Sign in to follow this  
 • entries
  16
 • comments
  8
 • views
  2,737

ESL ogłosiło Mistrzostwa Polski FIFA 17! W puli nagród 10000 złotych!

Groncik

424 views

XKoImt.jpg

EA Sports we współpracy z polskim oddziałem Electronic Sports League po rocznej przerwie organizuje Oficjalne Mistrzostwa Polski FIFA 17.

##

Zawiedzeni będą na pewno gracze FIFY na PC, ponieważ organizatorzy przewidzieli mistrzostwa tylko na konsole XBOX ONE oraz PS4. Turniej jak zwykle odbywać się będzie w trybie Ultimate Team, co oznacza, że każdy zawodnik musi posiadać swój własny skład aby wziąć udział w rozgrywce. Na samym początku zawodnicy muszą przejść przez jedną z czterech tur eliminacyjnych. Do fazy grupowej dostanie się po czterech zawodników z każdej rundy kwalifikacji oraz cztery najlepsze osoby z laddera FIFA Ultimate Team. W fazie grupowej zobaczymy najlepszą dwudziestkę, która zostanie podzielona na 5 grup.

Na finały, które odbędą się w Katowicach, dostaną się 2 najlepsze osoby z każdej grupy. Kolejnym etapem rozgrywek będzie ponownie faza grupowa, gracze zostaną podzieleni na 2 grupy. Następnym krok, to faza pucharowa, w której zagra 4 najlepszych uczestników. Tam rozegrają się półfinały, a następnie wielki finał i mecz o najniższy stopień podium.

Co ciekawe w finale spotkają się zwycięzca turnieju XBOX ONE oraz PS4, rozegrają po jednym meczu na obu konsolach, a o mistrzostwie zadecyduje różnica bramek, tak samo będzie wyglądał mecz o trzecie miejsce. Wielki finał rozgrywek odbędzie się 25 marca w ESL Arenie.

Nagrody za cztery pierwsze lokaty:

 • 1 miejsce - 5,000 zł
 • 2 miejsce - 3,000 zł
 • 3 miejsce - 1,500 zł
 • 4 miejsce - 500 zł

Pierwsza tura kwalifikacji startuje już 27 lutego. Więcej informacji na stronie - play.eslgaming.com/poland/mistrzostwa-polski-fifa17/0 Comments


Recommended Comments

There are no comments to display.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Kontakt


TS3: pompateamspeak.pl
Email: [email protected]

Zaprzyjaźnione serwisy: