Możliwe jest też ręczne powiązanie kont przez admina, w tym celu proszę o kontakt steam: https://steamcommunity.com/id/spyrek/

Zapomniałeś hasła do swojego konta na forum? Nie musisz zakładać kolejnego konta, wystarczy zgłosić się w wiadomości prywatnej na steam i poprosić o zresetowanie hasła.

VIRTUS.PRO W FINALE ELEAGUE Major!

Sign in to follow this
Tokar

456 views

Właśnie dobiegł końca drugi mecz półfinałowy pomiędzy Virtus.pro i SK GAMING, w którym nasi rodacy odnieśli zwycięstwo, dzięki czemu stoczą pojedynek w wielkim finale z duńskim Astralis o kwotę 500 000 $ i mistrzostwo w turnieju ELEAGUE Major!

• Virtus.pro - SK GAMING (2:0 Train - 19:17, Cobblestone - 16:14)

## Pierwszą rozgrywaną mapą był Train wybrany przez brazylijską formację. SK dobrze zaczęło mecz wygrywając rundę pistoletową oraz zagwarantowali sobie dwa następne punkty. Polacy jednak pokazali, że bardziej pasuje im gra z pełnym wyposażeniem doprowadzając do pierwszej wygranej rundy, przy czym Taz zrobił piękne 4 fragi! Polacy po stronie anty-terrorystów w rundach karabinowych radzili sobie bardzo dobrze co dało im zwycięstwo pierwszej połowy mapy wynikiem 10:5. Druga część regulaminowego czasu gry również zaczęła się dobrze dla Fallena i spółki wygraną drugiej pistoletówki. Jednak ponownie w rundach z pełnym ekwipunkiem Neo z ekipą pokazali na co ich stać, zespoły wymieniały się punkt, za punktem przez co potrzeba było doliczonego czasu gry. W dogrywce SK zaczęło dość solidnie ugrywając dwie rundy po stronie CT, ale to Polacy pokazali Brazylijczykom jak gra się po stronie defensywnej i zdobyli 3 punkty na swoje konto, a to dało im zwycięstwo pierwszego pojedynku 19:17.

SK tak samo jak na poprzedniej mapie rozpoczęło bardzo dobrze po stronie defensywnej na Cobblestone, doprowadzając do wyniku 5:0. Polacy dali radę opanować sytuację i doprowadzili do remisu 6:6, niestety przegrali grając po stronie TT, w ostatnich trzech rundach TACO oraz Coldzera pokazali jak trzeba grać na bombside B i dzięki temu rezultatem kończącym pierwszą część regulaminowego czasu gry było 9:6. W drugiej połowie meczu Virtus.pro wygrało swoją pierwszą rundę pistoletową w tym meczu, a także uzyskali następne dwa punkty co dało kolejne wyrównanie spotkania 9:9. W dalszym etapie pojedynku nasza reprezentacja pokazała na co ich stać i wyciągnęła wynik uzyskując punkt meczowy, brazylijska formacja goniła wynik, mało brakowało, by doprowadzić do dogrywki, lecz to Neo i spółka zachowali zimną krew wygrywając spotkanie 16:14!

Dzięki temu zobaczymy polską drużynę w wielkim finale ELEAGUE Major!

• Wielki finał: Virtus.pro vs. Astralis - 16:00