Sign in to follow this
Tokar

535 views

Sobotnie rozgrywki ELEAGUE Major rozpoczął czwarty ćwierćfinał, rozgrywany pomiędzy SK i Faze.

Pierwszą rozgrywaną mapą został Mirage, który był wyborem europejskiej drużyny. Zespół Faze bez większych problemów rozprawił się z SK w pierwszej połowie spotkania uzyskując wynik 12:3. SK próbowało jeszcze walczyć po drugiej stronie, ale ekipa Karrigana nie dała im większych szans na powrót i końcowy wynik to 16:7.

Porażka musiała zadziałać na SK jak kubeł zimnej wody. Brazylijczycy grając Train pokazali, że nie są "chłopcami do bicia" i wszystkie tytuły mistrzowskie, które uzyskali w swojej karierze nie były bez powodu. Pierwszą połówkę można nazwać odbiciem piłeczki w stornę Faze, ponieważ zakończyła się tak samo jak Mirage - 12:3. Jednak już w tym meczu nie było mowy o walce, w czasie drugiej połowy europejska formacja nie ugrała żadnej rundy i wszystko zakończyło się wynikiem 16:3.

Doczekaliśmy się już ostatniej mapy ćwierćfinałów jaką był Overpass, który zadecydował kto zostanie przeciwnikiem naszej reprezentacji w półfinałach. SK wystartowało bardzo dobrze po stronie CT, do pewnego czasu Fallen i spółka zwyciężali 6:0, ale Faze udało się w końcu przełamać i zdobyło 5 punktów na swoje konto, przy czym pierwsza połowa spotkania zakończyła się 10:5 dla Brazylijczyków. Druga runda pistoletowa również została zapisana na konto SK, a to ustawiło bardzo korzystny wynik 13:5 dla zespołu z Ameryki Południowej. Dobicie rywala okazało się sprawą formalną, ponieważ i na tej mapie europejska drużyna nie zdołała wygrać żadnej rundy po drugiej stronie.

Dzięki temu SK GAMING zagra przeciwko Virtus.pro w drugim półfinale, a Faze Clan kończy swój udział w turnieju.