Leaderboard

Popular Content

Showing content with the highest reputation since 06/17/2021 in all areas

1. 0 points
    Strefa zakładów regularnych: Włochy - Walia 2-0 Szwajcaria - Turcja 1-1 Ukraina - Austria 2-1 Macedonia - Holandia 0-2 Rosja - Dania 0-1 Finlandia - Belgia 0-2 Chorwacja - Szkocja 1-1 Czechy - Anglia 0-1 Szwecja - Polska 1-2 Słowacja - Hiszpania 0-2 Portugalia - Francja 1-3 Niemcy - Węgry 2-1 Pytania dodatkowe (każde pytanie warte jest 1 pkt): Liczba rzutów rożnych w spotkaniu Ukraina - Austria wyniesie poniżej/powyżej 7.5: POWYŻEJ Która drużyna będzie miała wyższe posiadanie piłki w spotkaniu Szwecja - Polska: SZWECJA Ilość żółtych kartek w meczu Szwajcaria - Turcja wyniesie powyżej/poniżej 2.5: PONIŻEJ W spotkaniu Czechy - Anglia, na tablicy wyników będzie bezbramkowy remis do końca 1. połowy: NIE
  2. 0 points
    Strefa zakładów regularnych: Włochy - Walia 2-0 Szwajcaria - Turcja 2-1 Ukraina - Austria 2-0 Macedonia - Holandia0-4 Rosja - Dania 1-0 Finlandia - Belgia 0-3 Chorwacja - Szkocja 2-0 Czechy - Anglia 0-3 Szwecja - Polska0-1 Słowacja - Hiszpania 0-4 Portugalia - Francja 1-2 Niemcy - Węgry 3-0 Pytania dodatkowe (każde pytanie warte jest 1 pkt): Liczba rzutów rożnych w spotkaniu Ukraina - Austria wyniesie poniżej/powyżej 7.5: POWYŻEJ/ Która drużyna będzie miała wyższe posiadanie piłki w spotkaniu Szwecja - Polska: SZWECJA Ilość żółtych kartek w meczu Szwajcaria - Turcja wyniesie powyżej/poniżej 2.5: /PONIŻEJ W spotkaniu Czechy - Anglia, na tablicy wyników będzie bezbramkowy remis do końca 1. połowy: /NIE
  3. 0 points
    Strefa zakładów regularnych: Włochy - Walia 2-1 Szwajcaria - Turcja 1-1 Ukraina - Austria 2-1 Macedonia - Holandia 0-2 Rosja - Dania 2-2 Finlandia - Belgia 0-2 Chorwacja - Szkocja 0-1 Czechy - Anglia 1-3 Szwecja - Polska 1-2 Słowacja - Hiszpania 0-4 Portugalia - Francja 2-3 Niemcy - Węgry 3-1 Liczba rzutów rożnych w spotkaniu Ukraina - Austria wyniesie poniżej/powyżej 7.5: PONIŻEJ Która drużyna będzie miała wyższe posiadanie piłki w spotkaniu Szwecja - Polska: POLSKA Ilość żółtych kartek w meczu Szwajcaria - Turcja wyniesie powyżej/poniżej 2.5: POWYŻEJ W spotkaniu Czechy - Anglia, na tablicy wyników będzie bezbramkowy remis do końca 1. połowy: NIE
  4. 0 points
    Strefa zakładów regularnych: Włochy - Walia 2:1 Szwajcaria - Turcja 1:1 Ukraina - Austria 2:1 Macedonia - Holandia 0:3 Rosja - Dania 0:1 Finlandia - Belgia 0:2 Chorwacja - Szkocja 1:1 Czechy - Anglia 1:2 Szwecja - Polska 2:0 Słowacja - Hiszpania 1:3 Portugalia - Francja 2:2 Niemcy - Węgry 3:0 Pytania dodatkowe (każde pytanie warte jest 1 pkt): Liczba rzutów rożnych w spotkaniu Ukraina - Austria wyniesie poniżej/powyżej 7.5: PONIŻEJ Która drużyna będzie miała wyższe posiadanie piłki w spotkaniu Szwecja - Polska: SZWECJA Ilość żółtych kartek w meczu Szwajcaria - Turcja wyniesie powyżej/poniżej 2.5: POWYŻEJ W spotkaniu Czechy - Anglia, na tablicy wyników będzie bezbramkowy remis do końca 1. połowy: NIE
  5. 0 points
    Strefa zakładów regularnych: Włochy - Walia 2-1 Szwajcaria - Turcja 2-0 Ukraina - Austria 2-0 Macedonia - Holandia 1-3 Rosja - Dania 1-2 Finlandia - Belgia 1-4 Chorwacja - Szkocja 0-1 Czechy - Anglia 1-2 Szwecja - Polska 1-1 Słowacja - Hiszpania 0-1 Portugalia - Francja 2-2 Niemcy - Węgry 3-2 Liczba rzutów rożnych w spotkaniu Ukraina - Austria wyniesie poniżej/powyżej 7.5: POWYŻEJ Która drużyna będzie miała wyższe posiadanie piłki w spotkaniu Szwecja - Polska: SZWECJA Ilość żółtych kartek w meczu Szwajcaria - Turcja wyniesie powyżej/poniżej 2.5: POWYŻEJ W spotkaniu Czechy - Anglia, na tablicy wyników będzie bezbramkowy remis do końca 1. połowy: TAK
  6. 0 points
    Strefa zakładów regularnych: Włochy - Walia 3-1 Szwajcaria - Turcja 1-0 Ukraina - Austria 2-1 Macedonia - Holandia 0-3 Rosja - Dania 1-2 Finlandia - Belgia 0-3 Chorwacja - Szkocja 1-0 Czechy - Anglia 1-2 Szwecja - Polska 0-1 Słowacja - Hiszpania 0-2 Portugalia - Francja 1-2 Niemcy - Węgry 2-0 Liczba rzutów rożnych w spotkaniu Ukraina - Austria wyniesie poniżej/powyżej 7.5: POWYŻEJ Która drużyna będzie miała wyższe posiadanie piłki w spotkaniu Szwecja - Polska: SZWECJA Ilość żółtych kartek w meczu Szwajcaria - Turcja wyniesie powyżej/poniżej 2.5: POWYŻEJ W spotkaniu Czechy - Anglia, na tablicy wyników będzie bezbramkowy remis do końca 1. połowy: NIE
  7. 0 points
    -Reakcje i co za tym idzie punkty reputacji za pytanie na dziś -Vipy dla UBTEAM I REDAKTORÓW na każdym serwerze -zwiększenie ilości dawania reakcji w ciągu jednego dnia #REWOLUCJA PUNKTOWA
  8. 0 points
    Strefa QUICKBET: Francja - Niemcy 2-1 Portugalia - Węgry 3-0 Strefa zakładów regularnych: Finlandia - Rosja 0-2 Turcja - Walia 1-1 Włochy - Szwajcaria2-1 Ukraina - Macedonia3-2 Dania - Belgia1-2 Holandia - Austria0-1 Szwecja - Słowacja2-0 Chorwacja - Czechy2-1 Anglia - Szkocja3-0 Węgry - Francja0-3 Portugalia - Niemcy2-2 Hiszpania - Polska 0-2