Sign in to follow this
Tokar

576 views

Znalezione obrazy dla zapytania virtus pro

Nadszedł czas na ostatni mecz dzisiejszego wieczoru, mecz rozgrywany był pomiędzy Virtus.pro, a North. Walka rozpoczęła się na Overpass (wybór North), następnie Cache (wybór Virtus.pro), a trzecia mapą - Cobblestone (mapa decydująca).

Na Overpassie nasza reprezentacja zaprezentowała przysłowiowy "walec", pierwsza połowa przeszła dosłownie bez żadnych problemów z wynikiem 14:1. Dokończenie było już tylko kwestią czasu, dzięki czemu Virtus.pro zwyciężyło wynikiem 16:4.

Druga mapa wybrana przez Polaków nie była niestety tak bardzo szczęśliwa jak można byłoby o tym myśleć. Duńczycy pokazali, że tanio skóry nie sprzedadzą. North głównie dominowało Cache, nie pozwoliło wrócić do meczu swoim przeciwnikom - dzięki temu zwyciężyli wynikiem 16:12.

Ostateczne starcie na Cobblestone można uznać za najlepsze spotkanie ELEAGUE Major. Virtus.pro przegrywało pierwszą połowę 12:3, pewnie większość widzów "stawiała kropkę nad i", ale jednak Polacy pokazali będąc po stronie defensywnej na co na prawdę ich stać i przeszli bardzo długą podróż, która zagwarantowała im zwycięstwo w ostatecznym pojedynku z wynikiem końcowym - 16:13. Neo i spółka zagrali doskonale, emocje godne wielkiego finału!

To ostatni mecz dzisiejszego wieczoru w ELEAGUE Major,  Virtus.pro zostało trzecim półfinalistą. Już jutro dowiemy się kto zostanie ich przeciwnikiem w walce o podium. Trzymajmy kciuki, ponieważ Polacy pokazali jak dobrze są przygotowani - to nie tylko umiejętności, ale również serce do walki o najlepsze wyniki!