PT WALCZY O 3 MIEJSCE!

Sign in to follow this
Tokar

1,152 views

Właśnie zakończył się półfinał pomiędzy Pompa Team i GROMclan. Nasz zespół poniósł porażkę w tym spotkaniu wynikiem 0:2, ale dalej mają szansę w zakwalifikowaniu się do drugiej tury Pucharu Polski Cybersport w meczu o trzecie miejsce.

## Początek pierwszej mapy wybranej przez drużynę GROMclan był dość wyrównany, obie drużyny wymieniały się punkt, za punkt do wyniku 3:3. W końcu jednak drużyna przeciwna zakończyła wymianę uciekając z wynikiem, ale Pompa zdołała jeszcze ugrać parę rund przez co przegrali 9:6 połówkę. Druga połowa okazała się dość pechowa dla naszych chłopaków, ponieważ uzyskali tylko rundę ze średnim wyposażeniem, a następnie nie dali radę powrócić do meczu przegrywając 16:7.

Początek Cobblestone okazał się dość dobry dla Pevora i spółki, ponieważ utrzymywali wynik po stronie defensywnej, a gracze GROMclan przez dłuższy czas nie byli w stanie zbyt wiele zrobić. Druga połowa rozpoczęła się wymianą runda, za rundę, Pompa Team zdołał odskoczyć i uzyskali jako pierwsi punkt meczowy, jednak ich przeciwnicy przeszli przez długą podróż oraz zdołali doprowadzić do dogrywki. Niestety zawodnik Bienuss miał problemy z interneten przez co nasza drużyna miała spore osłabienie w walce o końcowy wynik przez co wszystko zakończyło się 17:19.