. 1. Wystarczy wpisać „status” w konsoli i zapisać sobie to co znajduje się w czerwonym prostokącie. 2. Wchodzimy na stronę https://steamid.io/ (bądź jakąś inna jak macie) w wyznaczone miejsce wklejamy linka do swojego profilu klikamy przycisk „lookup” i kopiujemy podświetlony napis na niebiesko. Teraz pokażę wam jak znaleźć swój profil na gametracker. GAMETRACKER serwera ARENA 1v1 GAMETRACKER serwera DM FFA GAMETRACKER serwera FFA GAMETRACKER serwera ONLY MIRAGE GAMETRACKER serwera ONLY AWP GAMETRACKER serwera RETAKES Przechodzimy na stronę https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.131:27015/ (to jest gametracker serwera Retakes) Zjeżdżamy na sam dół i klikamy przycisk „VIEW ALL PLAYERS & STARS”. Wpisujemy swój nick w polu „Search for a player”. Znajdujemy swój profil. Kopiujemy link do profilu. Gotowe teraz wystarczy wszystkie potrzebne informacje zamieścić w podaniu i czekać na odpowiedź.
 9. Kilka prac związanych z League Of Legends 1. 2.
 10. Taka tam karykatura Szymona.
 11. Hej aktualnie wstawię swoją pierwszą pracę, która także powędruje na konkurs Pompa Team. Z czasem będzie ich coraz więcej.
 12. Zasługa ADC A taka jakaś stara.
 13. To jest GIMP jeżeli dobrze pamiętam, prawda?
 14. Chyba jest jakiś problem z obrazkami.