Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

Leaderboard


Popular Content

Showing content with the highest reputation since 05/22/2020 in Posts

 1. 2 points
  @xunny przecież chłopak się do wzoru zastosował, nie podał tylko mapy i linka do demka. Demka znajdziesz tutaj: http://638819.node45.pukawka.pl/new.puk Uzupełnij odwołanie (opcja edytuj).
 2. 2 points
  Może komuś się spodoba co sobie ostatnio nagrałem. Starszym pewno się przypomni trochę starych lat
 3. 1 point
  Reklamowałeś stronkę z czitami coś jeszcze chcesz wiedzieć? Reklama = BAN
 4. 1 point
  Lista Administratorów serwera Retakes : ╔› Opiekun - ★ FoKuSK1ng ---> Steam ╠ Administratorzy - ★ ASIST ---> Steam ★ Netrax ---> Steam ★ $Geniu$ ---> Steam ★ Sad ---> Steam ★ Karmela ---> Steam ★ Poturr =] ---> Steam ★ Areczek ---> Steam ★ maCios:pp ---> Steam ★ X1m3x_G0d #hyfte ---> Steam [OP] ╚›*oznaczenie [OP] oznacza okres próbny
 5. 1 point
  Cześć i zapraszam też na inne serwery
 6. 1 point
  Podanie zawieszone na czas nieokreślony.
 7. 1 point
  Przyjęty na okres próbny. @FoKuSK1ng częściej odwiedzaj forum i ogarniaj takie tematy.
 8. 1 point
  Taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca. Następnym razem adminowi @czareczek zostaną zmniejszone uprawnienia lub degradacja.
 9. 1 point
  Godziny spędzone w grze nie powinny mieć wpływu na ocenę przez admina. Gra na smurfach nie jest zabroniona i nie trzeba spowiadać z głównego konta. Co innego jeśli admin ma twarde dowody, że gracz dostał vac bana na innym koncie i jeśli było to nie dawniej niż 1000 dni temu to powinien nałożyć bana.
 10. 0 points
  Wzór jest zachowany, więc nie wiem, po co się czepiasz. @Karmela demka już nie będzie, trochę czasu minęło od bana. @KróLsK miałeś już kilka swoich szans i ich nie wykorzystałeś, ban zostaje. Mogłeś normalnie się zachowywać i nie trollować gry. (Twoje bany wszystko wyjaśniają jaki jesteś) Przypomnę jeszcze o dwóch zasadach. W składanych odwołaniach od blokad wypowiedzieć może się TYLKO właściciel, administrator sieci, ub team, admin banujący oraz sam zbanowany. Odwołanie należy napisać maksymalnie 5/6 dni od momentu otrzymania blokady!
 11. 0 points
  https://steamcommunity.com/id/Michulikestreetworkout
 12. -1 points
  Do kompletu kolejny admin @Ostatkiem https://steamcommunity.com/profiles/76561199021043021
×
×
 • Create New...