Tokar

2,508 views

Drugi skład Pompa Team zwyciężył dzisiejszą edycję Gfinity Premium!

##

LTN i spółka rozegrali dzisiaj trzy spotkania w Gfinity, przy czym zajęli pierwsze miejsce na podium. Pojedynek rozpoczynający turniej był najbardziej wymagającym ze wszystkich. AboveTheRest pokonało na początku drabinki GROMClan, które zajęło miejsce na podium tuż za Pompa Team w Pucharze Polski Cybersport. Nasza ekipa jak się okazało nie miała dość prostego pojedynku - potrzebna była dogrywka do rozstrzygnięcia tego spotkania.

Następnym bardzo interesującym pojedynkiem był mecz półfinałowy, gdzie pod nazwą mixzzz skrywało się trzech zawodników Izako Boars oraz dwóch podopiecznych PACT. W pierwszej części meczu chłopaki pokazały, że bardzo dobrze gra im się po stronie defensywnej i zakończyło się to 10:5. Druga połowa meczu okazała się bardziej wyrównana, ale dzięki rundzie pistoletowej po stronie atakującej wystarczyło tylko zamknąć cały wynik 16:11.

17211918_1241680609212994_56324966854278

I wreszcie doszło do pojedynku o pierwsze miejsce. Można powiedzieć, że finał turnieju był meczem na wynagrodzenie naszej ekipie wszystkich poprzednich przejść. Pompa Team rozegrało swoje spotkanie na dwóch mapach: Cache oraz Mirage. Zdominowaliśmy całkowicie pierwszą turę wynikiem 16:7, za to na drugiej mapie spotkanie wyglądało całkowicie inaczej. Początkowo nasza ekipa dominowała w spotkaniu, ale oponenci zdołali jeszcze powrócić do spotkania, po czym obie drużyny wymieniały się runda, za rundę, ale nasz drugi skład przy rezultacie 12:12 odskoczył oponentowi kilkoma punktami, co zagwarantowało zwycięstwo turnieju, a wszystko zakończyło się wynikiem 2:0.

Pierwsza mapa

17097718_1241716492542739_52807074254175

Druga mapa

Gratulujemy chłopakom wygranej w Gfinity Premium oraz liczymy na ich dalszy rozwój i jeszcze lepsze wyniki!