Jump to content

Osoby korzystające z logowania na forum poprzez konto steam muszą powiązać konta w ustawieniach użytkownika na forum(Ustawienia konta -> połącz z kontem steam)

Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

 

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.
Steam ---> https://steamcommunity.com/id/baku69

All Activity

This stream auto-updates     

 1. Past hour
 2. Yesterday
 3. Chciałbym dostać admina ponieważ dlatego ze no gram tam no nawet długo jak bym był adminem to by żadnego cheatera raczej nie było i by każdemu się o wiele lepiej grało. Chciałbym prosić o jak najszybszą odpowiedź.
 4. I na kazdym bedziesz banowany koniec rozmowy
 5. Miales bana wczesniej odwalania nie przeszlo wiec co ty chcesz i kolejne smurfy zakladasz
 6. ej no kurde nie chituje to mam skiny i tak anti cheat nie pzowala na programy daj pograc a nie
 7. lodowy król z "Pora na przygodę" Joker
 8. Jaki jest twój ulubiony czarny charakter z filmów/seriali ?
 9. Last week
 10. Wakacje się zaczęły, więc z tej okazji załatwiłem dla graczy kody na vip'a za free, które są do zgarnięcia niżej. (10 kodów) Aby wykorzystać kod należy: - wejść na serwer ffa, wpisać na czacie "!kup" / "!sklep", wybrać opcję "kup usługę", wybrać dowolną pozycję i wpisać dany kod na czacie tekstowym. - użyć go na stronie internetowej "https://csgo.pompateam.pl/kup". Kody: VU3TRVWI 5FE67FJD MD1ID32M M53DX3C5 4VM52ER9 UMEJVADJ J6APZBK4 EUG7EK8E C4NSB5PR IWNZVSTX W przypadku wystąpienia problemów napisz wiadomość prywatną na forum lub steam.
 11. Krzycze nie napi***alaj w te okno szmulo
 12. jeśli chodzi o środek nocy to zostawiam sowę z listem i jadę do pracy
 13. Zwracam jej grzecznie uwagę by nie pukała dziobem w szybę, bo ją porysuje albo zbije
 14. Śpisz, jest noc, budzi cię pukanie w okno, patrzysz, a tu sowa z listem z Hogwartu, co robisz ?
 15. A pisząc na forum propozycje z kim chcesz się nią podzielić, jeśli nie z użytkownikami? Opiekun nie wprowadzi takiej zmiany po jednej propozycji, a po zaczerpnięciu opinii od innych użytkowników. Co nie zmienia faktu że za "mojej kadencji", również byłam za tym żeby antyflasha i noblocka wprowadzić. Poza tym, nie wiem czy kiedykolwiek słyszałeś o próbie statystycznej - chodzi w tym mniej więcej o to, że zamiast pytać każdego jednego, w tym przypadku, gracza na serwerze, można skorzystać z pewnej grupy która mniej więcej zobrazuje jaki uśredniony procent jest za tym pomysłem, a jaki jest przeciw. Tak też działają na przykład sondaże, w których również nie bada się całego kraju, a pewną grupę statystyczną :).
 16. Rzeczywiście robienie ankiety na forum ma strasznie dużo sensu patrząc na to, że około 1/10 osób co wchodzi na OM jest zarejestrowana
 1. Load more activity
×
×
 • Create New...