Jump to content
PompaTeam.pl - Twoje Sprawdzone Źródło Informacji
Guest Guest guest user
Existing user? Sign In

Sign InSign Up
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kacper

 Użytkownik
 • Content Count

  223
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  19
 • System

  Windows

Everything posted by Kacper

 1. Nigdy dla gotowców i sklepów stacjonarnych, które Ci proponują komputer. Morele, X-Kom, Komputronik ok. Ale nic lokalnego bo tam przeważnie syf z ogromną marżą. Za 3000 obecnie to na 1050 Ti i przy dobrym wietrze I3-8100 (jak wyjdą tańsze płyty) albo Ryzen 3 1200.
 2. Nie będę tworzył postu zbiorczego bo zwyczajnie nie widzę sensu. 
  Jeśli ktoś zauważył jakieś drastyczne uchybienia w stylu to zachęcam do pisania tutaj lub na PW.

 3. Aplikacja [CV] na stanowisko Redaktora Czym zajmuje się Redaktor? - Redaktor to członek zespołu administracyjnego. Jego zadaniem jest rozwój meteorytyki forum oraz śledzenie najnowszych doniesień z jego działu tematycznego. Redaktora powinien cechować ambicja, niezależność, samodzielność oraz indywidualne podejście do każdego tematu. Co zrobić aby złożyć aplikację na stanowisko Redaktora? Wystarczy założyć temat w odpowiednim dziale, oznaczony prefixem "[REDAKTOR] Twój Nick" oraz wypełnić go stosując się do pewnych zasad. Wspomagający wzór: (pamiętaj, nie jest on wiążący, ma Ci pomóc w napisaniu Twojego podania) Twoje imię: Twój wiek: Twoje zainteresowania: Twoje doświadczenie: Tematyka, którą chcesz rozwijać: Coś na Twój temat: Podsumowanie: Podania rozpatrywane i widoczne są tylko przez administrację. Wszelkie informacje, które chcemy od Ciebie uzyskać posłużą nam do lepszego poznania Ciebie, w końcu to Ty chcesz być członkiem naszego zespołu, a my musimy znać siebie jak nikogo innego! Wymagania: - Wiek 16+, - Kultura osobista, - Dobra komunikacja, - Chęć pracy w grupie, - Dostęp do TS3, - Zasady poprawnej polszczyzny, ortografii itd.
 4. @XiZ1 bo budżet. 3500 to mała kwota, lepiej dać kasę w ram, ssd i kartę niż w procesor niewiele wydajniejszy bazowo :)
 5. @XiZ1 GTX 1060 wymienić na RX580 a i5-7500 na i5-7400. Ramy nieopłacalne.
 6. Są już jakieś testy na tle 1050/1050Ti? Bo podejrzewam, że to konkurencja dla tej karty?
 7. Ja to czekam na CyberPunka i easter egg z Ciri. Tam na pewno będzie nawiązanie do Ciri z Elfem. Mówiła sama w wiedźminie, że była w przyszłości i widziała dziwne rzeczy. Redzi naprawdę odwalają kawał dobrej roboty, szkoda tylko, że tak opornie im to przychodzi.
 8. Prawda jest taka, że sprzedaż cyfrowa to jeden wielki marketing i blokada odsprzedawania gier. Rusza proces, który ma zapewnić zysk, zysk, zysk dla firm... Szkoda, że chcą zrobić tak aby każdy musiał kupić ich egzemplarz (przykładowo do gry online) ale przystępności cenowej nadal nie robią dla każdego konsumenta :) Mimo wszystko sam jestem zwolennikiem cyfrowych wersji. Era kolekcjonowania pudełek w moim przypadku już dawno zniknęła..
 9. Całkiem całkiem. Takie stosunkowo w stronę flatu. Mnie się podoba aczkolwiek taka słaba jakość czy uploader zniszczył?
 10. @SolarisXPompa płatność za usługi tej Pani do mnie Ja czekam na wiesz co, wtedy ocenię! Tapeta natomiast lepsza niż te co są w downloadzie głównej :)
 11. Pomimo, że lubię taki klimat to dam 3/10. Nie siedzi mi tamta w ogóle.
 12. Chłodzić powietrzem taki komputer przy takiej płycie z taką sekcją zasilania i takim potencjałem procesora to śmieszna sprawa. Nie robi Ci się czasem wir w tej obudowie przy SLI niereferentów? S340 to stosunkowo niewielka obudowa a niereferenty będą na pewno robiły niezły bojler tam :)
 13. Zbliża się kwiecień i okres świąteczny, miło byłoby sprawić sobie na ten okres jakiś prezent prawda? Forum powoli nabiera braw, rozrasta się a Ty drogi użytkowniku możesz bezpośrednio przyczynić się do jego rozwoju i sukcesu. Postanowiliśmy zorganizować konkurs w którym każdy ma równe szanse na zwycięstwo i pomoc. Skorzystać możemy wszyscy. Ty, Ja, Twój kolega, Twoja koleżanka, nie ma równych i równiejszych, każdy ma takie same szanse. ### Aby dowiedzieć się więcej odwiedź stronę forum pod linkiem podanym poniżej.
 14. Znowu po za skalę ucieka, patrz jaki cwany. 10/10 za ładne drzewo w tle. Ma piękny przekaz, na pewno dużo przeżyło w swoim życiu. A tego placka po lewej to ja nie widzę nawet, taki niewyraźny
 15. <3 Wciąż mocne 2/10! Ale wiesz, takie mocne
 16. @♥ Pandzia ♥ czyli 0? bo skala jest 0-10? :/ Dam mocne 2/10
 17. Za małe te awatary, nie dowidzę tam! Musisz wpisać sobie sama ocenę
 18. @FerStel Rangi bardzo fajna sprawa, brakuje tylko admina MC. PSD na pw można prosić jeśli to zrobione dla naszego użytku?